Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Narty
Strona głównaNarty

Narty


Narciarskie eventy, czyli aktywny wypoczynek we włoskich Dolomitach.

Nasze grupowe wyjazdy na narty do Włoch kierowane są do zróżnicowanych odbiorców, którzy najlepszą ofertę wybierają pod kątem programu, lokalizacji i ceny. Propozycja spędzenia tygodnia na nartach razem z nami nie ogranicza się tylko do zakwaterowania, oferta zawiera o wiele więcej. To gwarancja ciekawego programu, atrakcyjnego miejsca oraz wyszukanych warunków narciarskich połączonych z wysoką jakością szkolenia.

Wieloletnia współpraca z obiektami pozwala nam na większą elastyczność w tworzeniu propozycji wyjazdów. Starannie dobieramy hotele i są to zawsze 4* lub 4*superior. Mając na uwadze realizację programów, odległości od stoku oraz udogodnienia, ofertę podzieliliśmy na trzy kategorie, w ramach których proponujemy wyjazdy zarówno dla rodzin z dziećmi jak również tylko dla dorosłych: Bronze, Silver i Gold.

Wszystkie propozycje zawsze zawierają skipass w cenie wyjazdu.

Wyjazdy na narty do Włoch

Jak działamy/ co proponujemy

Poznaj BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Weekendy z BFC

Weekendy z BFC

Weekendy z BFC zamień weekend w niezapomniane wakacje!!! Oferta bardzo wszechstronna – od pobytów w podwarszawskim Hotelu BoniFaCio przez wyjazdy na różne wydarzenia sportowo-kulturalne

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Darek & Chefs Weekend

Darek & Chefs Weekend

Zapraszamy na kolejną, tym razem wiosenną edycję cieszącego się ogromnym powodzeniem projektu „Darek & Chefs” dedykowanego wszystkim miłośnikom kuchni w stylu „Slow Food”, sztuki, wybornego wina i wytrawnej muzyki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MAMA & JA

MAMA & JA

Autorski program letniego campu, który może być znakomitym uzupełnieniem tegorocznych wakacyjnych planów naszych Gości gdyż często tylko jedno z rodziców – mama lub tata – może towarzyszyć dzieciom w czasie wspólnego wyjazdu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ