Regiony

Rozważasz, który region będzie odpowiedni?

Podczas przygotowywania ofert BFC przykuwamy wiele uwagi do wyboru regionów, w których proponujemy nasze wyjazdy. Z jednej strony staramy się znaleźć odpowiednie miejsce do charakteru wyjazdu, a z drugiej chcemy proponować różne lokalizacje, tak aby Klienci, którzy jadą z nami czwarty czy piąty raz nie byli znudzeni. Jednak niektóre z naszych wyjazdów spotkały się z tak dużym zadowoleniem z lokalizacji hotelu jak i infrastruktury dookoła, że zostajemy w nich już przez wiele lat.

Początek sezonu organizujemy zwykle w regionie Val di Sole. Jest to idealne miejsce, które gwarantuje śnieg już w grudniu, a dodatkowo pozawala na korzystanie z atrakcji włoskiego miasteczka (Madonna di Campiglio). Infrastruktura wyciągowa pozwala nam na wyruszenie na narty z samego centrum miasteczka, czyli tam gdzie wieczorami się bawimy.

Z Val di Sole, korzystamy również w wysokim sezonie podczas słynnych Narciarskich Dni Polskich z BFC. Dzięki idealnej lokalizacji naszego hotelu (na stoku) możemy cieszyć się stokami Skiarea przez cały narciarski dzień.

Podczas ferii rodzinnych odwiedzamy również niesamowity region Sellarondy (Arabba – Marmolada), który proponujemy już jeżdżącym narciarzom. Wyjazd jest niezapomnianą narciarską przygodą dla całej rodziny, ponieważ żaden inny region nie gwarantuje takiego arsenału tras narciarskich.

Marzec na nartach. Tutaj wybierając region narciarski należy brać pod uwagę jakość śniegu oraz wysokość, na której się jeździ. Dlatego nasze propozycje zakładają wyjazd do Pejo (Val di Sole) z najmłodszymi dziećmi oraz dla nieco starszych – wyjazd na zakończenie sezonu tym razem w Madonnie di Campiglio .

Wybierz Region

Wyjazdy BFC organizowane są zawsze w wyselekcjonowane miejsca.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem każdego z nich aby wybrać najlepszą opcję do swoich wymagań

Bezpieczeństwo

Jakość

Zaufanie

Program