Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Górka Szczęśliwicka

Szkoła narciarska BFC

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zapraszamy do rezerwacji on-line

 

BFC Ski School - Szczęśliwice

Przedstawiciele BFC aktywnie działają w Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN na rzecz unifikacji szkolenia kadr narciarskich w całej Europie. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość szkolenia, a dzięki naszemu doświadczeniu możemy wprowadzać alpejską jakość nawet… na stołeczny stok Szczęśliwice.
 

Od grudnia 2019 r. Górka Szczęśliwicka w Warszawie to miejsce, w które instruktorzy BFC zapraszają na lekcje indywidualne, pod ich skrzydłami można nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie, a także przygotować siebie lub dziecko na wyjazd narciarski, aby nie tracić cennych chwil na alpejskich stokach!
 

Górka Szczęśliwicka to także miejsce spotkań i od marca 2020 nasza nowa siedziba - wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek pytania dotyczące nauki narciarstwa, wyjazdów rodzinnych czy wahające się w wyborze oferty na zimowe ferie - zapraszamy na rozmowę.
 

Prowadzimy szkolenia narciarskie i snowboardowe na wszystkich poziomach zaawansowania - od lekcji dla maluchów stawiających pierwsze kroki narciarskie do sportowej jazdy na tyczkach i organizowanych w Alpach wycieczek skiturowych.
 

BFC Ski School powstało ponad 25 lat temu, a firma jako jedna z pierwszych w Polsce, organizowała wyjazdy rodzinne do Włoch z możliwością zapisu na szkolenia narciarskie podczas pobytu. Dziś specjalizujemy się w wyjazdach w Dolomity, jesteśmy liderem rynku oraz oficjalnym przedstawicielem regionu Trentino w Polsce, a przede wszystkim szkołą posiadającą licencję PZN i zrzeszającą instruktorów o najwyższych kwalifikacjach.
 

 

Górka Szczęśliwicka

 

Start zajęć 12.11.2021

Szczegóły

  • Oficjalna Szkoła Narciarsko-Snowboardowa na Górce Szczęśliwickiej
  • Lokalizacja: Warszawa, ul. Drawska 22
  • Licencjonowani instruktorzy SITN PZN
  • Zajęcia indywidualne i grupowe
  • Od pierwszych kroków po treningi sportowe
  • Godziny otwarcia:
       •  poniedziałek - niedziela: 10:00 - 20:00
      

Cennik zajęć/ Dodatkowe informacje

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Zajęcia przeznaczone dla każdego. Chcesz jeździć sam na sam z instruktorem, a może masz ochotę przyjść z przyjaciółmi? 
Zapraszamy!

Cennik szkolenia indywidualne

 

  

ZAJĘCIA GRUPOWE

Zapraszamy na naukę jazdy na nartach zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy. Zajęcia odbywają się przez cały tydzień, w kameralnych, maksymalnie 6-cio osobowych grupach z podzialem na wiek i umiejętności.

Każde zajęcia trwają dwie godziny i kosztują 90 zł.

Grupa rusza po zebraniu się minimum 3 osób.

Przed pierwszymi zajęciami zapraszamy na szkolenie indywidualne. Sprawdzimy na jakim poziomie jeździ dziecko/ dorosły i pomożemy przydzielić do odpowiedniej poziomem grupy

Istnieje możliwość dołączenia do istniejących już grup jak i stworzenie nowej, w dogodnym terminie.

Aby wziąć udział w zajęciach należy posiadać własny karnet i byc samodzielnym na stoku (wjazd orczykiem, skręcanie i hamowanie). Decyzja o rodzaju karnetu (punktowy lub czasowy) jest decyzją instruktora uzależnioną od planu lekcji i stopnia zaawansowania kursantów.

Istnieje możliwośc płatności online (PAYU) lub na miejscu kartą.
UWAGA! Obowiązuje rezerwacja telefoniczna lub mailowa

PAKIETY

W pakiecie taniej i efektywniej! Stawiając pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie warto zapisać się od razu na kilka lekcji, co pozwoli zrobić szybsze postępy, a także zaoszczędzić.
Lekcje w ramach pakietu można łączyć w dowolne bloki zajęciowe (2x2h, 4x1h, itd.)
UWAGA! Możliwość zamówienia pakietów tylko podczas rezerwacji telefonicznej lub mailowej

Cennik szkolenia grupowe

Zapraszamy na Górkę Szczęśliwicką

Warszawa, ul. Drawska 22 // tel. 22 228 20 58 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Jak działamy/ co proponujemy

Poznaj wyjazdy z BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Narciarska Akademia Malucha

Narciarska Akademia Malucha

Oferta dedykowana jest rodzinom z małymi dziećmi, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem. Pierwsze dziecko do 8 roku życia zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie narciarskie, skipass, program animacyjny otrzymuje GRATIS.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ferie z BFC

Ferie z BFC

Tygodniowe turnusy w terminach ferii zimowych. Atrakcyjny program dnia, komfortowe zakwaterowanie, gwarancja świetnych warunków w słonecznych Dolomitach oraz szkolenia narciarskie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wiosna

Wiosna

Wiosna w Dolomitach to gwarancja pięknej pogody i wciąż świetnych warunków narciarskich na prawie pustych trasach. A wiosna w Dolomitach z BFC to dodatkowo perfekcyjnie dopracowany program szkoleń i atrakcji dla wszystkich.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ