Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05

Sponsorzy

Partnerzy
Axa logo
Axa
AXA to jedna z największych grup finansowych na świecie. Wieloletnie doświadczenie i stała obecność na międzynarodowych rynkach sprawiły, że zaufało nam już 95 milionów klientów w 61 krajach. AXA w Polsce to różnorodność ubezpieczeń ochronnych i zdrowotnych, otwarty fundusz emerytalny, oraz nowoczesne rozwiązania inwestycyjne. Posiadamy również bogatą ofertę ubezpieczeń turystycznych. Wejdź już teraz na stronę www i wykup ubezpieczenie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb w ciągu kilku sekund!
www.axa.pl
clarins logo
clarins
CLARINS naszym nowym PARTNEREM i wyłączną marką kosmetyczną w BoniFaCio SPA & Sport Resort. Marka Clarins zrodziła się z pasji jednego mężczyzny do kobiecego piękna. Jacques Courtin-Clarins otworzył swój pierwszy Instytut w Paryżu w 1954. Stworzył nową koncepcję piękna. Piękno, które prowadzi do szczęścia. Od tego czasu doświadczenie Clarins ciągle się powiększa, zgodnie z filozofią marki: słuchania, respektowania i komunikowania się z klientem. Oferuje dostęp do rezultatów i przyjemności.
www.clarins.pl
ROSSIGNOL logo
ROSSIGNOL
Rossignol to marka z ponad stuletnią tradycją. Podczas całego wieku Rossignol czerpał inspiracje z gór, poświęcając się w pełni pasji tworzenia produktów dla narciarzy. Rossignol jest, był i będzie marką która wyznacza trendy i kierunki rozwoju całej branży. Ikona przeszłości, symbol teraźniejszości, Rossignol inspirowany swoimi korzeniami oraz wyjątkowymi wydarzeniami z przeszłości buduje przyszłość branży każdego dnia.
www.rossignol.com
Fikołki logo
Fikołki
Sale zabaw Fikołki to miejsce, gdzie młodzi warszawiacy mogą bawić się na kilkupoziomowej konstrukcji i wziąć udział w dodatkowych zajęciach (warsztaty kulinarne i taneczne, zajęcia ogólnorozwojowe, warsztaty małego chemika, Gordonki). Jubilaci znajdą tu miejsce do hucznego obchodzenia urodzin. Fikołki znajdują się w Wilanowie oraz w CH Arkadia. Wkrótce planowane są kolejne otwarcia.
www.fikolki.pl
Kim są nasi Partnerzy i sponsorzy? Naszymi Partnerami są renomowane polskie i zagraniczne marki współpracujące z nami zarówno w kwestii organizacji eventów jak i obsługi imprez. Jak zostać sponsorem lub Partnerem? Firmy zainteresowane współpracą z BFC zarówno w kwestii organizacji eventów i wyjazdów jak również wydarzeń specjalnych zapraszamy do kontaktu.

skontaktuj sie z nami

zadzwon 22 670 01 25