Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
BoniFaCio

BoniFaCio

BoniFaCio Spa & Sport Resort

stawia na krótki, ale aktywny odpoczynek w pięknym, naturalnym otoczeniu, niezależnie od pogody.

Jest pierwszym podwarszawskim obiektem, który wdrożył pomysł tzw. Weekendów Klubowych, w ramach których realizowana jest autorska koncepcja „Balance” – równowagi dla ducha i ciała uzyskiwanej poprzez integrację sportu, zdrowego trybu życia oraz kontaktu z naturą, z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Podczas każdego Weekendu Klubowego goście mogą korzystać z oferty, wliczonych w cenę pobytu, zajęć rekreacyjnych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów (m.in. Aqua Aaerobic, Pilates, Body Balance i inne zróżnicowane formy fitnessu i sportu). Opcjonalnie goście można skorzystać również z oferty zajęć z trenerem personalnym (bieganie, Nordic Walking, pływanie, trening funkcjonalny, tenis, siłownia itp.)

Podczas kiedy rodzice aktywnie spędzają czas dzieci mogą skorzystać z autorskiego programu animacji w hotelowej Strefie Malucha, uwzględniającego przede wszystkim aktywności na świeżym powietrzu, w pięknym otoczeniu hotelu w zależności od zmieniających się pór roku, zajęcia z instruktorami na całorocznym krytym basenie oraz inspirujące gry i zabawy w specjalnie zaaranżowanej bawialni.

Poza tym wszyscy goście mogą skorzystać z całorocznej infrastruktury rekreacyjnej w tym m.in. sportowego odkrytego basenu pływackiego , krytego basenu rekreacyjnego, centrum SPA & Wellness, kortów tenisowych, tras biegowych i rowerowych, boisk wielofunkcyjnych itp.

Dodatkowo, cztery razy do roku hotel rozszerza formułę weekendów klubowych o autorski Festiwal Wina i Serów Polskich, a także weekendy dla Pań poświęcone zdrowiu i urodzie pod nazwą "Bella Donna"

Nieważne czy słońce czy deszcz - BoniFaCio to idealny pomysł na rodzinny aktywny weekend - zielone lasy Pradoliny Wkry, przyjazny mikroklimat, oryginalny, ekologiczny design hotelu, imponująca infrastruktura sportowo – rekreacyjna, zdrowa kuchnia, wyborne wina oraz dyskretna i profesjonalna obsługa… a wszystko to wprost na wyciągnięcie ręki, zaledwie 70 km na północ od centrum Warszawy.