Wyjazdy Rodzinne z BFC w lutym

 Oferta narciarska przygotowana z myślą o rodzinach.

Na nasze wyjazdy na ferie składają się atrakcyjny program dnia, komfortowe zakwaterowanie, gwarancja świetnych warunków w słonecznych Dolomitach oraz szkolenia narciarskie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów BFC.

Zapraszamy na tygodniowe turnusy, realizowane w terminach polskich ferii zimowych w lutym.

Wszystkie ceny zawierają skipass, natomiast szkolenia w BFC Ski School dostępne są za dodatkową opłatą wyszczególnioną przy opisie oferty. Szeroka oferta hoteli oraz bogaty program sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Wyjazdy charakteryzują się dbałością o rozrywkę dla Starszych i Młodszych. Spełniając oczekiwania naszych Klientów – zapewniamy opiekę nad dziećmi podczas lunchu.

Ferie BFC

Program Razem Lecz Osobno

Program Razem lecz Osobno® charakteryzuje się dbałością o rozrywkę dla Starszych i Młodszych uczestników.

W ciągu dnia dzieci szlifują swoje narciarskie umiejętności pod czujnym okiem instruktorów, w małych grupach; tym młodszym towarzyszą również animatorki, które zaopiekują się małymi narciarzami podczas przerwy lunchowej, pomogą skorzystać z toalety lub po prostu uśmiechem dodadzą sił do dalszych treningów.

Na szkolenia zapraszamy również wszystkich dorosłych; dołączenie do grupy pomaga w utrzymaniu dyscypliny i codziennych treningach, a dodatkową zachętą do aktywnego spędzania czasu niech będą testy nart z najnowszej kolekcji Rossignola, dostępne podczas wyjazdów feryjnych oraz Snow Music Show. Nasi instruktorzy chętnie doradzą i pomogą wybrać optymalny do umiejętności sprzęt.

Każdy wyjazd kończą zawody narciarskie i snowboardowe, z podziałem na kategorie – dla wyrównania szans i wartościowymi nagrodami – dla wzmocnienia ducha rywalizacji.

Wyjazd

Gold (Passo Campolongo)
Termin:
Obiekt: Hotel Grifone****

 

W hotelu

Doskonała kuchnia
Duży basen
Hotelowa winnica
Możliwość zjazdu do hotelu na nartach

Dla Dzieci

Klub Zająca BoniFaCego
Strefa animacji na stoku i w hotelu
Zimowe wyzwania
Kreatywne przygody popołudniami i wieczorem

Dla dorosłych

Apres-ski
Wycieczki narciarskie
Treningi na tyczkach
Zawody narciarskie z nagrodami

Sprawdź nasze oferty wyjazdów

Wybierz Ofertę

Hotel ****

Ferie Gold

Komfort i wypoczynek w najlepszym wydaniu!

Położenie: Passo Campolongo/Arabba-Marmolada w samym sercu Dolomitów, przy stoku – możliwość zjazdu na nartach do hotelu.
Obiekt: W cichym i słonecznym miejscu; bardzo ładne centrum odnowy biologicznej, duży basen, doskonała kuchnia i hotelowa winnica.
Termin:

Cena od: €/os dorosłą + Skipass €

Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Bezpieczeństwo

Jakość

Zaufanie

Program