Wyjazdy narciarskie z BFC to nie tylko najlepsze hotele, świetne regiony narciarskie i szkolenie z instruktorami o najwyższych kwalifikacjach.
To także, a może przede wszystkim starannie przygotowany program animacji i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Program Razem lecz Osobno®

charakteryzuje się dbałością o rozrywkę dla Starszych i Młodszych uczestników.

W ciągu dnia dzieci szlifują swoje narciarskie umiejętności pod czujnym okiem instruktorów, w małych grupach; tym młodszym towarzyszą również animatorki, które zaopiekują się małymi narciarzami podczas przerwy lunchowej, pomogą skorzystać z toalety lub po prostu uśmiechem dodadzą sił do dalszych treningów.

Na szkolenia zapraszamy również wszystkich dorosłych; dołączenie do grupy pomaga w utrzymaniu dyscypliny i codziennych treningach, a dodatkową zachętą do aktywnego spędzania czasu niech będą testy nart z najnowszej kolekcji Rossignola, dostępne podczas wyjazdów feryjnych oraz Snow Music Show. Nasi instruktorzy chętnie doradzą i pomogą wybrać optymalny do umiejętności sprzęt.

Każdy wyjazd kończą zawody narciarskie i snowboardowe, z podziałem na kategorie – dla wyrównania szans i wartościowymi nagrodami – dla wzmocnienia ducha rywalizacji.

Dzień narciarskich przygód na stoku kończymy tradycyjną imprezą w butach narciarskich, czyli naszymi słynnymi apres ski, których program zależny jest od standardu wyjazdu i dostosowany do wieku uczestników. Na dzieci czekają nasze animatorki, gorąca czekolada i Zając BoniFaCy. Dorosłym proponujemy degustację podczas apres ski Food&Wine czy też Regional Food lub muzyczną imprezę w naszym kultowym kasku.

Popołudnia to pora na relaks w SPA czy też po prostu odpoczynek w hotelowym lobby – to oczywiście czas dla rodziców. Podczas Narciarskich Dni Polskich wszystkie Panie zapraszamy dodatkowo na warsztaty kosmetyczne z marką CLARINS.

Dzieciaki zajęte są wtedy przygotowaniami do przedstawienia, tworzeniem strojów na bal karnawałowy Leśne Disco, pieczeniem smakołyków czy też beztroską zabawą pod czujnym okiem animatorek, realizujących przygotowany przez profesjonalnych pedagogów program kształtujący tzw. umiejętności miękkie i zdolności pracy w grupie.

Po kolacji wszystkich chętnych zapraszamy na dalsze atrakcje. W zależności od wyjazdu są to słynne Podchody Zająca BoniFaCego, Snow Show, czyli saneczkowa impreza dla dużych i małych, bale karnawałowe, koncerty na żywo, wieczory filmowe lub po prostu spokojny wieczór z lampką wyśmienitego włoskiego wina.

Klub Zająca BoniFaCego

Podczas zimowych wyjazdów rodzinnych dzięki Zajączkowi dzieciaki wspólny czas spędzą twórczo i aktywnie.

W ciągu dnia poznają tajniki jazdy na nartach pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, animatorów oraz Zająca BoniFaCego. Program zajęć narciarskich dopasowany jest do stopnia zaawansowania i wieku kursantów, tym najmłodszym proponujemy szkolenie w formie zabawy, aby pasję do narciarstwa rozbudzać niejako przy okazji.

Popołudniami i wieczorami organizujemy zabawy, a także zajęcia, które uczą i wyzwalają kreatywność. Rodzice dzięki temu zyskują czas wolny od obowiązku opieki nad dziećmi.

Plan zajęć został przygotowany przez wykwalifikowanych pedagogów, po to by czas popołudniowych zabaw był wartościowym, aktywnym odpoczynkiem od codziennych szkolnych obowiązków, rozwijającym twórcze myślenie, kreatywność i dziecięcą ciekawość świata.

Podczas wyjazdu każdy Mały Uczestnik otrzyma swoją Książeczkę, Dzienniczek Narciarza, gdzie będzie mógł zdobywać punkty za udział w zajęciach i zdobywać nagrody.

Fun & Snow

Opcja programowa dostępna na naszych wyjazdach dla osób dorosłych – Snow Music Show i Narciarstwie w Słońcu.

Koncepcja wypoczynku z BFC oferująca atrakcje sportowe w ciągu dnia i atrakcyjne programy wieczorne, uświetnione niejednokrotnie udziałem znanych i lubianych artystów polskiej sceny czy też degustacją lokalnych włoskich win.

Program sportowy to wycieczki narciarskie po najciekawszych trasach, Akademia Rossignola, czyli treningi na tyczkach i testowanie nowej narciarskiej kolekcji, a także szkolenia narciarskie na każdym poziomie zaawansowania, na Narciarstwie w Słońcu każdy uczestnik otrzymuje miejsce w grupie GRATIS.

Po całym dniu wrażeń na stoku, zapraszamy na nie mniej ciekawy program FUN.

Na wyjeździe rozpoczynającym sezon – Snow Music Show towarzyszą nam topowi polscy DJ-e dbający o oprawę muzyczną podczas festiwalu imprez apres ski na stoku oraz wieczornych imprez w najmodniejszych klubach Madonny. Co roku organizujemy również słynny już Bal Przebierańców, z nagrodami dla najlepiej przebranych uczestników Gwoździem programu jest Fiesta San’ Ambrogio, czyli tradycyjna włoska impreza z okazji Dnia Św. Ambrożego, w której uczestniczy całe miasteczko. Panuje wtedy magiczny i urokliwy klimat, a główny deptak Madonny zamienia się na kilka dni w największa imprezę w Dolomitach.

Zakończenie sezonu to wyjazd Narciarstwo w Słońcu – nastawiony na apres ski w stylu slow. Stawiamy na chill w promieniach wiosennego słońca, degustacje wyśmienitej włoskiej kuchni i win. Na nasze wyjazdy zawsze wybieramy hotele z bogatą strefą Wellness, więc po całodziennym treningu narciarskim warto skorzystać z oferty i odpocząć w saunie lub podczas profesjonalnego masażu. Popołudnia to także idealny czas na spacery po urokliwych włoskich miasteczkach i kontemplacja stylu życia dolce far niente.

POPRZEDNI NASTĘPNY