Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Narty
Strona głównaNarty

Narty


Idealnie dopracowane narciarskie wyjazdy do Włoch.

 
Narciarskie szkolenie pod okiem profesjonalistów, atrakcyjny program dnia, komfortowe zakwaterowanie przy stoku oraz gwarancja świetnych warunków w słonecznych Dolomitach - to podstawa naszej oferty.

Od ponad 25 lat organizujemy grupowe wyjazdy na narty do najbardziej atrakcyjnych włoskich kurortów, koncentrując się na w pełni dopracowanym programie wyjazdu.

Poza wysoką jakością szkolenia pod okiem polskich instruktorów każdy wyjazd zakłada zakwaterowanie w starannie wyselekcjonowanych hotelach 4* lub 4*superior oraz pozanarciarskie atrakcje. Słyniemy z zimowych ferii dla rodzin z małymi dziećmi, ale dużą popularnością cieszą się także dedykowane dorosłym wyjazdy na rozpoczęcie i zakończenie sezonu.

Oferta podzielona jest na cztery kategorie - Bronze, Silver, Gold i Gold Club, zależnie od programu wyjazdu, odległości hotelu od stoku oraz dodatkowych udogodnień. Wszystkie nasze propozycje zawsze zawierają skipass w cenie wyjazdu.

Podczas wyjazdów zapewniamy opiekę nad dziećmi podczas lunchu.
Najmłodszym uczestnikom w wieku od 2 do 5 lat, którzy nie korzystają ze szkolenia narciarskiego, za dodatkową opłatą (w terminach 8-15.02 oraz 15-22.02) proponujemy zabawy w Przedszkolu BFC. Dzięki opiece naszych animatorów rodzice spokojnie będą mogli poszaleć na stokach narciarskich. Zajęcia przedszkolne odbywają się na terenie hotelu w godzinach 9:00-13:00

Wyjazdy na narty do Włoch

Jak działamy/ co proponujemy

Poznaj BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Ferie Zimowe

Ferie Zimowe

Zorganizowane tygodniowe turnusy, realizowane we wszystkich terminach polskich ferii to czas dla całej rodziny! Szeroka oferta hoteli i bogaty program sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Narciarstwo w Słońcu

Narciarstwo w Słońcu

Program przygotowany specjalnie dla osób dorosłych. W ciągu dnia stawiamy na profesjonalnie zajęcia narciarskie. Program popołudniowy nastawiony jest na dobrą zabawę i relaks w hotelowym Wellness. Szkolenie narciarskie - GRATIS

Wiosenny Wyjazd Rodzinny

Wiosenny Wyjazd Rodzinny

Zakończenie sezonu w wiosennych promieniach słońca. Bogaty program sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie! Pierwsze dziecko do 12 lat ma szkolenie narciarskie GRATIS. Wszystkie ceny zawierają Skipass !!!

Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ