Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Disneyland
Strona głównaDisneyland

Disneyland

Wycieczki do Disneyland Paris cieszą się od lat niesłabnącą sławą. Jest to najczęściej odwiedzany park rozrywki w Europie i na świecie. Dorośli z łatwością zapomną tu o wszystkich troskach, a dzieci przeniosą się w świat fantazji i magii, zyskując nowych przyjaciół - Myszkę Miki, Kaczora Donalda, Zygzaka McQuinna oraz wielu, wielu innych ulubionych postaci z bajek!
Wycieczki do Disneylandu to wakacje jak z bajki dla całej rodziny – do dyspozycji gości są 2 Parki, oferujące ponad 50 atrakcji!
 

Przeżyj niezapomnianą rodzinną wyprawę do Parku Disneyland oraz Walt Disney Studios !

 
Wycieczka do Disneylandu w Paryżu z BFC to:

 • Zakwaterowanie w hotelach położonych na terenie Parku - ogromna wygoda i korzyść czasowa
   
 • Bilety z nielimitowaną liczbą wejść na każdy dzień pobytu
   
 • Ubezpieczenie na czas pobytu do 20 000 EUR oraz podatek lokalny
   
 • Darmowy parking przy wybranym hotelu
   
 • Extra Magic Time - wyłącznie goście hotelowi mogą wejść wcześniej na teren parków
   
 • Na życzenie przygotujemy także kalkulację transportu lotniczego wraz z transferem do wybranego obiektu.

 

Magiczne Parki Disneyland Paris

Park Disneyland atrakcje

5 magicznych krain, gdzie każda rodzina może przeżyć prawdziwie ekscytującą przygodę!
Na ulicach odbywają się tematyczne parady Disney Magic on Parade, a na zakończenie dnia, wszyscy razem podziwiają czarodziejski pokaz Disney Dreams z muzyką, fajerwerkami i światłami laserów! Na każdym kroku możesz spotkać swoich ulubionych bohaterów z filmów Disneya!

Wśród wielu atrakacji czekają m.in. Peter Pan's Flight, Dumbo, Big Thunder Mountain, Buzz Lightyear Laser Blast, Phantom Manor.

Park Walt Disney Studios atrakcje

Miejsce gdzie powstaje filmowa magia.
Będziecie mogli zajrzeć za kulisy ekranu, znaleźć się w świetle reflektorów, spotkać swoich ulubionych bohaterów filmów Disneya. Przeżyć niezwykłe przygody niczym postaci z bajek i filmów. Specjalne pokazy i efekty wprowadzą Was w wyjątkową atmosferę!

Atrakcje takie jak: Ratatouille, Toy Soldiers Parachute, Tower of Terror, Disney Junior Live on Stage, a także Zigzag Spin dostarczą niezapomnianych wrażeń