Partnerzy

Naszymi Partnerami są renomowane polskie i zagraniczne marki współpracujące z nami zarówno w kwestii organizacji eventów jak i obsługi imprez.

Partnerzy

Wśród partnerów mamy najlepszych – najwyższa jakość, pasja i odrobina luksusu. To ich charakteryzuje. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji próbować ich produktów – zachęcamy do wzięcia udziału w naszych zawodach narciarskich – to nasi Partnerzy odpowiadają rok rocznie za nasze nagrody.

ROSSIGNOL

Rossignol to marka z ponad stuletnią tradycją. Podczas całego wieku Rossignol czerpał inspiracje z gór, poświęcając się w pełni pasji tworzenia produktów dla narciarzy. Rossignol jest, był i będzie marką która wyznacza trendy i kierunki rozwoju całej branży. Ikona przeszłości, symbol teraźniejszości, Rossignol inspirowany swoimi korzeniami oraz wyjątkowymi wydarzeniami z przeszłości buduje przyszłość branży każdego dnia.

CLARINS

CLARINS naszym nowym PARTNEREM i wyłączną marką kosmetyczną w BoniFaCio SPA & Sport Resort. Marka Clarins zrodziła się z pasji jednego mężczyzny do kobiecego piękna. Jacques Courtin-Clarins otworzył swój pierwszy Instytut w Paryżu w 1954. Stworzył nową koncepcję piękna. Piękno, które prowadzi do szczęścia. Od tego czasu doświadczenie Clarins ciągle się powiększa, zgodnie z filozofią marki: słuchania, respektowania i komunikowania się z klientem. Oferuje dostęp do rezultatów i przyjemności.

LONGINES

Longines, z siedzibą w szwajcarskim Saint-Imier od 1832 roku może pochwalić się ponad 175-letnią tradycją produkcji najwyższej klasy zegarków. Ponadczasowa elegancja firmy Longines, opiera się na bogatym dziedzictwie projektowania, wyrażonym poprzez subtelne połączenie klasycznego ducha i innowacyjnej wytworności. Longines dumny jest z tworzenia swoich czasomierzy oraz z ich dostępności w ponad 130 krajach. Różnorodne działania marki na całym świecie mają wzgląd na jedną nadrzędną zasadę: kult elegancji.

Adventure Sports

Adventure Sports to wyjątkowy, starannie wyselekcjonowany, unikalny asortyment sportowy o najwyższych parametrach technicznych, profesjonalna odzież sportowa i casualowa światowych producentów.Oferta sklepu bogata jest w wyczynowy sprzęt narciarski, który obejmuje narty, wiązania, buty, kijki, kaski oraz wszelkiego rodzaju ochraniacze

Bezpieczeństwo

Jakość

Zaufanie

Program