Najlepsze Oferty zimowe w Luksusowych Włoskich Hotelach

Oferujemy Państwu niezapomniane wyjazdy, proponując ekskluzywne zakwaterowanie w najlepszych 4-gwiazdkowych hotelach we Włoszech. Każdy z nich jest niezwykły pod wieloma względami i zapewni niezapomniane wrażenia:

START SEZONU

Początek sezonu organizujemy zwykle w regionie Val di Sole. Jest to idealne miejsce, które gwarantuje śnieg już w grudniu, a dodatkowo pozawala na korzystanie z atrakcji włoskiego miasteczka (Madonna di Campiglio). Infrastruktura wyciągowa pozwala nam na wyruszenie na narty z samego centrum miasteczka, czyli tam gdzie wieczorami się bawimy. Do dyspozycji hotele: 3, 4 oraz 5 gwiazdkowe.

FERIE

Hotel Golf – Madonna di Campiglio – Val di Sole: To miejsce, gdzie organizujemy wyjątkowe Narciarskie Dni Polskie. Program obejmuje szkolenia narciarskie, atrakcje dla dorosłych i dzieci, koncerty na żywo, warsztaty z marką kosmetyczną Clarins oraz wiele innych. Hotel znajduje się na stoku, zapewniając dostęp do nart w każdej chwili. Dla dzieci przygotowany jest prywatny stok pod samym hotelem. Skipass obejmuje około 150 km tras narciarskich.

Hotel La Roccia – Cavalese – Val di Fiemme: Nasz wyjątkowy program Gold oferuje szkolenia narciarskie, atrakcje dla dorosłych i dzieci, codzienne apres ski oraz niezapomniane doświadczenia. Hotel świeżo odnowiony, oferuje pięciogwiazdkowy komfort i widok na dolinę. Dla miłośników relaksu dostępne są zabiegi pielęgnacyjne w centrum Wellness. Hotel oddalony jest o około 5min. spacerem od wyciągu – z opcją skorzystania ze skibusa.

Hotel Grifone – Arabba – Sellaronda: Nasza oferta Gold również tutaj obejmuje szkolenia narciarskie, atrakcje dla dorosłych i dzieci, codzienne apres ski oraz strefę animacji. Hotel jest unikatowy, z własną piwniczką winną, położony na słonecznej przełęczy i szczycący się renomowaną kuchnią. Dla średnio-zaawansowanych narciarzy dostępność do hotelu jest łatwa – prosto ze stoku!

WIOSNA

Dla Najmłodszych: Narciarska Akademia Rodzinna – tygodniowy wyjazd do Hotelu Kristiania w Cogolo di Pejo w Val di Sole.
Program i hotel skierowane są dla dzieci do 8 roku życia (GRATIS) i ich rodziców. Animatorzy zadbają o dzieci, zapewniając im mnóstwo atrakcji, m.in. specjalnie przygotowany play room, program animacyjny i prywatny stok.
Dla rodziców dostępne są Wellness, SPA i seansy saunowe.
W Kristianii dzieci są priorytetem. Szkolenia narciarskie przeprowadzają tylko instruktorzy z podejściem i sercem do dzieci. Dla Państwa przygotowaliśmy Ski Safari. Ze względu na to, że marzec jest już poza sezonem, trasy nie są przepełnione

Dla nieco starszych Wiosenny Wyjazd Rodzinny – który proponujemy już jeżdżącym narciarzom. To niesamowity region Sellarondy (Arabba – Marmolada). Wyjazd jest niezapomnianą narciarską przygodą dla całej rodziny, ponieważ żaden inny region nie gwarantuje takiego arsenału tras narciarskich. Dodatkową zachętą jest szkolenie narciarskie GRATIS dla pierwszego dziecka do 12 lat

Coroczna nowość – skierowana wyłącznie do osób dorosłych, czyli Narciarstwo w Słońcu. Szkolenie narciarskie GRATIS. W ciągu dnia stawiamy na profesjonalnie prowadzone zajęcia w grupach, z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania i całodziennymi wycieczkami narciarskimi. Program popołudniowy nastawiony jest na dobrą zabawę, smaczną kuchnię i relaks w hotelowym Wellness.

ZAPRASZAMY

POPRZEDNI NASTĘPNY