Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05

Sport & Dance Weekend

Sport & Dance Weekend
Sobota,
2015-10-24

Za nami kolejna odsłona „Sport & Dance Weekend” w Bonifacio SPA & Sport Resort.

Hotel wypełnili miłośnicy sportu i aktywnej rekreacji, a złotopolska jesień odsłoniła swoje najpiękniejsze oblicze. Gwiazdą weekendu była Lidia Zamyłko – Nike Master Trener, która poprowadziła pełne energii zajęcia fitness sygnowane przez Nike Training Club. Dodatkowo, instruktorzy Bonifacio wyciągnęli gości w cudowne leśne plenery na wyprawę z kijami do nordic walking, leśny jogging z elementami crossfitu, a w niedzielny poranek na Aqua Aerobic. Hitem weekendu okazało się zwariowane waterpolo na basenie, a także pełne emocji wieczorne Bingo z cennymi nagrodami. Poza tym jak zawsze w Bonifacio nastrojowy koncert przy kominku i tańce w Klubie Chill Out przy tanecznych setach DJ Skiby.

Już teraz zapraszamy na zimową edycję „Sport & Dance Weekend” oraz na co weekendowe zajęcia sportowe z instruktorami BFC.  

powrót do listy aktualności