Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Klub Zająca BoniFaCego
Strona głównaPolecamyKlub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego


Autorski projekt BFC stworzony z myślą o najmłodszych.

Wierzymy, że na rozbudzanie ciekawości świata i zamiłowania do aktywnego trybu życia nigdy nie jest za wcześnie, a kluczem do sukcesu jest przemyślany i dopracowany program zajęć.

W Klubie Zająca BoniFaCego stawiamy na zdobywanie wiedzy, pobudzanie kreatywności i rozwijanie pasji poprzez beztroską zabawę pod okiem wyspecjalizowanej kadry animatorów.

Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z huczną zabawą z nagrodami.

Kim jest Zając BoniFaCy

 

 • Klub Zająca BoniFaCego to program, który w atrakcyjny sposób zachęca najmłodszych do wszelkich aktywności i rozwijania różnorodnych pasji.
   
 • Przez cały rok i dla dzieci w każdym wieku.
   
 • Zając BoniFaCy to nasz pluszowy przyjaciel zaprojektowany z myślą o dzieciach, które lubią przygody i wyzwania.
   
 • Pod opieką animatorów uczestnicy poznają przyjaciół Zająca BoniFaCego: Dzika Artystę, Sowę Skauta, Jelonka Podróżnika i Wiewiórkę Puszykicką. Bawiąc się, dostają sporą dawkę wiedzy o otaczającym świecie przyrody i sztuki.

Gdzie jesteśmy

Czekamy na Ciebie cały rok!

 • Narciarskie wyjazdy BFC w ciągu dnia poznajemy tajniki jazdy na nartach pod czujnym okiem instruktorów. Popołudniami i wieczorami organizujemy zabawy, a także zajęcia, które uczą i wyzwalają kreatywność.
 • Hotel BoniFaCio zamiast godzin spędzonych przed telewizorem proponujemy m.in. warsztaty, i spotkania.
 • Specjalnie organizowane imprezy – każda okazja jest dobra do spotkania :)

Wszystkie dzieci biorące udział w aktywnościach otrzymują książeczki Zająca BoniFaCego, zbierają punkty, a po uzyskaniu określonej ich liczby wiele ciekawych nagród, na czele z pluszowymi przyjaciółmi BoniFaCego.

Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń do nas

tel. 22 670 01 25 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE