0 Dorosłych - 0 Dzieci
Dorośli - 0 +
Dzieci - 0 +
Szukaj

Regiony

Rozważasz, który region będzie odpowiedni?

Podczas przygotowywania ofert BFC staramy się wybrać najlepsze regiony, które zapewnią naszym Klientom niezapomniane doświadczenia. W tym roku skupiamy się na dwóch wyjątkowych miejscach, które oferują idealne warunki na każdym etapie sezonu – Madonna di Campiglio i Pejo.

Początek sezonu – grudzień

Na początek zimy wybieramy region Madonna di Campiglio – miejsce, które zapewnia doskonałe warunki śniegowe już od grudnia. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze wyciągów i bliskości centrum kurortu nasi Goście mogą cieszyć się narciarskimi zjazdami, a po dniu na stoku – spędzać czas w tętniącym życiem sercu miejscowości, gdzie czekają liczne restauracje, kawiarnie i atrakcje. To także doskonała lokalizacja na relaks i zimową zabawę podczas naszego wyjazdu Snow Music Show.

Główny wyjazd – styczeń

W styczniu, podczas dwóch tygodni Narciarskich Dni Polskich z BFC, wracamy do Madonny di Campiglio – jednego z naszych flagowych kierunków. Dzięki lokalizacji hotelu bezpośrednio przy stoku, Goście mogą w pełni korzystać z najlepszych tras w Skiarea, a po dniu na nartach – odpoczywać w komfortowych warunkach hotelu lub uczestniczyć w naszym starannie przygotowanym programie wyjazdu.

Ferie rodzinne – styczeń i luty

W czasie ferii zimowych zapraszamy rodziny z dziećmi do Madonny di Campiglio i Pejo – dwóch regionów idealnych do nauki i doskonalenia jazdy na nartach. Nasi wykwalifikowani instruktorzy BFC prowadzą szkolenia narciarskie dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania uczestników, zapewniając bezpieczną i przyjazną atmosferę. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą cieszyć się aktywnym wypoczynkiem w pięknym alpejskim otoczeniu.

Marzec na nartach 

W marcu zapraszamy ponownie do Madonny di Campiglio, gdzie warunki narciarskie są wciąż doskonałe, a stoki – świetnie utrzymane. Dzięki wysokiemu położeniu regionu można cieszyć się bardzo dobrym śniegiem jeszcze przez długi czas. To idealny moment na narciarskie zakończenie sezonu – zarówno dla rodzin z dziećmi uczestniczącymi w Narciarskiej Akademii Malucha, skierowanej do młodych narciarzy, którzy opanowali już podstawy i chcą rozwijać swoje umiejętności, jak i dla bardziej zaawansowanych uczestników biorących udział w Narciarskim Zakończeniu Sezonu, oferującym intensywną jazdę po świetnie przygotowanych trasach.

Wybierz ofertę dopasowaną do swoich potrzeb

Wybierz Region

Wyjazdy BFC organizowane są zawsze w wyselekcjonowane miejsca.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem każdego z nich aby wybrać najlepszą opcję do swoich wymagań

Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Bezpieczeństwo

Jakość

Zaufanie

Program

Rozważasz, który region będzie odpowiedni?

Podczas przygotowywania ofert BFC przywiązujemy wiele uwagi do wyboru regionów, w których proponujemy nasze wyjazdy. Z jednej strony staramy się znaleźć odpowiednie miejsce do charakteru wyjazdu, a z drugiej chcemy proponować różne lokalizacje, tak aby Klienci, którzy jadą z nami czwarty czy piąty raz nie byli znudzeni. Jednak niektóre z naszych wyjazdów spotkały się z tak dużym zadowoleniem z lokalizacji hotelu jak i infrastruktury dookoła, że zostajemy w nich już przez wiele lat.

Początek sezonu organizujemy zwykle w regionie Madonna di Campiglio. Jest to idealne miejsce, które gwarantuje śnieg już w grudniu, a dodatkowo pozawala na korzystanie z atrakcji włoskiego kurortu. Infrastruktura wyciągowa pozwala nam na wyruszenie na narty z samego centrum kurortu, czyli tam gdzie wieczorami się bawimy.

Z regionu Madonna di Campiglio, korzystamy również w wysokim sezonie podczas słynnych Narciarskich Dni Polskich z BFC. Dzięki idealnej lokalizacji naszego hotelu (na stoku) możemy cieszyć się stokami Skiarea przez cały narciarski dzień.

Podczas ferii rodzinnych odwiedzamy również niesamowity region Sellarondy (Arabba – Marmolada), który proponujemy już jeżdżącym narciarzom. Wyjazd jest niezapomnianą narciarską przygodą dla całej rodziny, ponieważ żaden inny region nie gwarantuje takiego arsenału tras narciarskich.

Marzec na nartach. Tutaj wybierając region narciarski należy brać pod uwagę jakość śniegu oraz wysokość, na której się jeździ. Dlatego nasze propozycje zakładają wyjazd do Pejo (Val di Sole) z najmłodszymi dziećmi oraz dla nieco starszych – wyjazd na zakończenie sezonu tym razem w Madonnie di Campiglio .

Wybierz Region

Wyjazdy BFC organizowane są zawsze w wyselekcjonowane miejsca.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem każdego z nich aby wybrać najlepszą opcję do swoich wymagań