Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
BFC Ski School
Strona głównaNarty WłochyBFC Ski School

BFC Ski School


Nauka jazdy na nartach i snowboardzie z BFC Ski School

W ramach naszego biura prowadzimy BFC SKI SCHOOL - profesjonalną szkołę narciarską, posiadającą licencję SITN-PZN.
Wiele lat pracy w Alpach, bazowanie na własnej kadrze polskich instruktorów i animatorów o najwyższych kwalifikacjach przekłada się na wysoką jakość nauczania narciarstwa alpejskiego. Prowadzimy kompleksowe szkolenie - dla dzieci stawiających pierwsze kroki na nartach, przez trenujące na tyczkach grupy młodzieżowe, które przygotowujemy do uzyskiwania licencji demonstratora i pomocnika instruktora PZN, aż do dorosłych chcących pracować nad prawidłową techniką jazdy.
Program szkolenia w BFC Ski School to przede wszystkim: 

Bezpieczeństwo i dobra zabawa na stoku!

 • niewielkie grupy
 • 6 dni/ ok. 30 godzin nauki tygodniowo pod okiem polskich instruktorów – 5 godzin dziennie plus przerwa na lunch
 • optymalny program szkoleń dla każdej grupy narciarskiej – od początkującej po zaawansowaną
 • własna wykwalifikowana kadra instruktorów
 • nowoczesna metodyka nauczania i video coaching
 • animacje i zabawy dla dzieci nie tylko w trakcie nauki, ale również po południu i wieczorem
 • ubezpieczenie AXA TUiR
 • opieka nad dziećmi podczas luchu

Podział na grupy narciarskie

 

 • Maluchy 4-8 lat - nauka jazdy na nartach poprzez zabawę. Zajęcia na bezpiecznym stoku, z użyciem atrakcyjnych dla dzieci kolorowych przyborów. Instruktorom towarzyszą animatorki, które przejmują opieką nad młodszymi dziećmi, którym trudniej spędzić cały dzień na stoku. Średnia liczba osób w grupie 5/6, w zależności od kategorii wyjazdu
    
 • Dzieci 8-12 lat lat - zajęcia dla dzieci, którym wiek pozwala już skoncentrować się na wykonaniu danego ćwiczenia i tym samym efektywniej pogłębiać swoje umiejętności. Pod skrzydłami instruktorów dzieci poznają coraz trudniejsze trasy, biorą udział w treningach slalomu i mini wyścigach. Średnia liczba osób w grupie: 6
   
 • Nastolatki powyżej 12 roku życia i dorośli - szkolenie sportowe, dostosowane do poziomu umiejętności uczestników. Ćwiczenie jazdy równoległej i innych technik narciarstwa zjazdowego. Od jazdy po niebieskich trasach, przez czerwone do szkolenia na trasach czarnych, w tym na słynnych trasach sportowych FIS. Średnia liczba osób w grupie: 8
    

Poziomy nauczania

5 godzin zajęć dziennie przez 6 dni w tygodniu

W zależności od poziomu umiejętności oraz zaawansowania nasza wykwalifikowana kadra instruktorska przydziela uczestników do odpowiedniej grupy:

 

 • Grupa początkująca - dla dzieci, które zaczynają przygodę z narciarstwem. Również dla osób dorosłych, które mają już pewne podstawy, ale na stoku czują się niepewnie.
   
 • Grupa średniozaawansowana - dla osób dorosłych/ dzieci, które czują się pewniej na stoku, mają za sobą kilka sezonów, ale chcą szlifować swoje umiejętności i technikę jazdy.
   
 • Grupa zaawansowana - dla osób dorosłych/ dzieci chcących doskonalić jazdę w szybkim tempie i eliminować wszelkie techniczne błędy. Wzbogacimy doświadczenie o jazdę w bardziej ekstremalnych warunkach i na wszystkich możliwych trasach!
   


Poznaj wyjazdy z BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Oferta dla najmłodszych

Oferta dla najmłodszych

Rodzinne wyjazdy do Włoch z małymi dziećmi to świetne rozwiązanie na rozpoczęcie lub kontynuację przygody narciarskiej. Nasze wyjazdy w Dolomity gwarantują bezpieczne i sprawdzone miejsca idealne dla dzieci.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wyjazdy na ferie

Wyjazdy na ferie

Na nasze wyjazdy na ferie składają się atrakcyjny program dnia, komfortowe zakwaterowanie, gwarancja świetnych warunków w słonecznych Dolomitach oraz szkolenia narciarskie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów BFC

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wyjazdy dla dorosłych

Wyjazdy dla dorosłych

Wyjazdy na narty do Włoch to nasza specjalność. Dla dorosłych narciarzy proponujemy dwa wyjazdy w Dolomity – na otwarcie i zakończenie sezonu. Oba wyjazdy to narciarstwo w topowych włoskich kurortach i bogata oferta apres ski.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ