Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Weekendy z BFC

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 
BFC Adventure, czyli aktywnie, z pasją, ale zawsze bezpiecznie i w rodzinnym gronie

 
  
Nasze wyjazdy sygnowane hasłem Adventure to prawdziwa gratka dla pasjonatów adrenaliny, niesztampowego zwiedzania świata, wszystkich tych, którzy od wakacji oczekują czegoś więcej niż hotelowe drinki z palemką. ;)
 
Jako sportowcy z zamiłowania i zawodu rzadko kiedy spędzamy czas wolny na słodkim nic nierobieniu. W okresie europejskiej zimy stawiamy na narciarstwo i snowboard, natomiast dla tych, którzy chcą wybrać się nieco dalej lub uciec od zimowej aury organizujemy wyprawy nurkowe, żeglarskie oraz off-roadowe. W zależności od charakteru grupy – męski wypad, aktywne rodzinne wakacje, pierwszy kontakt z nowym sportem – staramy się by wypoczynek z nami przebiegał w swobodnej, ale dającej poczucie bezpieczeństwa atmosferze.
 
Naszą domeną jest ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji aktywnych wyjazdów dla całych rodzin. W tym czasie nawiązaliśmy mnóstwo wartościowych relacji z pasjonatami różnych dyscyplin, z którymi wciąż współpracujemy, przygotowując coraz to ciekawsze propozycje wyjazdów w różne części świata.

  
 

 
 

Wśród naszych ofert znalazły się m.in:

 
 

Off road – ze znajomymi, czy solo, Gruzja lub Ukraina - dawka adrenaliny gwarantowana
 
Safari nurkowe w Afryce – by zrobić coś zupełnie nowego, być może odkryć nową pasję…
 
Rafting – spływ górskim potokiem, canyoning, trekking i zdobycie szczytu Kanin, a także rajd rowerowy po malowniczej dolinie Soczy
 
Sport Events – wyjazdy na wydarzenia sportowe, czyli taki weekend, w którym mecz ulubionej drużyny oglądasz na żywo, a nie przed telewizorem.

  
  
 

  

Jak co roku zapraszamy również do naszego hotelu BoniFaCio na specjalnie przygotowane programy:

 

  
 

Slow Food – aby pysznie zjeść oraz odkrywać smaki i tajemnice różnych regionalnych kuchni.
 
Single Malt Gentelman Weekend – krótki, ale aktywny wypoczynek łączący zarówno męskie aktywności w terenie, korzystanie z bogatej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej oraz biesiadowanie w stylu „slow food” przy soczystej wołowinie w towarzystwie specjalnie wyselekcjonowanych gatunków whisky i burbonów.
 
Ciao Bella, pakiet dla Przyjaciółek – kolorowa fiesta: szalone tańce, perliste Prosecco, kojące rytuały w SPA i pyszna, lekka kuchnia w specjalnej ofercie tylko dla Pań!
 
Family Sport Camp –  znakomita infrastruktura sportowo – rekreacyjna, a także urozmaicony program zajęć sportowych, profesjonalni instruktorzy i animatorki zapewnią świetne warunki do aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.

   

  

Aktualna oferta

BFC Adventure Weekend

Bovec - Rafting

ZAPRASZAMY NA WEEKEND PEŁEN PRZYGÓD DO SŁOWENII! PRZED WAMI DUŻA DAWKA ADRENALINY W PRZEPIĘKNEJ SCENERII ALP JULIJSKICH.
W programie proponujemy: rafting górskim potokiem, canyoning, czyli spacer, wspinaczka, pływanie, skakanie w kanionie rwącej rzeki, trekking i zdobycie szczytu Kanin, zipline, czyli prawie 4 km zjazdów na tyrolkach oraz hydrospeed, a także rajd rowerowy po malowniczej dolinie Soczy z widokiem na Kanin i Triglav.

zobacz więcej

Family Sport Camp

Hotel BoniFaCio . Dzieci do 3 lat gratis !

Autorski program letniego campu może być znakomitym uzupełnieniem tegorocznych wakacyjnych planów naszych Gości. 

Całodniowy blok zajęć dla dzieci na wzór skandynawskich szkół i przedszkoli oraz codzienne zajęcia sportowe dla dorosłych.

Oferta dostępna w terminach między 16 lipca a 14 sierpnia 2019 roku

zobacz więcej

Disneyland Paris

Skorzystaj z promocyjnej oferty "Zniżka do 25%"!!!

Hotele: Hotele w naszej ofercie rozmieszczone są na terenie resortu.
Cena już od: 1 833 zł/os dorosłą, 867 zł/ dziecko 3-11 lat  (przykładowa oferta w listopadzie 4 noce/ 5 dni w Hotelu Santa Fe dla rodziny 2 os. dorosłe + dzieci)
W cenie:
zakwaterowanie, ubezpieczenie, nielimitowane wejścia do obu parków, Fastpass, podatek lokalny, Extra Magic Time

zobacz więcej

Więcej już wkrótce...