Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Kim jesteśmy
Strona głównaKim jesteśmy

Kim jesteśmy

 

 
BFC Travel
to oferta indywidualna. Jesteśmy na polskim rynku turystycznym od 1992 roku. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i zaufanie Klientów, którzy co roku oddają swoje dzieci i rodziny pod naszą opiekę. O
rganizujemy wyjazdy, gdzie realizowane są wydarzenia turystyczne dla grup od 30 do nawet 800 osób.

Wyjazdy na narty do Włoch - szkoła narciarska BFC rozwija umiejętności małych i dużych poprzez unikalny, niepowtarzalny program czyli bezpiecznie i przy dobrej zabawie. Nudzie mówimy "NIE!" - nasi animatorzy dbają o aktywne i niezapomniane wieczory. Oferta dostępna zarówno w sprzedaży bezpośredniej jak i w partnerskich biurach podróży.

Disneyland Paris - Miejsce gdzie spełniają się marzenia!!! Od kilku lat jesteśmy bezpośrednim polskim przedstawicielem jednego z najliczniej odwiedzanych parków rozrywki w Europie.

Oferta letnia - w 2017 z powodzeniem rozpoczęliśmy sprzedaż wyjazdów letnich na Sardynię.

BFC Club zrzesza grupę stałych Klientów, do których kierowana jest specjalna oferta jak np. Narciarskie Dni Polskie. Stając się posiadaczem Karty Klubowej można korzystać z dodatkowych przywilejów, zniżek oraz dedykowanych akcji.

BFC Incentive to integracja, motywacja, a także niezpomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu. Organizujemy wyjazdy w Polsce, Europie i na świecie. Wyjazdy tego typu są idealną formą nagrody dla pracowników za osiągnięte wyniki w pracy. To również zwiększenie lojalności partnerów i zmotywowanie ich do efektywnej współpracy.

BFC Special Events poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Dzięki live experience wzmacniamy relacje i lojalizujemy grupy docelowe. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują. Specjalizujemy się w eventach B2B i INTERNAL typu PREMIUM takich jak Managers Meetings, Spotkania Sprzedaży, Kick-off, Pikniki Premium, Jubileusze, Wydarzenia Specjalne lub Gala Dinners.

BoniFaCio Spa & Sport Resort. Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem. Na gości czekają 2 restauracje, antresola klubowa ChillOut oraz centrum SPA & WELLNESS z bogatą ofertą relaksacyjną i kosmetyczną. Rodziny z mniejszymi dziećmi mogą liczyć na profesjonalną opiekę animatorów. Infrastruktura hotelu pozwala na zapewnienie kompleksowej oferty zarówno grupom firmowym jak i klientom indywidualnym.
 

Dlaczego BFC?

 

Co nas wyróżnia...

  • Całoroczna i zróżnicowana oferta
  • Kompleksowa obsługa wyjazdów
  • Bogaty program animacyjny i autorskie programy
  • Wysoka jakość szkoleń narciarskich
  • Własna kadra polskich instruktorów i animatorów
  • Rozszerzone ubezpieczenie AXA TUiR
  • Karty stałego Klienta
  • Kontrakty z konsorcjami włoskich regionów narciarskich
  • Licencja PZN dla szkoły narciarskiej BFC Ski School
  • Relizacja projektów Incentive w każdym zakątku Polski i Świata

Dołącz do nas