Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Zając BoniFaCy
Strona głównaPolecamyZając BoniFaCy

Zając BoniFaCy

BFC Travel Club oraz Hotel Bonifacio, wspólnie z partnerami:  firmami Endo, Femmeritum/Wyspa Dzieci oraz Elanders, rozpoczyna jedyny w swoim rodzaju projekt dla Dzieci pod nazwą Klub Zajączka Bonifacego. Głównym celem tego projektu jest pobudzanie kreatywności, zdobywanie wiedzy i różnych umiejętnosci oraz rozwijanie zainteresowań i pasji u Dzieci poprzez unikalne zajęcia edukacyjne i zabawę w towarzystwie Zajączka Bonifacego.

Główną ideą programu jest beztroska zabawa poprzez edukację i umożliwienie dzieciom zdobywania czterech podstawowych Sprawności Zajączka Bonifacego.


Kim jest Zając Bonifacy

  • Zając Bonifacy to nasz pluszowy przyjaciel . 
  • Zaprojektowany został z myślą o dzieciach, które chcą rozwijać swoje pasje, poszerzać zainteresowania, lubią przygody i wyzwania.
  • Wraz z Zającem Bonifacym dzieci zdobywają przez cały rok sprawność
  • Sprawności można zdobywać na wyjazdach z Grupą BFC, w Hotelu Bonifacio oraz na wyjazdach z Wyspą Dzieci

Udział w zabawie jest całkowicie dobrowolny.


 W jaki sposób zdobywa się sprawności?

  • Dzieci otrzymują na początku zabawy zająca BONIFACEGO wraz z listem i kartą prób.
  • W każdym z wymienionych miejsc (na wyjazdach zimowych BFC, koloniach i półkoloniach Wyspy Dzieci, w hotelu Bonifacio) uczestnicy mogą zdobywać kolejne sprawności dla swojego zająca.
  • W programie można zdobyć cztery sprawności – SPORTOWIEC, ARTYSTA, SKAUT, PODRÓŻNIK.
  • Do każdej ze sprawności przypisanych jest dziesięć prób.
  • Aby zdobyć sprawność trzeba zaliczyć przynajmniej trzy próby z danej dziedziny.

Przykład:

Uczestnicy zdobywają sprawność Sportowca.

Do tej sprawności przypisanych jest 10 prób - narciarza, piłkarza, pływaka, tenisisty, rowerzysty, koszykarza, siatkarza, kajakarza, jeźdźca oraz biegacza. Dzieci wybierają 3 spośród 10 i razem z opiekunem realizują dane próby na specjalnej karcie. Po wykonaniu wszystkich zadań uczestnik otrzymuje sprawność i przypina ją na koszulce Zająca.

Wyniki konkursu Zająca BoniFaCego > PARTNERZY KLUBU ZAJĄCA BONIFACEGO

 


 

ndp

Hotel Bonifacio SPA & Sport Resort

Jeden z najlepszych podwarszawskich Hoteli Przyjaznych Rodzinie specjalizujący się w weekendowych i wakacyjnych pobytach dla rodzin z dziećmi w oparciu o autorski program "Razem lecz Osobno" z wykorzystaniem niezwykle malowniczego otoczenia zielonej Pradoliny Wkry oraz imponującej infrastruktury sportowo - rekreacyjnej.

ndp

BFC Travel Club

Polska firma od 20 lat specjalizująca się m.in w wyjazdach narciarskich organizowanych z myślą o rodzinach z dziećmi zarówno w wieku przedszkolnym jak i szkolnym. Zróżnicowany program i standard wyjazdu sprawi, że każdy odnajdzie w nich coś dla siebie: wytchnienie podczas Ferii Bronze, luźną klubową atmosferę w trakcie wyjazdów Silver, czy najwyższy standard pobytów Gold. Nasza oferta to kombinacja aktywnego wypoczynku i klubowej zabawy, w trakcie pobytów realizujemy szkolenia narciarskie, a także autorskie programy popołudniowe Razem Lecz Osobno®, Bambino Ski® oraz Fun & Snow®

Sponsorzy i partnerzy

Hotel Bonifacio wyspa dzieci