Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05

Gala BFC 2017

Gala BFC 2017
Sobota,
2017-09-30

Ostatnie 25 lat minęło w zatrważającym tempie... Zrealizowaliśmy wiele BFC-owych marzeń, zorganizowaliśmy setki wyjazdów, eventów, zbudowaliśmy hotel. Poznaliśmy tysiące wspaniałych osób, przejechaliśmy wspólnie kilometry tras narciarskich. Bawiliśmy się na koncertach i imprezach apres ski. W tym czasie dorastały dzieci naszych Klientów, potem ich wnuki, stając się w końcu naszymi Klientami.

Łza się kręci w oku na wszystkie wspomnienia i świadomość ile pięknych chwil wspólnie przeżyliśmy. Dlatego też, tegoroczną Galę BFC organizujemy właśnie w nastroju sentymentalnym. Cofamy się 25 lat wstecz, przypominamy najlepsze historie, wydarzenia, a nawet wpadki, które z uśmiechem wspominamy do dziś.

30 września, na Stadionie Narodowym, powitamy jak co roku, naszych partnerów z Włoch, z Polski oraz Klubowiczów.

Przy akompaniamencie zespołu jazzowego, wspaniałej kuchni i doborowym towarzystwie, cofniemy się pamięcią do minionych lat i włoskich stoków, by przeżyć to wszystko jeszcze raz. Podzielimy się również informacjami na temat nowej oferty, premierowych destynacji oraz planami na najbliższy rok.

Do zobaczenia 30 września!

powrót do listy aktualności