Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Włochy Narty
Strona głównaWłochy Narty

Włochy Narty


Idealnie zorganizowane wyjazdy na narty do Włoch

 
Zorganizowane wyjazdy na narty do najbardziej atrakcyjnych włoskich kurortów, z w pełni dopracowanym programem wyjazdu to nasza specjalność od ponad 25 lat.

Szkolenie narciarskie pod okiem profesjonalistów, atrakcyjny program dnia, komfortowe zakwaterowanie przy stoku oraz gwarancja świetnych warunków w słonecznych Dolomitach - tym cechują się nasze wyjazdy narciarskie do Włoch.

Nasze zorganizowane wyjazdy na narty to też profesjonalna opieka nad dziećmi – możliwość zostawienia ich pod opieką instruktorów na czas lunchu. A najmłodszym uczestnikom w wieku od 2 do 5 lat, którzy nie korzystają ze szkolenia narciarskiego, za dodatkową opłatą w wybranych terminach proponujemy zabawy w Przedszkolu BFC.

Wyjazdy na narty do Włoch z BFC to także bogata oferta dla dorosłych – otwarcie i zakończenie sezonu z muzycznymi i regionalnymi apres ski, dedykowanymi imprezami, zawodami slalomu giganta i balem przebierańców, ale również dodatkowy program na wyjazdach podczas ferii zimowych.

Przed nami kolejny sezon narciarski 2021/2022. Co roku dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz zorganizowany wyjazd na narty spełnił wszystkie Wasze oczekiwania. Stawiając na najwyższy standard programów, zakwaterowania i organizacji zawsze bierzemy pod uwagę przede wszystkim Wasz komfort i bezpieczeństwo. Większość włoskich hoteli, do których Was zapraszamy to rodzinne obiekty, dzięki czemu każdy z Was może ze spokojem, bezpiecznie i zdrowo korzystać z wypoczynku podczas zimowych wakacji.
 

Wyjazdy na narty do Włoch

Jak działamy/ co proponujemy

Poznaj wyjazdy BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Start Sezonu

Start Sezonu

Narciarstwo w topowym włoskim kurorcie i bogata oferta apres ski. Program sportowy jazda na tyczkach, szkolenia narciarskie, testy nart Rossingol oraz zawody na trasie slalomu giganta. Popołudnia to DJskie sety w barach na stoku, apres ski i imprezy w klubach Madonny

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ferie z BFC

Ferie z BFC

Tygodniowe turnusy w terminach ferii zimowych. Atrakcyjny program dnia, komfortowe zakwaterowanie, gwarancja świetnych warunków w słonecznych Dolomitach oraz szkolenia narciarskie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wiosna

Wiosna

Wiosna w Dolomitach to gwarancja pięknej pogody i wciąż świetnych warunków narciarskich na prawie pustych trasach. A wiosna w Dolomitach z BFC to dodatkowo perfekcyjnie dopracowany program szkoleń i atrakcji dla wszystkich.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ