Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
BFC Ski School
Strona głównaNartyBFC Ski School

BFC Ski School


Szkoła narciarska BFC
naucza naszych Małych i Dużych.
Jesteśmy najlepsi w tym co robimy! Dlaczego?
Mamy swój unikalny, niepowtarzalny program szkoleń, który realizujemy tylko na naszych wyjazdach, z własną, najlepszą i sprawdzoną kadrą polskich instruktorów!
Nauka jazdy na nartach i snowboardzie z BFC Ski School to przede wszystkim:

Bezpieczeństwo i dobra zabawa na stoku!

 • niewielkie grupy
 • 6 dni/ ok. 30 godzin nauki tygodniowo pod okiem polskich instruktorów – 5 godzin dziennie plus przerwa na lunch
 • optymalny program szkoleń dla każdej grupy narciarskiej – od początkującej po zaawansowaną
 • własna wykwalifikowana kadra instruktorów
 • nowoczesna metodyka nauczania i video coaching
 • animacje i zabawy dla dzieci nie tylko w trakcie nauki, ale również po południu i wieczorem
 • ubezpieczenie AXA TUiR

Podział na grupy narciarskie

 

 • Grupy 4-8 lat - przeznaczone dla maluchów, instruktorzy poprzez zabawę uczą jazdy na nartach. Młodszym dzieciom nieco trudniej spędzić cały dzień na stoku, dlatego nasze animatorki zajmą się Waszymi pociechami. Liczba osób w grupie: średnio 5/6 w zależności od kategorii wyjazdu
   
 • Grupy 8-12 lat - przeznaczone dla nieco starszych dzieci, które już z większą łatwością mogą skupić się na wykonaniu danego ćwiczenia i tym samym efektywniej pogłębiać swoje umiejętności. Pozwalamy, aby dzieci poznawały już coraz trudniejsze trasy, brały udział w treningach slalomu i mini wyścigach. Liczba osób w grupie: średnio 6
    
 • Grupy od 12 lat - przeznaczone dla młodzieży od 12 lat i osób dorosłych. Nie będzie czasu na nudę, ćwiczymy jazdę równoległą, przechodzimy przez różne etapy : najpierw niebieska trasa, czerwona i w końcu czarna! Wszystko oczywiście będzie zależało do jakiej grupy pod względem umiejętności przydzielą Was nasi instruktorzy. Liczba osób w grupie: średnio 8
    

Poziomy nauczania

Zajęcia odbywają się 5 h dziennie / 6 dni w tygodniu.

W zależności od poziomu umiejętności oraz zaawansowania nasza wykwalifikowana kadra instruktorska przydziela uczestników do odpowiedniej grupy:

 

 • Grupa początkująca - przeznaczona jest dla osób dorosłych/ dzieci, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem (ale mają już pewne podstawy) lub też czują się niepewnie i chciałyby zacząć wszystko od nowa pod okiem instruktora.
   
 • Grupa średniozaawansowana - przeznaczona jest dla osób dorosłych/ dzieci, które czują się pewniej na stoku, mają za sobą kilka sezonów, ale chciałyby podszlifować swoje umiejętności i technikę jazdy.
   
 • Grupa zaawansowana - przeznaczona jest dla osób dorosłych/ dzieci w której, będziemy doskonalić jazdę w szybkim tempie, eliminować wszelkie techniczne błędy. Wzbogacimy doświadczenie o jazdę w bardziej ekstremalnych warunkach i na wszystkich możliwych trasach!
   


Poznaj BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Weekendy z BFC

Weekendy z BFC

Weekendy z BFC zamień weekend w niezapomniane wakacje!!! Oferta bardzo wszechstronna – od pobytów w podwarszawskim Hotelu BoniFaCio przez wyjazdy na różne wydarzenia sportowo-kulturalne

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Darek & Chefs Weekend

Darek & Chefs Weekend

Zapraszamy na kolejną, tym razem wiosenną edycję cieszącego się ogromnym powodzeniem projektu „Darek & Chefs” dedykowanego wszystkim miłośnikom kuchni w stylu „Slow Food”, sztuki, wybornego wina i wytrawnej muzyki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MAMA & JA

MAMA & JA

Autorski program letniego campu, który może być znakomitym uzupełnieniem tegorocznych wakacyjnych planów naszych Gości gdyż często tylko jedno z rodziców – mama lub tata – może towarzyszyć dzieciom w czasie wspólnego wyjazdu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Dzień Dziecka 1-3.06.2019

Dzień Dziecka 1-3.06.2019

Wszystkich Dużych i Małych miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na wyjątkowy rodzinny weekend z okazji Dnia Dziecka. Czeka wiele fantastycznych atrakcji m.in. sobotni Piknik dla Dużych i Małych na Polanie Bonifacio

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ