0 Dorosłych - 0 Dzieci
Dorośli - 0 +
Dzieci - 0 +
Szukaj

Cogolo di Pejo

!!! Specjalne zniżki dla stałych Klientów !!!

Wyjazdy narciarskie Val di Sole

Val di Sole zwana Doliną Słońca, to największy region narciarski w zachodniej części Trentino.

Obejmuje trzy ośrodki: Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta Val di Sole Val Rendena; Skiarea Pejo 3000 oraz Skiarea Ponte di Legno – Tonale.

Położony w Dolinie Słońca region narciarski Val di Pejo, jest regionem o najwyższej wysokości w zachodniej części Trentino i najstarszym ośrodkiem w Val di Sole. Spokojna okolica Cogolo di Pejo, długie trasy narciarskie, a wszystko to w wyjątkowej scenerii Parku Narodowego Stelvio. Dzięki nowej gondoli Pejo 3000 i stokiem narciarskim Val della Mite, nawet najbardziej wymagający narciarze będą mogli zapomnieć się w zimowej atmosferze.

Nazwa Regionu

Val di Sole

tereny narciarskie

Pejo, od 1160 do 3000 m n.p.m. Skipass Pejo (rozszerzenie skipassu: Folgarida, Marilleva, Madonna di Campiglio)

trasy

20 km tras zjazdowych, 3 km tras biegowych

Wysokość

od 1550 do 2580 m n.p.m

Nasi eksperci o regionie

Dla kogo? – dla początkujących, ceniących puste trasy i jazdę w różnych regionach.

„Pejo to ośrodek dedykowany małym narciarzom. Region położony poza głównymi stokami Val di Sole gwarantuje bezpieczeństwo, idealnie przygotowane trasy o różnym poziomie trudności, a przede wszystkim – i co jest dla nas najważniejsze – praktycznie wyłączność dla naszych uczestników.

Ci najmniejsi swoją przygodę zaczynają tuż obok hotelu, znajduje się tu bowiem trasa o idealnym do nauki nachyleniu, do dyspozycji dzieci mamy dywanik i zagrodę Zająca Bonifacego, w której na dzielnych, małych narciarzy czekają animatorki, które w pierwszych dniach towarzyszą instruktorom w zajęciach, aby wszystkim było miło i bezstresowo.

Trochę bardziej zaawansowanych i tych, którzy dzień rozpoczynają od czarnych tras, zapraszamy na stoki Pejo 3000. Ośrodek nie jest duży, ale praktycznie pusty i oferujący naprawdę dobrze przygotowane trasy, głównie czerwone – idealne do ćwiczeń doskonalenia techniki.

WNarciarskiej Akademii Rodzinnej dla wszystkich przyotowaliśmy specjalne skipassy – PEJO COMBI, które umożliwiająjazde również w innych ośrodkach Val di Sole – Madonnie di Campiglio oraz Pontedi Legno – Passo Tonale. Na stoki te będziemy dojeżdżać wszyscy razem, a nasi instruktorzy chętnie posłużą za przewodników i wskażą najlepsze trasy.” – Filip Szpot


Ferie

Kristiania Leading Nature Wellness Resort****s

Ferie Gold

Elegancki hotel z przepiękną panoramą doliny Fiemme

Położenie: Cogolo di Pejo/ Val di Sole w wyjątkowej scenerii Parku Narodowego Stelvio; przy stoku dla dzieci, do gondoli Pejo 3000 kursuje ski bus
Obiekt: W alpejskim stylu, zewnętrzne jacuzzi z podgrzewaną wodą, trzypiętrowe SPA i Centrum Odnowy
Termin: 15 – 22.02 // 22.02-01.03.2025

Cena od: 899 €/os dorosłą

Marzec

Kristiania Leading Nature Wellness Resort****s

Narciarska Akademia Malucha

Pierwsze dziecko do 8 lat – pobyt, program, skipass, szkolenie GRATIS!

Położenie: Cogolo di Pejo/ Val di Sole w wyjątkowej scenerii Parku Narodowego Stelvio; przy stoku dla dzieci, do gondoli Pejo 3000 kursuje ski bus
Obiekt: W alpejskim stylu, zewnętrzne jacuzzi z podgrzewaną wodą, trzypiętrowe SPA i Centrum Odnowy
Termin: 15-22.03.2025

Cena od: 999 €/os dorosłą

Bezpieczeństwo

Jakość

Zaufanie

Program

Skontaktuj się!

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania