Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Bezpieczeństwo
Strona głównaBezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 


BEZPIECZNA REZERWACJA I WYJAZD Z BFC

 

Bezpieczeństwo uczestników naszych wyjazdów to absolutny priorytet. Wysoka jakość szkolenia, atrakcyjność programów i komfort zakwaterowania to w BFC oczywista kwestia. W tym roku wprowadzamy procedury, które sprawiają, że nie tylko pobyt, ale i rezerwacja również jest bezpieczna i nieobarczona ryzykiem.

Dokonując rezerwacji oferty ZIMA 2021/22 gwarantujemy:

GRATIS ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i przerwania podróży – zwrot do 100% wartości rezerwacji, Ubezpieczenie to chroni Ubezpieczonych, także w przypadku rezygnacji lub przerwania podróży na skutek nagłego zachorowania spowodowanego zarażeniem się wirusem COVID-19 przed lub w trakcie wyjazdu

Ubezpieczenie kosztów leczenia polisy turystyczne UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zawierające ryzyko kosztów leczenia (KL) niezmiennie chronią również na wypadek zarażenia się wirusem COVID-19 podczas pobytu za granicą w regionie, w którym ogłoszono epidemię, jak również tam, gdzie do tej pory nie zidentyfikowano wystąpienia wirusa. Nie ma przy tym znaczenia, kiedy doszło do zakażenia – pokrywane są koszty leczenia nagłego zachorowania w podróży.

gwarantowany zwrot 100% wpłaty w przypadku odwołania wyjazdu w wyniku decyzji administracyjnych polskich władz lub kraju docelowego wyjazdu uniemożlwiających jej przeprowadzenie

program wyjazdu realizowany głównie na świeżym powietrzu

sprawdzona kadra – obowiązkowe testy dla wszystkich instruktorów i animatorów, codzienna kontrola temperatury

przestrzeganie hotelowych zaleceń obowiązujących we Włoszech – odległość pomiędzy stolikami w restauracji, limity osób w SPA itd.

przestrzeganie zaleceń obowiązujących na włoskich wyciągach narciarskich – odpowiednia liczba osób w kabinach i na krzesłach narciarskich, zalecenie zakładania kominów na twarz itd.

___________________________________________________________________________________________________
 
Sugerujemy, aby podróżni przed wyjazdem śledzili komunikaty, zalecenia i ostrzeżenia państwowe.

Najbardziej aktualne informacje można znaleźć na stronach:
Ministerstwa Spraw Zagranicznych: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
Głównego Inspektoratu Sanitarnego: https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/ 
Światowej Organizacji Zdrowia (WHO): https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019 

 

Jak działamy/ co proponujemy

Poznaj wyjazdy z BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Wiosenny Wyjazd Rodzinny

Wiosenny Wyjazd Rodzinny

Oferta dla rodzin - perfekcyjnie dopracowany program szkoleń i atrakcji dla wszystkich, czyli zorganizowany wyjazd narciarski na najwyższym poziomie.Dodatkowo pierwsze dziecko do 12 roku życia, grupowe szkolenie narciarskie otrzymuje GRATIS

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Narciarstwo w Słońcu

Narciarstwo w Słońcu

Wyjazd w Dolomity na zakończenie sezonu dla dorosłych ze szkoleniem narciarskim GRATIS. Program popołudniowy nastawiony jest na dobrą zabawę, smaczną kuchnię i relaks w hotelowym Wellness.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Narciarska Akademia Malucha

Narciarska Akademia Malucha

Wyjazdy na narty z dziećmi - idealne rozwiązanie dla całej rodziny! Pierwsze dziecko do 8 lat przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych GRATIS! W cenę pobytu dziecka wliczamy także wyżywienie, szkolenie narciarskie oraz bogaty program animacyjny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Masz dodatkowe pytania

Zadzwoń do nas

tel. 22 670 01 25 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE