Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Programy i szkolenia
Strona głównaProgramy i szkolenia

Programy i szkolenia


 

 
Wyjazdy narciarskie z BFC to nie tylko najlepsze hotele, świetne regiony narciarskie i szkolenie z instruktorami o najwyższych kwalifikacjach. To także, a może przede wszystkim starannie przygotowany program animacji i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W zależności od proponowanego wyjazdu koncentrujemy się albo na całych rodzinach lub wyłącznie dzieciach lub dorosłych

Dopołudniowe przygody narciarskie na stoku podczas wyjazdów rodzinnych zwykle kończymy spotkaniem w kasku BFC, czyli naszymi słynnymi apres ski; na dzieci czekają w tym czasie nasze animatorki, gorąca czekolada i Zając BoniFaCy, a na dorosłych degustacje. Popołudnia to pora na relaks - po całym dniu aktywności warto rozpieścić się lampką wybornego wina lub pyszna kawą w jednej z licznych kawiarni. Dzieciaki przebywają wtedy pod opieką animatorek, realizując przygotowany przez profesjonalnych pedagogów program kształtujący tzw. umiejętności miękkie i zdolności pracy w grupie. Zajęcia są na tyle ciekawe, że telefony czy tablety spokojnie mogą zostać w hotelowych pokojach przez cały wieczór. Po kolacji wszystkich chętnych zapraszamy na dalsze atrakcje w hotelu i na świeżym powietrzu.


Fun & Snow - to opcja programowa dostępna na naszych wyjazdach dla osób dorosłychSnow Music Show i Narciarstwie w Słońcu.

Koncepcja wypoczynku z BFC oferująca atrakcje sportowe w ciągu dnia i atrakcyjne programy wieczorne, uświetnione niejednokrotnie udziałem znanych i lubianych artystów polskiej sceny czy też degustacją lokalnych włoskich win. Program sportowy to wycieczki narciarskie po najciekawszych trasach, Akademia Rossignola, czyli treningi na tyczkach i testowanie nowej narciarskiej kolekcji, a także szkolenia narciarskie na każdym poziomie zaawansowania, na Narciarstwie w Słońcu każdy uczestnik otrzymuje miejsce w grupie GRATIS. Po całym dniu wrażeń na stoku, zapraszamy na nie mniej ciekawy program FUN

Więcej informacji na temat programów na naszych wyjazdach zimowych sprawdź >>>.

 
Szkolenia z BFC Ski School to gwarancja jakości

 
Na naszych wyjazdach prowadzimy szkolenia narciarskie i snowboardowe na każdym poziomie zaawansowania, w formie zajęć grupowych oraz indywidualnych lekcji dla każdej grupy wiekowej.

Dzieci szlifują swoje narciarskie umiejętności pod czujnym okiem instruktorów, w małych grupach; tym młodszym towarzyszą również animatorki, które zaopiekują się małymi narciarzami podczas przerwy lunchowej, pomogą skorzystać z toalety lub po prostu uśmiechem dodadzą sił do dalszych treningów.

Dla najmłodszych uczestników naszych wyjazdów, których pierwsze próby na nartach czekają dopiero za kilka lat proponujemy zajęcia w Przedszkolu BFC (opis powyżej). Dzieci od 4 roku życia spokojnie mogą zaczynać przygodę z narciarstwem na naszych szkoleniach, młodsze dzieci przyjmujemy na szkolenie po podpisaniu przez rodziców oświadczenia, że dziecko poradzi sobie w grupie na wyjeździe link>>>.

Na szkolenia zapraszamy również wszystkich dorosłych. Dołączenie do grupy pomaga w utrzymaniu dyscypliny, mobilizuje do codziennego wyjścia na stok jak najwcześniej, aby skorzystać z najlepszych warunków. Szkolenie grupowe to również świetna okazja do zawarcia nowych znajomości, a także, dzięki wiedzy i doświadczeniu instruktorów, zwiedzenia najciekawszych tras, dobranych poziomem do umiejętności kursantów. Wspólna przerwa lunchowa to także możliwość spróbowania pysznej włoskiej kuchni w polecanych przez instruktorów rifugi, czyli restauracjach na stoku.

Instruktorzy BFC towarzyszą również naszym Gościom w wizycie w wypożyczalni sprzętu, doradzając i pomagając wybrać odpowiedni sprzęt.

Podczas zapisu prosimy o podanie orientacyjnego poziomu zaawansowania, który później weryfikowany jest przez naszych instruktorów i na tej podstawie Kursanci trafiają do optymalnej dla swoich umiejętności grupy szkoleniowej. Więcej informacji na temat naszych szkoleń sprawdź >>>.

Do każdego wykupionego kursu dodajemy przedwyjazdową godzinę szkolenia narciarskiego lub snowboardowego na Górce Szczęśliwickiej GRATIS sprawdź >>>.
 

Poznaj wyjazdy z BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Bonifacio Forest Camp

Bonifacio Forest Camp

Tygodniowe pobyty na leśnej polanie w towarzystwie rówieśników i nasza wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży. Obóz z programem opartym przede wszystkim o zajęcia sportowe i rozwijanie nowych zainteresowań pod opieką profesjonalnych instruktorów i wychowawców

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ