Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Bezpieczeństwo
Strona głównaBezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 


BEZPIECZNA REZERWACJA I WYJAZD Z BFC

 

Bezpieczeństwo uczestników naszych wyjazdów to absolutny priorytet. Wysoka jakość szkolenia, atrakcyjność programów i komfort zakwaterowania to w BFC oczywista kwestia. W tym roku wprowadzamy procedury, które sprawiają, że nie tylko pobyt, ale i rezerwacja miejsca również jest bezpieczna i nieobarczona ryzykiem.

Procedury bezpieczeństwa rezerwacji BFC oraz pobytu na wyjazdach:

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i przerwania podróży – zwrot do 100% wartości rezerwacji, także w przypadku zachorowania na Covid-19 przed lub w trakcie wyjazdu1

– gwarantowany zwrot 100% wpłaty w przypadku odwołania wyjazdu2

– możliwość bezkosztowej rezygnacji w przypadku skierowania na kwarantannę przed wyjazdem3

pakiet ZDROWY UCZESTNIK – dla każdej rodziny (uczestników zgłoszonych w ramach jednej rezerwacji, zamieszkujących jedno gospodarstwo domowe) gwarantujemy jeden test na koronawirusa opłacony przez nas4

– program wyjazdu realizowany głównie na świeżym powietrzu

sprawdzona kadra – obowiązkowe testy dla wszystkich instruktorów i animatorów, codzienna kontrola temperatury

przestrzeganie hotelowych zaleceń obowiązujących we Włoszech – odległość pomiędzy stolikami w restauracji, limity osób w SPA itd.

– przestrzeganie zaleceń obowiązujących na włoskich wyciągach narciarskich – odpowiednia liczba osób w kabinach i na krzesłach narciarskich, zalecenie zakładania kominów na twarz itd.

___________________________________________________________________________________________________
 
1
3% wartości rezerwacji, płatne dodatkowo, najpóźniej w dniu wpłaty zaliczki
2 z powodów niezwiązanych z COVID-19
3 jedyne dostępne na rynku ubezpieczenie dla Klientów Indywidualnych, szczegóły w biurze
4 niedostępne w przypadku obowiązku przedstawienia wyników testów dla wszystkich turystów przybywających na terytorium Włoch; opcja dostępna na wyjazdach rodzinnych

 

Jak działamy/ co proponujemy

Poznaj wyjazdy z BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Obozy

Obozy

Tygodniowe pobyty na leśnej polanie w towarzystwie rówieśników. To oferta dla starszych dzieci i młodzieży. To zajęcia sportowe, zabawa i rozwijanie zainteresowań w niewielkich grupach pod opieką profesjonalnych instruktorów i animatorek.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rejsy

Rejsy

Rejsy katamaranem to fantastyczna opcja na ciekawy, rodzinny wypoczynek. Zapraszamy na rejsy wakacyjne, jak również klubowe eventy w trakcie tzw. długich weekendów w czerwcu i listopadzie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Family Trip - Dolomity

Family Trip - Dolomity

Aktywne lato w Dolomitach to nasza nowa propozycja rodzinnych wyjazdów sportowych. Proponujemy tydzień pełny ruchu i pysznej włoskiej kuchni, a dla dzieci bogaty program animacji i zajęć na świeżym, górskim powietrzu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Masz dodatkowe pytania

Zadzwoń do nas

tel. 22 670 01 25 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE