Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Snow Music Show

Rozpocznij sezon z mocnym akcentem sportowym!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Ski Opening w Madonna di Campiglio

Hotel lub Apartament w centrum Madonny

Skipass w cenie wyjazdu

Niezapomniane imprezy, Apres Ski i Fiesta San Ambrogio

Testy nart Rossignol i treningi na tyczkach

Program Fun & Snow

Hotele

 • Sprawdzone i lubiane miejsca
 • Hotel Miramonti ****
 • Hotel Savoia Palace ****

Region

 • Kurort narciarski w sercu Dolomitów
 • Tętniąca życiem Madonna Di Campiglio
 • Sieć 22 nowoczesnych wyciągów
 • Skipass w cenie

Sport

 • Sportowa Akademia Rossignola
 • Treningi na tyczkach
 • Zawody narciarskie
 • Ski-toury

Muzyka

 • Festiwal Apres Ski
 • Noce DJ'skie
 • Koncerty muzyczne

Dodatkowe informacje/ Galeria

SKI OPENING Snow Music Show 07-14.12.2019:

W programie:

° SPORTOWA AKADEMIA ROSSIGNOLA:
Testy nart Marki Rossignol/ Zawody Narciarskie / Video Coaching / Treningi na tyczkach
° OPRAWA MUZYCZNA:
Najlepsi Dj'e - Dj Jacob A / Seb Skalski / Miqro / Tomek Nowakowski
° FIESTA SANT' AMBROGIO:
Każdego roku na ulicach Madonny di Campiglio obchodzone jest święto Świętego Ambrożego. W miasteczku panuje magiczny i urokliwy klimat, a wszyscy bawią się i świętują przy muzyce Włoskich artystów.
° FESTIWAL APRES SKI
To będą trzy niezapomniane imprezy po nartach z dobrą muzyka i najlepszą atmosferą. To będą największe Apres Ski w Madonnie di Campiglio!
° IMPREZA TEMATYCZNA -  nagroda dla najlepiej przebranego uczestnika balu !!!
 

DAJ SIĘ SKUSIĆ NA ZIMOWE SZALEŃSTWO
ZAPRASZAMY

Muzyka - DJ'e

Miqro

W latach 90-tych koneser czarnej płyty a także mistrz winylowej magii. Dziś prekursor najnowszych nowinek technicznych prezentowanych podczas występów. Promotor nieśmiertelnego „HOUSE MUSIC” w całym kraju, „sprzeciwia się” nieustającym ewolucjom muzyki tanecznej. W swoich setach prezentuje mistrzowski sposób mixowania, a dzięki temu wydobywa ukrytą energię i piękno muzyki House.

Jacob A

Jeden z najlepszych polskich wokalistów klubowych. występuje na największych festiwalach oraz w najbardziej prestiżowych klubach w Polsce i w Europie. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz doskonałym wyczuciem muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem.

Seb Skalski

Seb Skalski aka Jamajski Spekulant to zarówno muzyk, DJ oraz producent związany z warszawską sceną klubową. Miksowaniem płyt zajął się w 1998 roku, od razu koncentrując się na muzyce house. Swoim bezkompromisowym i przede wszystkim bardzo tanecznym stylem zjednał sobie wielu fanów. Ma na koncie produkcje i remiksy dla światowych gwiazd.

Tomasz Nowakowski

Dj i promotor koncertowy z Poznania.
W swoich setach łączy wpływy muzyki house i techno, a obok parkietowych hitów Claptone’a czy Disclosure, nierzadko wplata undergroundowe produkcje spod znaku takich labeli, jak Crosstown Rebels czy Stil vor Talent.

Testy nart i Sportowa Akademia Rossignola

   

W zeszłym roku było fantastycznie, w tym roku będzie jeszcze lepiej – Wojciech Gajewski, jeden z najbardziej utytułowanych krajowych alpejczyków, jako ambasador Akademii Rossignola będzie szkolił uczestników tegorocznego Snow Music Show
 
Pod jego okiem będziecie mogli nie tylko testować najlepsze i najnowsze modeli francuskiej marki, ale i odbyć trening na tyczkach.
 

„Ponownie będziemy mieli stok wydzielony dla siebie, będziemy uczyć sportowej jazdy, a potem przeprowadzimy zawody”
 

Gajewski zapowiada, podczas Snow Music Show znajdzie chwilę dla każdego z uczestników. „Każdy będzie mógł zobaczyć swój styl jazdy na videorejestracji, a każdemu będę starał się dać wskazówki, nad czym pracować i jak eliminować swoje narciarskie błędy. Będzie też więcej nart do testowania, głównie serii HERO i jak najlepszego ich dopasowania pod indywidualne preferencje”

Jak działamy/ co proponujemy

Masz dodatkowe pytania

Zadzwoń do nas

tel. 22 670 01 25 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE