0 Dorosłych - 0 Dzieci
Dorośli - 0 +
Dzieci - 0 +
Szukaj

Wyjazdy na narty do Włoch z BFC

!!! Specjalne zniżki dla stałych Klientów !!!

Idealnie zorganizowane wyjazdy na narty do Włoch

Zorganizowane wyjazdy na narty do najbardziej atrakcyjnych włoskich kurortów, z w pełni dopracowanym programem wyjazdu to nasza specjalność od ponad 25 lat.

Szkolenie narciarskie pod okiem profesjonalistów, atrakcyjny program dnia, komfortowe zakwaterowanie przy stoku oraz gwarancja świetnych warunków w słonecznych Dolomitach – tym cechują się nasze wyjazdy narciarskie do Włoch.

Nasze zorganizowane wyjazdy na narty to też profesjonalna opieka nad dziećmi – możliwość zostawienia ich pod opieką instruktorów i animatorów na czas lunchu. A najmłodszym uczestnikom w wieku od 2 do 4 lat, którzy nie korzystają ze szkolenia narciarskiego, za dodatkową opłatą w wybranych terminach proponujemy zabawy w Przedszkolu BFC.

Wyjazdy na narty do Włoch z BFC to także bogata oferta dla dorosłych – otwarcie i zakończenie sezonu z muzycznymi i regionalnymi apres ski, dedykowanymi imprezami, zawodami slalomu giganta i balem przebierańców. To również dodatkowy program na wyjazdach podczas ferii zimowych.

Przed nami kolejny sezon narciarski. Co roku dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz zorganizowany wyjazd na narty spełnił wszystkie Wasze oczekiwania. Stawiając na najwyższy standard programów, zakwaterowania i organizacji zawsze bierzemy pod uwagę przede wszystkim Wasz komfort i bezpieczeństwo. Większość włoskich hoteli, do których Was zapraszamy to rodzinne obiekty, dzięki czemu każdy z Was może ze spokojem, bezpiecznie i zdrowo korzystać z wypoczynku podczas zimowych wakacji.

Sprawdź nasze oferty wyjazdów

Bezpieczeństwo

Jakość

Zaufanie

Program