Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05

Zapraszamy na Górkę Szczęśliwicką

Zapraszamy na Górkę Szczęśliwicką
Wtorek,
2021-03-02

PAKIET ZAJĘĆ DLA DZIECI I DOROSŁYCH W TYM SAMYM CZASIE - Razem lecz Osobno®

Po pandemii ważny jest zarówno powrót do aktywności jak i praca nad odpornością. Najlepszy sposób według nas to aktywność sportowa na świeżym powietrzu!

Zdajemy sobie sprawę, że czasem niełatwo znaleźć czas na wspólny ruch dlatego stworzyliśmy również ofertę zajęć dla dorosłych. Podczas gdy dzieci będą szalały na nartach ich rodzice będą mogli wybrać zajęcia z trenerem biegania lub jogę.

Zajęcia skierowane są do amatorów oraz dostosowane do wszystkich poziomów zaawansowania. Nigdy nie biegałeś lub dopiero zaczynasz? Spokojnie, to oferta także dla Ciebie! Trener dobierze specjalne ćwiczenia i zadania, dzięki którym poprawisz formę we własnym tempie i w miarę swoich możliwości.

Zapraszamy w każdą niedzielę. Zajęcia dla dorosłych zaczynają się zawsze 15 min po rozpoczęciu zajęć dla dzieci i kończą 15 min wcześniej.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY >>>

powrót do listy aktualności