Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Kim jesteśmy
Strona głównaKim jesteśmy

Kim jesteśmy


Grupa BFC
, w skład której wchodzą: BFC CLUB, BFC TRAVEL, BFC INCENTIVE, BFC EVENTS oraz Hotel BoniFaCio Spa & Resort, to polska, rodzinna firma istniejąca od 1992 roku. Powstała z pasji tworzenia wielkich inicjatyw w segmencie turystyki zorganizowanej.

Dziś, firma jest jedynym i oficjalnym przedstawicielem regionu Trentino w Polsce. Stała się tym samym ambasadorem polskiej turystyki we Włoszech i oficjalnym partnerem włoskiej organizacji turystycznej FTO. Proponuje wyjazdy do lokalizacji ściśle wyselekcjonowanych na drodze 25-letniego doświadczenia i corocznie organizuje podróże dla tysięcy osób.

BFC to unikalne doświadczenia podróżnicze, sportowe emocje i prestiż elitarnej grupy członków klubu. To społeczność od ponad 25 lat zrzeszająca osoby o podobnych zamiłowaniach i najbardziej wymagających potrzebach. Zapewnia przywileje klubowe, przestrzeń na jakościowy relaks, sport i networking wśród selektywnej grupy Klientów premium.

Filarem filozofii marki są sport, relacje i emocje, a kluczem do sukcesu hojny i kompleksowy pakiet usług i propozycji. Dzięki międzynarodowym standardom i lojalności Klientów, BFC organizuje Klientom życie w sferach zawodowo-sportowo-prywatnych pośród już trzech pokoleń.

To jedyna taka organizacja na polskim rynku z tak szerokim zakresem usług, tak silnym przywiązaniem do wysokich standardów i tak bliskim kontakcie z Klientem.

Dlaczego BFC?

 
  • LOKALIZACJE - Najpiękniejsze, wyselekcjonowane kurorty na wyłączność; kontrakty z konsorcjami włoskich regionów narciarskich
  • BEZPIECZEŃSTWO – rozszerzone ubezpieczenie UNIQA
  • KOMPLEKSOWOŚĆ – międzynarodowy standard obsługi, bogaty program animacyjny, autorskie programy, całoroczna i zróżnicowana oferta
  • PRESTIŻ – członkostwo w BFC CLUB zapewnia liczne przywileje związane m.in. z pierwszeństwem zakupu podróży czy specjalne, unikalne ubezpieczenie NNW dla całej rodziny
  • SPORT – wysoka jakość szkoleń narciarskich, własna kadra polskich instruktorów i animatorów, licencja PZN dla szkoły narciarskiej BFC SKI SCHOOL
  • EMOCJE – eksperci w tworzeniu wyjątkowych przeżyć - koncert Leszka Możdzera na stoku dla kilku tysięcy osób w strojach narciarskich bądź topowi muzycy i DJ-e podczas wieczornych Apres Ski - to tylko kilka doświadczeń, które tworzą klimat wyjazdów z BFC
  • OFERTA DLA FIRM – eventy firmowe na kilka tysięcy osób i wyjazdy integracyjne nawet na drugi koniec świata z programami motywacyjnymi i integracyjnymi

Grupa BFC to

 

 
BFC Travel
to oferta indywidualna. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i zaufanie Klientów, którzy co roku oddają swoje dzieci i rodziny pod naszą opiekę. Organizujemy wyjazdy, gdzie realizowane są wydarzenia turystyczne dla grup od 30 do nawet 800 osób  
 

Wyjazdy na narty do Włoch - szkoła narciarska BFC rozwija umiejętności małych i dużych poprzez unikalny, niepowtarzalny program czyli bezpiecznie i przy dobrej zabawie. Nasi wykwalifikowani animatorzy dbają o aktywne i niezapomniane wieczory. Oferta dostępna zarówno w sprzedaży bezpośredniej jak i w partnerskich biurach podróży.
 

Disneyland Paris - Miejsce gdzie spełniają się marzenia!!! Od kilku lat jesteśmy bezpośrednim polskim przedstawicielem jednego z najliczniej odwiedzanych parków rozrywki w Europie.
 

Oferta letnia - rodzinne wyjazdy, tematyczne weekendy dla dorosłych i rodzin.
 
 

BFC Club zrzesza grupę stałych Klientów, do których kierowana jest specjalna oferta jak np. Narciarskie Dni Polskie. Stając się posiadaczem Karty Klubowej można korzystać z dodatkowych przywilejów, zniżek oraz dedykowanych akcji.
 

BFC Incentive to integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu. Organizujemy wyjazdy w Polsce i na świecie.
 

BFC Special Events poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Dzięki live experience wzmacniamy relacje i lojalizujemy grupy docelowe. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują. Specjalizujemy się w eventach B2B i INTERNAL typu PREMIUM takich jak Managers Meetings, Spotkania Sprzedaży, Kick-off, Pikniki Premium, Jubileusze, Wydarzenia Specjalne lub Gala Dinners.
 

BoniFaCio Spa & Sport Resort to przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce z kuchnią Slow Food, własną szklarnią, winiarnią i mini Zoo dla dzieci. W części sportowej znajduje się boisko posiadające akredytację FIFA, obiekt posiada idealnie przygotowaną strukturę treningową dla thriatlonistów. Hotel to również SPA Clarins, z pięcioma gabinetami odnowy biologicznej, basenem solankowym oraz łaźnią.
 

Dołącz do nas