Dla firm

Od ponad 30 lat tworzymy wyjątkowe imprezy dla firm.

DLA FIRM

Nasze Eventy i Incentive angażują emocje, kształtują opinie i zapadają w pamięć. Poprzez live experience wzmacniamy relacje, inspirujemy i lojalizujemy grupy docelowe. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Budujemy pozytywne emocje, które procentują. BFC Incentive, Ski Incentive i Special Events to część Grupy BFC dedykowana do obsługi klienta biznesowego.

Wyjazdy motywacyjne dalekie czy bliskie, na weekend czy na tydzień to zawsze unikalne chwile, które na zawsze zapadną w pamięci w nierozłącznym skojarzeniu z Twoją firmą.

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez dla firm w Polsce, w Europie i na świecie. Od strategii i konceptu kreatywnego przez projektowanie eventu i planowanie do logistyki i egzekucji. Tworzymy autorskie programy wyjazdów Incentive, maksymalnie wykorzystujemy czas i dopasowujemy program do specyfiki grupy.

BFC Incentive

WIERZYMY, ŻE u źródła każdego zaangażowania jest uczucie. W ramach wyjazdu Incentive stwarzamy warunki do miłego i aktywnego spędzania czasu, pogłębienia relacji z pracownikami i klientami poprzez możliwość nieformalnej wymiany poglądów i stworzenie przyjaznego środowiska dla działalności firmy.

SKI Incentive

JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ POLSKIEGO ZWIĄZKU NARCIARSKIEGO
i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować. Wyjazdy narciarskie dla firm to codzienne zajęcia narciarskie na stoku prowadzone przez doświadczonych instruktorów, pracujących w naszej szkole narciarskiej.

BFC Special Events

Nasza specjalizacja to eventy B2B i imprezy wewnętrze adresowane do pracowników takie jak gale, konferencje i bankiety. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez dla firm od strategii i konceptu kreatywnego przez projektowanie eventu i planowanie do logistyki i egzekucji. Współpracujemy z najlepszymi scenografami i twórcami AV. Mamy sprawdzonych dostawców w zakresie sceno-techniki, multimediów, zabezpieczeń i poligrafii.

Skontaktuj się!

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Bezpieczeństwo

Jakość

Zaufanie

Program