Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Wakacyjne wyjazdy z BFC

Zapraszamy

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Lato z BFC

Wakacje z BFC to rodzinne wyjazdy, obozy młodzieżowe i wiele innych.

Ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji wypoczynku na sportowo pozwala nam na ciągłe powiększanie naszej oferty na wakacje. Co roku staramy się zaproponować Wam coś nowego, aby wakacje z BFC zawsze oznaczały ciekawie i bezpiecznie spędzony czas.

Oferty wakacyjne z BFC to wyjazdy przygotowane w oparciu o naszą ideę aktywnego wypoczynku i spędzania czasu Razem lecz Osobno®. Wszystkie oferty, które proponujemy na wakacje to wyjazdy o starannie przygotowanych bogatych programach, z atrakcjami dla dorosłych i animacjami dla dzieci, i w ciekawych destynacjach.

Ciekawe destynacje, opieka profesjonalnej kadry, dopracowane programy, różne opcje zakwaterowania – to podstawa naszej oferty.

Wakacje BFC

Podczas naszych wyjazdów dbamy zarówno o Waszą dobrą zabawę, jak i komfort i bezpieczeństwo, więc współpracujemy tylko ze sprawdzonymi kontrahentami. Kontakt z przyrodą, czas na sportowe aktywności i relaks, pyszna lokalna kuchnia, opieka profesjonalnej kadry to składowe wszystkich wyjazdów z naszej oferty na wakacje.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wszystkie nasze oferty wakacyjne bazują na aktywnościach na świeżym powietrzu w niewielkich grupach lub rodzinnie.

Oferta wakacyjna BFC

Bonifacio Forest Camp

Tygodniowe pobyty na leśnej polanie

Sportowe obozy to nasza wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży.

Program oparty przede wszystkim na zajęciach sportowych, rozwijaniu nowych zainteresowań, w niewielkich grupach pod opieką profesjonalnych instruktorów i animatorek. Dyscyplina sportowa do wyboru, czyli nasz program poranny zmieniający zwyły obóz w: obozy tenisowe i obozy jazdy konnej, a do tego pyszna kuchnia hotelu BoniFaCio.

zobacz więcej

Jak działamy

Zainteresowała Cię nasza propozycja?

Zadzwoń do nas

tel. 22 670 01 25 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj wyjazdy z BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Bonifacio Forest Camp

Bonifacio Forest Camp

Tygodniowe pobyty na leśnej polanie w towarzystwie rówieśników i nasza wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży z programem opartym przede wszystkim o zajęcia sportowe i rozwijanie nowych zainteresowań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Weekend nad Wkrą

Weekend nad Wkrą

Zapraszamy wszystkich miłośników natury i aktywnego wypoczynku do skorzystania z wyjątkowego pakietu pobytowego obejmującego zarówno spływ kajakowy malowniczym Szlakiem rzeki Wkry, jak i błogi relaks w hotelowym SPA.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wakacje na wyciągnięcie ręki

Wakacje na wyciągnięcie ręki

Zaplanuj beztroskie i aktywne wakacje dla całej rodziny w hotelu otoczonym lasem pod Warszawą. Zadbaj o niepowtarzalną atmosferę wśród natury Mazowsza, w której znajdziesz swoją oazę spokoju. Zadbamy o Wasze wspomnienia, podniebienia i błogi relaks

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ