Górka Szczęśliwicka

Szkoła narciarska BFC

Oficjalna Szkoła Narciarsko-Snowboardowa na Górce Szczęśliwickiej

Szczegóły:

Lokalizacja: Warszawa, ul. Drawska 22

Licencjonowani instruktorzy SITN PZN

Zajęcia indywidualne i grupowe

Zajęcia dla dzieci i dla dorosłych

Od pierwszych kroków po treningi sportowe

Godziny otwarcia (wrzesień-marzec):

poniedziałek – piątek: 11:00 – 21:00

sobota – niedziela: 10:00 – 20:00

BFCSkiSchool

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Zajęcia przeznaczone dla każdego. Szkolenie indywidualne prowadzone jest przez instruktora 55 minut. Ten czas poświęcony jest w całości na rozgrzewkę i szkolenie dopasowane do poziomu kursanta
Zapraszamy!

Cennik szkolenia indywidualne

W PAKIECIE TANIEJ

Stawiając pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie warto zapisać się od razu na kilka lekcji, co pozwoli zauważyć szybszy progres, a także zaoszczędzić.

Cennik szkolenia grupowe

 

ZAJĘCIA GRUPOWE

Zapraszamy na naukę jazdy na nartach zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy. Zajęcia odbywają się przez cały tydzień lub w weekendy, w kameralnych, maksymalnie 6-cio osobowych grupach z podzialem na wiek i umiejętności.

Cennik szkolenia grupowe

Rezerwacje przypisania do danej grupy szkoleniowej wymagają wpłaty zaliczki w wysokości 100 pln i będą potwierdzane na bieżąco, jak tylko grupa będzie mogła wystartować. Minimalna liczba osób w grupie to 3, a maksymalna to 6.
W sprawie potwierdzenia przypisania do grup, będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wymogiem zapisania się kursanta do grupy początkującej jest posiadanie podstawowych umiejętności bezpiecznego zatrzymywania się oraz samodzielnego wjazdu wyciągiem orczykowym! Jest to grupa początkująca (jeżdżąca).
Wszystkie osoby zaczynające przygodę z narciarstwem zapraszamy najpierw na 1-2 godz. zajęć indywidualnych z instruktorem.

W przerwie pomiędzy blokami szkoleniowymi zapraszamy oczywiście na gorącą czekoladę od BFC 🙂

 

BFC Ski School powstało ponad 30 lat temu, co czyni nas pionierami branży narciarskiej w Polsce. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, organizowaliśmy wyjazdy rodzinne do Włoch z możliwością zapisu na szkolenia narciarskie podczas pobytu. Dziś specjalizujemy się w wyjazdach w Dolomity, jesteśmy liderem rynku, a przede wszystkim szkołą posiadającą licencję PZN i zrzeszającą instruktorów o najwyższych kwalifikacjach.

Przedstawiciele BFC aktywnie uczestniczą w działaniach Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, dążąc do unifikacji standardów szkolenia kadr narciarskich w całej Europie. Naszym głównym celem jest zapewnienie wysokiej jakości szkolenia, a nasze bogate doświadczenie pozwala nam dostarczać alpejską jakość nawet na… stołeczny stok Szczęśliwice.

Nasza oferta szkoleniowa obejmuje zarówno narciarstwo, jak i snowboard na wszystkich poziomach zaawansowania. Począwszy od lekcji dla najmłodszych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na nartach, aż po zaawansowaną sportową jazdę na tyczkach oraz organizowane w Alpach wycieczki skiturowe.

Od grudnia 2019 r. Górka Szczęśliwicka w Warszawie to miejsce, w które instruktorzy BFC zapraszają na lekcje indywidualne, pod ich skrzydłami można nauczyć się, a ca za tym idzie, przygotować siebie lub dziecko na wyjazd narciarski, aby nie tracić cennych chwil na alpejskich stokach!

Górka Szczęśliwicka to także miejsce spotkań i od marca 2020 nasza nowa siedziba – wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek pytania dotyczące nauki narciarstwa, wyjazdów rodzinnych czy wahające się w wyborze oferty na zimowe ferie – zapraszamy na rozmowę.

Skontaktuj się z nami

Adres

BFC Travel Sp. z o.o.
ul. Drawska 22

Telefon

22 228 20 58

Godziny otwarcia

Zapraszamy jesienią 2024

Bezpieczeństwo

Jakość

Zaufanie

Program