Każdy z nas marzy o feriach, które będą idealnym połączeniem wypoczynku i aktywności. Ale jak połączyć własne pragnienie relaksu z gwarancją, że nasze pociechy bawią się bezpiecznie? .

Kluczem są Ferie z BFC i zamiana spędzania, na świętowanie wolnego czasu!

 

**BFC – świętuj każdą chwilę**

Wybierając Ferie z BFC, stawiasz na więcej niż tylko ferie. Decydujesz się świętować każdy moment, niezależnie od tego, czy to chwile relaksu w SPA, zabawa na stoku, czy odkrywanie włoskiej kultury.

**Razem, lecz osobno – tajemnica doskonałego wypoczynku**

Z nami odkryjesz filozofię „Razem, lecz osobno”. Co to oznacza? Dzieci pod opieką doświadczonych instruktorów uczą się jazdy na nartach, biorą udział w warsztatach i zabawach, podczas gdy Ty możesz oddać się włoskiej kuchni, relaksowi w luksusowym SPA lub samemu skorzystać z idealnych warunków na stoku.

Dzieci pod opieką: Nasz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów i instruktorów zapewni Twoim pociechom opiekę, wsparcie i wiele dobrej zabawy oraz atrakcji. W BFC Ski School łączymy edukację z zabawą, gwarantując bezpieczne i produktywne spędzanie czasu.

Czas dla Ciebie: Dzięki programowi „Razem, lecz osobno”, możesz oddać się relaksowi, czy to na stoku, w spa, czy poznając lokalne atrakcje. Dotyczy to nie tylko dostosowania atrakcji osobno dla rodziców i dzieci, ale też z podziałem na Panie i Panów.

Hotel przy stoku: Dla rodziców to olbrzymia korzyść. Brak potrzeby dojazdu do stoków, możliwość szybkiego powrotu do pokoju czy bliskość wszelkich udogodnień hotelowych to tylko niektóre z zalet.

**Hotel tuż przy stoku – wygoda i bezpieczeństwo w jednym**

Wyobraź sobie miejsce, gdzie wychodzisz z hotelu i niemal od razu jesteś na stoku. Brzmi idealnie? To właśnie oferują Ferie z BFC. Dla rodziców to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim spokój ducha. Dzieci uczą się i bawią pod okiem profesjonalistów, bez konieczności długich dojazdów.

**Włoskie Ferie z BFC – więcej niż narciarstwo**

Choć położenie tuż przy stoku jest niewątpliwie atutem, Ferie z BFC to więcej niż tylko narty. To także odkrywanie bogatej włoskiej kultury, delektowanie się lokalnymi przysmakami i zanurzanie w śródziemnomorskim klimacie. To także karnawałowe zabawy, lokalne festiwale i wiele innych atrakcji, które sprawią, że Twoje ferie będą niezapomniane.

**Wybór należy do Ciebie**

Nie czekaj, zastanów się, czy wolisz po prostu spędzać ferie, czy chcesz je naprawdę świętować? Wybierz Ferie z BFC i przekonaj się, jak wyjątkowe mogą być Twoje wakacje w sercu Włoch. Miejsca są ograniczone, więc nie zwlekaj zbyt długo.

 

➡️https://bfc.pl/ferie-bfc

NASTĘPNY