rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05

Praca w BFC

BFC SPECIAL EVENTS
Jeśli jesteś osobą na początku swojej kariery chcącą zdobyć bezcenne doświadczenie eventowe, czerpiąc od najlepszych- ta praca jest właśnie dla Ciebie!

JUNIOR EVENT EXECUTIVE

Miejsce pracy:
Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie ofert oraz scenariuszy imprez
  • Współpraca i kontakt z klientem
  • Współpraca i kontakt z dostawcami
  • Monitorowanie działań, raportowanie do Managera Projektu
  • Rozwój usług u obecnych klientów firmy

Dodatkowe oczekiwania/ wymagania:

  • Otwartość na nowe rozwiązania i pomysły
  • Kreatywność - czerpanie z tego co jest i zmienianie tego co warto
  • Rzetelność w realizowaniu oczekiwań naszych klientów
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz działań pod presją czasu, samodyscyplin
  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • Pracę w świetnej atmosferze z bardzo doświadczonym zespołem ludzi w branży eventowej oraz incentive
  • Udział w eventach B2B i INTERNAL typu PREMIUM takich jak MANAGERS’ MEETINGS/ GENERAL MANAGERS’
  • MEETINGS / SPOTKANIA SPRZEDAŻY / KICK-OFF / PIKNIKI PREMIUM / JUBILEUSZE / WYDARZENIA SPECJALNE/ GALE DINNERS.
  • Praca w biurze na PGE Narodowym z widokiem na płytę główną
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji: targi, wizje lokalne, wyjazdy z klientami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@bfc.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

*** Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)