Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05

Bezpieczna zabawa dzieci i relaks dla Ciebie. Jak ferie z BFC zadowolą całą rodzinę?

Bezpieczna zabawa dzieci i relaks dla Ciebie. Jak ferie z BFC zadowolą całą rodzinę?
Poniedziałek,
2023-10-09

Każdy z nas marzy o feriach, które będą idealnym połączeniem wypoczynku i aktywności. Ale jak połączyć własne pragnienie relaksu z gwarancją, że nasze pociechy bawią się bezpiecznie? 

Kluczem są Ferie z BFC i zamiana spędzania, na świętowanie wolnego czasu!

**BFC – świętuj każdą chwilę**  

Wybierając Ferie z BFC, stawiasz na więcej niż tylko ferie. Decydujesz się świętować każdy moment, niezależnie od tego, czy to chwile relaksu w SPA, zabawa na stoku, czy odkrywanie włoskiej kultury.

**Razem, lecz osobno – tajemnica doskonałego wypoczynku**  

Z nami odkryjesz filozofię "Razem, lecz osobno". Co to oznacza? Dzieci pod opieką doświadczonych instruktorów uczą się jazdy na nartach, biorą udział w warsztatach i zabawach, podczas gdy Ty możesz oddać się włoskiej kuchni, relaksowi w luksusowym SPA lub samemu skorzystać z idealnych warunków na stoku. 

  • Dzieci pod opieką: Nasz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów i instruktorów zapewni Twoim pociechom opiekę, wsparcie i wiele dobrej zabawy oraz atrakcji. W BFC Ski School łączymy edukację z zabawą, gwarantując bezpieczne i produktywne spędzanie czasu. 

**Hotel tuż przy stoku – wygoda i bezpieczeństwo w jednym**  

Wyobraź sobie miejsce, gdzie wychodzisz z hotelu i niemal od razu jesteś na stoku. Brzmi idealnie? To właśnie oferują Ferie z BFC. Dla rodziców to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim spokój ducha. Dzieci uczą się i bawią pod okiem profesjonalistów, bez konieczności długich dojazdów.

**Włoskie Ferie z BFC – więcej niż narciarstwo**  

Choć położenie tuż przy stoku jest niewątpliwie atutem, Ferie z BFC to więcej niż tylko narty. To także odkrywanie bogatej włoskiej kultury, delektowanie się lokalnymi przysmakami i zanurzanie w śródziemnomorskim klimacie. To także karnawałowe zabawy, lokalne festiwale i wiele innych atrakcji, które sprawią, że Twoje ferie będą niezapomniane.

**Wybór należy do Ciebie**  

Nie czekaj, zastanów się, czy wolisz po prostu spędzać ferie, czy chcesz je naprawdę świętować? Wybierz Ferie z BFC i przekonaj się, jak wyjątkowe mogą być Twoje wakacje w sercu Włoch. Miejsca są ograniczone, więc nie zwlekaj zbyt długo.

➡️ https://bfc.pl/ferie-bfc

powrót do listy aktualności