Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05

Świętuj niezwykłe doświadczenia w sercu Dolomitów Czy Snow Music Show jest dla mnie?

Świętuj niezwykłe doświadczenia w sercu Dolomitów Czy Snow Music Show jest dla mnie?
Poniedziałek,
2023-10-09

Nie da się ukryć, że wybór idealnego miejsca na zimowy wyjazd to niełatwe zadanie. Górskie pejzaże, świeży powietrze, idealnie przygotowane trasy – wszystko to kusi, ale czy to naprawdę miejsce dla Ciebie? Wybierając Snow Music Show masz pewność, że tak.

BFC – więcej niż tylko organizator wyjazdów**

Kiedy mówimy o BFC, mówimy o pasji, doświadczeniu i autentyczności. Jesteśmy nie tylko organizatorami, ale przede wszystkim uczestnikami, którzy każdą chwilę spędzoną na stoku traktują jako wyjątkową przygodę. Dla nas narciarstwo to styl życia, a nasza społeczność to serce tej pasji.

Madonna di Campiglio – nie tylko narciarski raj**

Włoskie Dolomity to miejsce, które każdego roku przyciąga tysiące narciarzy z całego świata. Ale Madonna di Campiglio to coś więcej. To miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a kultura i sport idą w parze. To tutaj organizujemy coroczne wyjazdy, by dać Ci szansę na prawdziwe doświadczenie włoskiego stylu życia i świętowania wolnego czasu w zimowej atmosferze. Takie właśnie są organizowane przez nas corocznie Snow Music Show.

Nasz sekret? Hotele przy stoku**

Wyobraź sobie poranek, kiedy słońce powoli wstaje nad górskim horyzontem. Budzisz się w komfortowym łóżku, a z okna dostrzegasz pierwszych narciarzy na stoku. Nasze hotele, usytuowane w strategicznych punktach kurortu, dają Ci możliwość skorzystania z nart bez konieczności długiego dojazdu. A wieczorem? Centrum kurortu z jego tętniącym życiem czeka na Ciebie tuż za drzwiami.

Après Ski, Akademia Rossignola i jeszcze więcej**

SMS to każdy dzień pełen atrakcji. Après Ski to nasz znak firmowy – magia górskich kurortów, muzyka na żywo i rozgrzewające napoje po dniu pełnym wrażeń. Na tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności narciarskie, czeka nasza Akademia Rossignola – to jedna z najlepszych opcji nauki i doskonalenia techniki jazdy.

Tradycja i zabawa w jednym – Sant`Ambrogio**

Jedno z najważniejszych świąt we Włoszech, Sant`Ambrogio, to czas, kiedy Madonna di Campiglio rozbrzmiewa muzyką, śmiechem i radością. To idealna okazja, by doświadczyć włoskiej kultury w pełnej krasie, tańcząc do rytmów najlepszych włoskich muzyków.

Jesteśmy pewni jednego – to miejsce dla Ciebie**

Nie jesteśmy kolejną firmą oferującą zimowe wycieczki. Jesteśmy społecznością, która dzieli się pasją, doświadczeniami i chwilami. Dołącz do nas i przekonaj się, że każdy wyjazd z BFC to niezapomniana przygoda, a Snow Music Show to coś, czego potrzebujesz, aby naładować baterię podczas swojego zimowego urlopu.

Jeśli marzysz o zimowym wypoczynku w miejscu, gdzie doskonałe stoki łączą się z kulturą, tradycją i nocnym życiem, Madonna di Campiglio to idealne rozwiązanie. Nie czekaj, dołącz do nas tej zimy.

➡️ https://bfc.pl/snow-music-show

powrót do listy aktualności