Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Górka Szczęśliwicka

Szkoła narciarska BFC

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

BFC Ski School - Szczęśliwice

Górka Szczęśliwicka

Dogodna lokalizacja

Szkolenia narciarskie

Szkolenia narciarskie na wszystkich poziomach zaawansowania

rezerwacje on-line

Zapisy i rezerwacje on-line

VIP

Pierwszeństwo zapisu dla uczestników wyjazdów BFC

Przedstawiciele BFC aktywnie działają w Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN na rzecz unifikacji szkolenia kadr narciarskich w całej Europie. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość szkolenia, a dzięki naszemu doświadczeniu możemy wprowadzać alpejską jakość nawet… na stołeczny stok Szczęśliwice.
 

Od grudnia 2019 r. Górka Szczęśliwicka w Warszawie to miejsce, w które instruktorzy BFC zapraszają na lekcje indywidualne, pod ich skrzydłami można nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie, a także przygotować siebie lub dziecko na wyjazd narciarski, aby nie tracić cennych chwil na alpejskich stokach!
 

Górka Szczęśliwicka to także miejsce spotkań i od marca 2020 nasza nowa siedziba - wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek pytania dotyczące nauki narciarstwa, wyjazdów rodzinnych czy wahające się w wyborze oferty na zimowe ferie - zapraszamy na rozmowę.
 

Prowadzimy szkolenia narciarskie i snowboardowe na wszystkich poziomach zaawansowania - od lekcji dla maluchów stawiających pierwsze kroki narciarskie do sportowej jazdy na tyczkach i organizowanych w Alpach wycieczek skiturowych.
 

BFC Ski School powstało ponad 25 lat temu, a firma jako jedna z pierwszych w Polsce, organizowała wyjazdy rodzinne do Włoch z możliwością zapisu na szkolenia narciarskie podczas pobytu. Dziś specjalizujemy się w wyjazdach w Dolomity, jesteśmy liderem rynku oraz oficjalnym przedstawicielem regionu Trentino w Polsce, a przede wszystkim szkołą posiadającą licencję PZN i zrzeszającą instruktorów o najwyższych kwalifikacjach.
 
 


Szczegóły

 • Oficjalna Szkoła Narciarsko-Snowboardowa na Górce Szczęśliwickiej
 • Lokalizacja: Warszawa, ul. Drawska 22
 • Licencjonowani instruktorzy SITN PZN
 • Zajęcia indywidualne i grupowe
 • Od pierwszych kroków po treningi sportowe
 • Godziny otwarcia:
     •  poniedziałek - piątek: 16:00 - 20:00
     •  w każdą sobotę i niedzielę: 10:00 - 20:00

Informacja ws obostrzeń

Szanowni Państwo,

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 14.01.2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wcześniej wprowadzone restrykcje (rozporzadzenie z dn. 21.12.2020 z późn. zm.) zostają przedłużone, w wyniku których Ośrodek Szczęśliwice zmuszony był ograniczyć swoją działalność.

 Do 31 stycznia 2021 stok narciarski jest nieczynny.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: tel. 22 228 20 58 // e-mail: szczesliwice@bfc.pl

Cennik / Dodatkowe informacje

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Zajęcia przeznaczone dla każdego. Chcesz jeździć sam na sam z instruktorem, a może masz ochotę przyjść z przyjaciółmi? 
Zapraszamy!

Cennik indywidualnych szkoleń narciarskich
Uczestnicy 1 godzina 2 godziny 3 godziny
1 osoba 80 PLN/os 140 PLN/os 200 PLN/os
2 osoby 60 PLN/os 100 PLN/os 145 PLN/os
3 osoby 50 PLN/os 75 PLN/os 100 PLN/os

 

  

ZAJĘCIA GRUPOWE

Zapraszamy na naukę jazdy na nartach zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, w kameralnych, maksymalnie 6-cio osobowych grupach z podzialem na wiek i umiejętności. Każde zajęcia trwają dwie godziny.
Miesięczny abonament 4 zajęć po 120 min to koszt 250 zł + karnet.

 • poniedziałek 17:00-19:00 grupa początkująca - dorośli
 • wtorek 17:00-19:00 grupa początkująca - dzieci
 • środa 17:00-19:00 grupa średniozaawansowana - dorośli
 • czwartek 17:00-19:00 grupa średniozaawansowana - dzieci
 • piątek 17:00-19:00 grupa zaawansowana - dzieci

Przydział do grupy poprzedzony jest zajęciami testowymi 30 min (koszt 40 PLN)
Decyzja o rodzaju karnetu (punktowy lub czasowy) jest decyzją instruktora uzależnioną od planu lekcji i stopnia zaawansowania kursantów.
Istnieje możliwośc płatności online (PAYU) lub na miejscu karta.
Grupa rusza po zebraniu się minimum 3 osób.

 

PAKIETY

W pakiecie taniej i efektywniej! Stawiając pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie warto zapisać się od razu na kilka lekcji, co pozwoli zrobić szybsze postępy, a także zaoszczędzić.
Lekcje w ramach pakietu można łączyć w dowolne bloki zajęciowe (2x2h, 4x1h, itd.)
UWAGA! Możliwość zamówienia pakietów tylko podczas rezerwacji telefonicznej lub mailowej

Cennik pakietów szkoleń BFC
Uczestnicy 
PAKIET MEDIUM
4h
PAKIET MAX  
10h
1 osoba
300 PLN 700 PLN
2 osoby 460 PLN 1 000 PLN

 

Zapraszamy

 

Zapraszamy na Górkę Szczęśliwicką

Warszawa, ul. Drawska 22 // tel. 22 228 20 58 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Jak działamy/ co proponujemy

Poznaj wyjazdy z BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Oferta dla najmłodszych

Oferta dla najmłodszych

Rodzinne wyjazdy do Włoch z małymi dziećmi to świetne rozwiązanie na rozpoczęcie lub kontynuację przygody narciarskiej. Nasze wyjazdy w Dolomity gwarantują bezpieczne i sprawdzone miejsca idealne dla dzieci.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wiosenny Wyjazd Rodzinny

Wiosenny Wyjazd Rodzinny

Szukasz rodzinnego wyjazdu narciarskiego na zakończenie sezonu? Wiosna w Dolomitach to gwarancja pięknej pogody i wciąż świetnych warunków narciarskich na prawie pustych trasach. Perfekcyjnie dopracowany program szkoleń i atrakcji dla wszystkich

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wyjazdy dla dorosłych

Wyjazdy dla dorosłych

Wyjazdy na narty do Włoch to nasza specjalność. Dla dorosłych narciarzy proponujemy dwa wyjazdy w Dolomity – na otwarcie i zakończenie sezonu. Oba wyjazdy to narciarstwo w topowych włoskich kurortach i bogata oferta apres ski.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ