Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

BFC Ski School w Warszawie

zapraszamy na Górkę Szczęśliwicką

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

BFC Ski School
 

BFC Ski School powstało ponad 25 lat temu, a firma jako jedna z pierwszych w Polsce, organizowała rodzinne wyjazdy narciarskie do Włoch z możliwością zapisu na szkolenia narciarskie podczas pobytu. Dziś nasza specjalność to wyjazdy na narty w Dolomity, jesteśmy liderem rynku oraz oficjalnym przedstawicielem regionu Trentino w Polsce, a przede wszystkim szkołą posiadającą licencję PZN i zrzeszającą instruktorów o najwyższych kwalifikacjach.
 

Prowadzimy szkolenia narciarskie i snowboardowe na wszystkich poziomach zaawansowania - od lekcji dla maluchów stawiających pierwsze kroki narciarskie do sportowej jazdy na tyczkach i organizowanych w Alpach wycieczek skiturowych.
 

Przedstawiciele BFC aktywnie działają także w Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN na rzecz unifikacji szkolenia kadr narciarskich w całej Europie. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość szkolenia, a dzięki naszemu doświadczeniu możemy wprowadzać alpejską jakość nawet… na stołeczny stok Szczęśliwice.
 

Od grudnia 2019 r. Górka Szczęśliwicka w Warszawie to miejsce, w które instruktorzy BFC zapraszają na lekcje indywidualne, pod ich skrzydłami można nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie, a także przygotować siebie lub dziecko na wyjazd narciarski, aby nie tracić cennych chwil na alpejskich stokach!
 

Górka Szczęśliwicka to także miejsce spotkań i od marca 2020 nasza nowa siedziba - wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek pytania dotyczące nauki narciarstwa, wyjazdów rodzinnych czy wahające się w wyborze oferty na zimowe ferie - zapraszamy na rozmowę.


Szczegóły

  • lokalizacja: Warszawa, ul. Drawska 22
  • specjalnie wybrani instruktorzy
  • zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania
  • dla osób zapisanych na wyjazdy BFC Travel - pierwszeństwo zapisów
  • koszt zajęć 80 PLN/godz
  • zapytaj o szczegóły: szczesliwice@bfc.pl
  • możliwość rezerwacji on-line

Zapraszamy na Górkę Szczęśliwicką

Warszawa, ul. Drawska 22 (parter)

e-mail: szczesliwice@bfc.pl // tel: 22 228 20 58

Poznaj wyjazdy z BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Krótkie wypady 2+2

Krótkie wypady 2+2

Dwa dni na łonie przyrody, aktywnie i ciekawie, w małych grupach, z kajaka, konia czy roweru będziemy podziwiać mazowieckie krajobrazy. Następnie dwa dni relaksu i pysznej kuchni w hotelu BoniFaCio. Pobyt nastawiony na zdrowy tryb życia i wzmacnianie odporności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Półkolonie i obozy na Mazowszu

Półkolonie i obozy na Mazowszu

Dni pełne aktywności na świeżym powietrzu pośród mazowieckich lasów. Ciekawe programy sportowe i zajęcia kreatywne na łonie przyrody. Dla obozowiczów zakwaterowanie w przestronnych namiotach i kuchnia hotelu BoniFaCio.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Rodzinne rejsy  na Mazurach

Rodzinne rejsy na Mazurach

Tygodniowe rejsy po najpiękniejszych zakątkach szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, pod opieką profesjonalnego skippera, na komfortowych i wygodnych jachtach to gwarancja udanego urlopu w Polsce.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jak działamy/ co proponujemy