Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Narty
Strona głównaNarty

Narty


Idealnie dopracowane wyjazdy narciarskie do Włoch

 
Szkolenie narciarskie pod okiem profesjonalistów, atrakcyjny program dnia, komfortowe zakwaterowanie przy stoku oraz gwarancja świetnych warunków w słonecznych Dolomitach - to podstawa naszej oferty.

Od ponad 25 lat organizujemy grupowe wyjazdy na narty do najbardziej atrakcyjnych włoskich kurortów, koncentrując się na w pełni dopracowanym programie wyjazdu.

Przed nami kolejny sezon narciarski 2020/2021. Co roku dokładamy wszelkich starań, aby przygotowana przez nas oferta spełniła wszystkie Wasze oczekiwania. Stawiając na najwyższy standard programów, zakwaterowania i organizacji zawsze bierzemy pod uwagę przede wszystkim Wasz komfort i bezpieczeństwo. W tym roku zadanie będzie jeszcze trudniejsze, ale wierzymy, że nasze doświadczenie pomoże nam w jego sprostaniu.

Większość włoskich hoteli, do których Was zapraszamy to rodzinne obiekty, prowadzone przez naszych wieloletnich przyjaciół, z którymi jesteśmy w ciągłym kontakcie. Pomagają nam oni w przygotowaniu przyszłorocznej oferty w taki sposób, by każdy z Was mógł ze spokojem, bezpiecznie i zdrowo korzystać z wypoczynku podczas zimowych wakacji.
 

Wyjazdy na narty do Włoch

Jak działamy/ co proponujemy

Poznaj BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Krótkie wypady 2+2

Krótkie wypady 2+2

Dwa dni na łonie przyrody, aktywnie i ciekawie, w małych grupach, z kajaka, konia czy roweru będziemy podziwiać mazowieckie krajobrazy. Następnie dwa dni relaksu i pysznej kuchni w hotelu BoniFaCio. Pobyt nastawiony na zdrowy tryb życia i wzmacnianie odporności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Półkolonie i obozy na Mazowszu

Półkolonie i obozy na Mazowszu

Dni pełne aktywności na świeżym powietrzu pośród mazowieckich lasów. Ciekawe programy sportowe i zajęcia kreatywne na łonie przyrody. Dla obozowiczów zakwaterowanie w przestronnych namiotach i kuchnia hotelu BoniFaCio.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rodzinne rejsy  na Mazurach

Rodzinne rejsy na Mazurach

Tygodniowe rejsy po najpiękniejszych zakątkach szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, pod opieką profesjonalnego skippera, na komfortowych i wygodnych jachtach to gwarancja udanego urlopu w Polsce.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ