Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Narty
Strona głównaNarty

Narty


Narciarskie eventy, czyli aktywny wypoczynek we włoskich Dolomitach.

Nasze wyjazdy kierowane są do zróżnicowanych odbiorców, którzy najlepszą ofertę wybierają pod kątem programu, lokalizacji i ceny. Propozycja spędzenia tygodnia na nartach razem z nami nie ogranicza się tylko do zakwaterowania, oferta zawiera o wiele więcej. To gwarancja ciekawego programu, atrakcyjnego miejsca oraz wyszukanych warunków narciarskich połączonych z wysoką jakością szkolenia.

Wieloletnia współpraca z obiektami pozwala nam na większą elastyczność w tworzeniu propozycji wyjazdów. Starannie dobieramy hotele i są to zawsze 4* lub 4*superior. Mając na uwadze realizację programów, odległości od stoku, udogodnienia oraz ceny, ofertę podzieliliśmy na trzy kategorie, w ramach których proponujemy wyjazdy zarówno dla rodzin z dziećmi jak również tylko dla dorosłych:

Bronze
● Silver  

● Gold

Wszystkie propozycje zawsze zawierają skipass w cenie wyjazdu.

Dla dorosłych

 

Fun and Snow - program specjalnie dla osób dorosłych. Ta koncepcja wypoczynku z BFC oferuje doznania sportowe w ciągu dnia, popołudniowe Apres Ski i wieczorne atrakcje niejednokrotnie uświetniane udziałem artystów...

  

Snow Music Show
 

Muzyczno - sportowa rozgrzewka przed rozpoczęciem sezonu w Madonnie di Campiglio.
Fit Camp, Akademia Rossignola, polscy i włoscy Dj'e, bal przebierańców i wiele, wiele więcej - po prostu trzeba tu być !!!     zobacz więcej >>>
  

Narciarstwo w Słońcu
 

Wyjazd dla osób ceniących wysoki standard, wygodę, odpoczynek oraz szaleństwa na stoku z dużą dawką wiosennego słońca.
Sommelier, Jazz, treningi sportowe oraz relaks w gorących rzymskich termach w Bormio.          zobacz więcej >>>
 


Rodzinnie

 

Wyjazdy charakteryzują się dbałością o rozrywkę dla Starszych i Młodszych. Dzieciom zapewniamy profesjonalne i bezpieczne szkolenia na stoku oraz niezliczone atrakcje. Rodzicom oprócz szkolenia umiejętności narciarskich lub snowboardowych, podarujemy czas wolny od trosk oraz chwilę relaksu.
 

  
Narciarskie Dni Polskie
 

Niezwykły wyjazd z programem na najwyższym poziomie!!! 
To nie tylko świetnie ustuowany hotel, bezpieczne stoki dla dzieci i najlepsze w Europie treny narciarskie, to także animacje, różnorodny program popołudniowy, występy polskich artystów, muzyka na żywo i warsztaty !!! Bogata oferta sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie!                     zobacz więcej >>>

   
 
            

Ferie z BFC

 

Zorganizowane tygodniowe turnusy, realizowane we wszystkich terminach polskich ferii to czas dla całej rodziny!
Szeroka oferta hoteli, bogaty program Razem lecz Osobno® sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Zajęcia dla dużych i małych prowadzone są w tym samym czasie, nikogo nic nie ominie! Popołudnie to czas rozrywki, animacji, zabaw z autorskim programem Zająca BoniFaCego i Przyjaciół.
Zapraszamy !!!         zobacz więcej >>>

 

 

Narciarska Akademia Malucha
  

Oferta przygotowana z myślą o rodzicach z małymi dziećmi. Maluchy poznają tajniki jazdy na nartach pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, animatorów oraz Zająca BoniFaCego wraz z Przyjaciółmi. Rodzice zyskają wolne od troski wieczory.
Pierwsze dziecko do 8 lat - GRATIS !!!      zobacz więcej >>>
 

Wiosenny Wyjazd Rodzinny
  

Wyjazd zamykający sezon zimowy. To idealna propozycja dla osób chcących skorzystac z jazdy na nartach w promieniach słonecznych. Dzieciom zapewniamy moc atrakcji zarówno na stoku jak i po śnieżnych szaleństwach. Dla rodziców natomiast będzie to idealny czas na regenerację sił i wypoczynek. zobacz więcej >>>
 

Programy i animacje

Razem lecz Osobno ®

Atrakcje dla dzieci i dla dorosłych !

Dla dzieci: program Zająca BoniFaCego i Przyjaciół, czyli zimowe wyzwania w ciągu dnia oraz kreatywne przygody popołudniami i wieczorem
Dla dorosłych: apres-ski Food & Wine; zawody narciarskie z nagrodami; warsztaty Body and Soul

Realizacja programu: Ferie z BFC, Wiosenny Wyjazd Rodzinny

zobacz więcej

Klub Zająca BoniFaCego i Przyjaciół

Zimowy program dla dzieci

BoniFaCy wraz z leśnymi Przyjacółmi zadba aby twórczo i aktywnie spędzać czas podczas zimowych wyjazdów rodzinnych.
Każdy Mały Uczestnik otrzyma swoją Książeczkę, Dzienniczek Narciarza, gdzie będzie mógł zdobywać punkty za udział w zajęciach i zdobywać nagrody.

Realizacja programu: Wyjazdy rodzinne, głównie Narciarska Akademia Malucha.

zobacz więcej

BFC SKI SCHOOL

Bezpieczeństwo i dobra zabawa na stoku!

 • niewielkie grupy
 • 6 dni/ ok. 30 godzin nauki tygodniowo pod okiem polskich instruktorów – 5 godzin dziennie plus przerwa na lunch
 • optymalny program szkoleń dla każdej grupy narciarskiej – od początkującej po zaawansowaną
 • własna wykwalifikowana kadra instruktorów
 • nowoczesna metodyka nauczania i video coaching
 • animacje i zabawy dla dzieci nie tylko w trakcie nauki, ale również po południu i wieczorem
 • ubezpieczenie AXA TUiR

Szkolenia/ Grupy

 

 • Grupa początkująca - przeznaczona jest dla osób dorosłych/ dzieci, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem (ale mają już pewne podstawy) lub też czują się niepewnie i chciałyby zacząć wszystko od nowa pod okiem instruktora.
   
 • Grupa średniozaawansowana - przeznaczona jest dla osób dorosłych/ dzieci, które czują się pewniej na stoku, mają za sobą kilka sezonów, ale chciałyby podszlifować swoje umiejętności i technikę jazdy.
   
 • Grupa zaawansowana - przeznaczona jest dla osób dorosłych/ dzieci w której, będziemy doskonalić jazdę w szybkim tempie, eliminować wszelkie techniczne błędy. Wzbogacimy doświadczenie o jazdę w bardziej ekstremalnych warunkach i na wszystkich możliwych trasach!
   


Grupowe wyjazdy na narty do Włoch

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Narciarskie Dni Polskie

Narciarskie Dni Polskie

Niezapomniany wyjazd z programem na najwyższym poziomie. Koncerty polskich gwiazd na żywo, tematyczne imprezy wieczorne. Świetnie usytuowany hotel, bezpieczne stoki dla dzieci i najlepsze w Europie tereny narciarskie dla dorosłych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ferie Zimowe

Ferie Zimowe

Zorganizowane tygodniowe turnusy, realizowane we wszystkich terminach polskich ferii to czas dla całej rodziny! Szeroka oferta hoteli, bogaty program Razem lecz Osobno® sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Narciarska Akademia Malucha

Narciarska Akademia Malucha

Oferta przygotowana z myślą o rodzicach z małymi dziećmi W tym roku postawiliśmy na dwa spawdzone miejsca i hotele z doskonałą infastrukturą. Pierwsze dziecko do 8 lat - GRATIS (pobyt, wyżywienie, szkolenie, program animacyjny) !!!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Sardynia Południowa

Sardynia Południowa

Druga, co do wielkości włoska wyspa położona na Morzu Śródziemnym, świat różnorodnych krajobrazów, majestatycznych klifów, niczym nieskażonej przyrody i lokalnej tradycji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ