Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Narty
Strona głównaNarty

Narty


Oferta stworzona z myślą o dorosłych i rodzinach z dziećmi.

Zapraszamy na narciarskie eventy,
czyli aktywny wypoczynek we włoskich Dolomitach. Podczas pobytów realizujemy autorskie programy Razem Lecz Osobno®, Bambino Ski® oraz Fun & Snow®.

Nasze wyjazdy kierowane są do zróżnicowanych odbiorców, którzy najlepszą ofertę wybierają pod kątem programu, lokalizacji i ceny. To gwarancja ciekawego programu, atrakcyjnego miejsca zakwaterowania oraz wyszukanych warunków narciarskich połączonych z wysoką jakością szkolenia w BFC SKI SCHOOL. Wszystkie propozycje zawsze zawierają skipass w cenie wyjazdu.

 


PROGRAMY BFC


  • RAZEM LECZ OSOBNO®

  równoczesne zapewnienie atrakcji rodzicom i dzieciom.
  Dzięki starannie dobranej kadrze i programowi dla dzieci - rodzice mogą z pełną swobodą korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji, mając pewność, że dzieci są bezpieczne i naprawdę świetnie się bawią.
  Opiekę nad dziećmi sprawują animatorzy i instruktorzy BFC, którzy zarówno na stoku, jak i w hotelu stworzą maluchom przyjazną atmosferę, zadbają o moc zabaw i niezapomniane wrażenia.

  • BAMBINO SKI®

  oferta dla najmłodszych. Program realizowany jest od wschodu do zachodu słońca.
  Dzień mali narciarze spędzają pod opieką instruktorów BFC na stokach. Wieczorem zaś opiekę nad nimi przejmują animatorzy BFC. Wspólnie się bawią i tworzą często zaskakujące pomysłowością dzieła. Podczas kolacji jest się czym pochwalić. Co najważniejsze wszyscy są dumni: dzieci ze swoich dokonań, a rodzice ze swoich dzieci. Ale przecież o to chodzi.
  Zarówno opieka nad dziećmi, jak i sam pobyt 1-wszego dziecka do lat 8 w ramach programu jest bezpłatny.  • FUN & SNOW®

  program specjalnie dla osób dorosłych i to tylko tych, którym nie wystarcza aktywność sportowa w ciągu dnia na stokach Dolomitów.
  Adresaci tego programu po nartach, o zgrozo… chcą się bawić! Ta koncepcja wypoczynku z BFC oferuje atrakcje sportowe w ciągu dnia i atrakcyjne programy wieczorne uświetnione udziałem znanych i lubianych artystów polskiej sceny.     BFC SKI SCHOOL


     Szkoła narciarska BFC naucza naszych Małych i Dużych.
     Jesteśmy najlepsi w tym co robimy! Dlaczego? Mamy swój unikalny, niepowtarzalny program szkoleń, który realizujemy tylko na naszych wyjazdach, z własną, najlepszą i sprawdzoną kadrą polskich instruktorów!
     Nauka jazdy na nartach i snowboardzie z BFC Ski School to przede wszystkim bezpieczeństwo i dobra zabawa na stoku! Zapewniamy:

     • Opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorów BFC
     • Nowoczesną metodykę nauczania i video coaching
     • Animacje i zabawy na stoku dla najmłodszych, prowadzone przez animatorów BFC

     GRUPY

     Grupy 4-8 lat - przeznaczone dla maluchów, instruktorzy poprzez zabawę uczą jazdy na nartach. Młodszym dzieciom nieco trudniej spędzić cały dzień na stoku, dlatego nasze animatorki zajmą się Waszymi pociechami, gdy będą zmęczone. Liczba osób w grupie podczas wyjazdów Gold : ok. 5. Liczba osób w grupie podczas wyjazdów Silver oraz Bronze: ok. 6

     Grupy 8-12 lat - przeznaczone dla nieco starszych dzieci, które już z większą łatwością mogą skupić się na wykonaniu danego ćwiczenia i tym samym efektywniej pogłębiać swoje umiejętności. Pozwalamy, aby dzieci poznawały już coraz trudniejsze trasy, brały udział w treningach slalomu i mini wyścigach. Liczba osób w grupie: ok. 6

     Grupy od 12 lat - przeznaczone dla młodzieży od 12 lat i osób dorosłych. Nie będzie czasu na nudę, ćwiczymy jazdę równoległą, przechodzimy przez różne etapy : najpierw niebieska trasa, czerwona i w końcu czarna! Wszystko oczywiście będzie zależało do jakiej grupy pod względem umiejętności przydzielą Was nasi instruktorzy. Liczba osób w grupie: ok. 8


     Zajęcia odbywają się 5 h dziennie / 6 dni w tygodniu.

     W zależności od poziomu umiejętności oraz zaawansowania nasza wykwalifikowana kadra instruktorska przydziela uczestników do odpowiedniej grupy:

     Grupa początkująca - przeznaczona jest dla osób dorosłych/ dzieci, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem (ale mają już pewne podstawy) lub też czują się niepewnie i chciałyby zacząć wszystko od nowa pod okiem instruktora.

     Grupa średniozaawansowana - przeznaczona jest dla osób dorosłych/ dzieci, które czują się pewniej na stoku, mają za sobą kilka sezonów, ale chciałyby podszlifować swoje umiejętności i technikę jazdy.

     Grupa zaawansowana - przeznaczona jest dla osób dorosłych/ dzieci w której, będziemy doskonalić jazdę w szybkim tempie, eliminować wszelkie techniczne błędy. Wzbogacimy doświadczenie o jazdę w bardziej ekstremalnych warunkach i na wszystkich możliwych trasach!


     .