Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05

Sponsorzy

Partnerzy
clarins logo
clarins
CLARINS naszym nowym PARTNEREM i wyłączną marką kosmetyczną w BoniFaCio SPA & Sport Resort. Marka Clarins zrodziła się z pasji jednego mężczyzny do kobiecego piękna. Jacques Courtin-Clarins otworzył swój pierwszy Instytut w Paryżu w 1954. Stworzył nową koncepcję piękna. Piękno, które prowadzi do szczęścia. Od tego czasu doświadczenie Clarins ciągle się powiększa, zgodnie z filozofią marki: słuchania, respektowania i komunikowania się z klientem. Oferuje dostęp do rezultatów i przyjemności.
www.clarins.pl
ROSSIGNOL logo
ROSSIGNOL
Rossignol to marka z ponad stuletnią tradycją. Podczas całego wieku Rossignol czerpał inspiracje z gór, poświęcając się w pełni pasji tworzenia produktów dla narciarzy. Rossignol jest, był i będzie marką która wyznacza trendy i kierunki rozwoju całej branży. Ikona przeszłości, symbol teraźniejszości, Rossignol inspirowany swoimi korzeniami oraz wyjątkowymi wydarzeniami z przeszłości buduje przyszłość branży każdego dnia.
www.rossignol.com
LONGINES logo
LONGINES
Longines, z siedzibą w szwajcarskim Saint-Imier od 1832 roku może pochwalić się ponad 175-letnią tradycją produkcji najwyższej klasy zegarków. Ponadczasowa elegancja firmy Longines, opiera się na bogatym dziedzictwie projektowania, wyrażonym poprzez subtelne połączenie klasycznego ducha i innowacyjnej wytworności. Longines dumny jest z tworzenia swoich czasomierzy oraz z ich dostępności w ponad 130 krajach. Różnorodne działania marki na całym świecie mają wzgląd na jedną nadrzędną zasadę: kult elegancji.
www.longines.com
Adventure Sports logo
Adventure Sports
Adventure Sports to wyjątkowy, starannie wyselekcjonowany, unikalny asortyment sportowy o najwyższych parametrach technicznych, profesjonalna odzież sportowa i casualowa światowych producentów.Oferta sklepu bogata jest w wyczynowy sprzęt narciarski, który obejmuje narty, wiązania, buty, kijki, kaski oraz wszelkiego rodzaju ochraniacze
www.adventuresports.pl
Kim są nasi Partnerzy i sponsorzy? Naszymi Partnerami są renomowane polskie i zagraniczne marki współpracujące z nami zarówno w kwestii organizacji eventów jak i obsługi imprez. Jak zostać sponsorem lub Partnerem? Firmy zainteresowane współpracą z BFC zarówno w kwestii organizacji eventów i wyjazdów jak również wydarzeń specjalnych zapraszamy do kontaktu.

skontaktuj sie z nami

zadzwon 22 670 01 25