Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Górka Szczęśliwicka

Szkoła narciarska BFC

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zapraszamy do rezerwacji on-line

 

Cennik zajęć indywidualnych

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Zajęcia przeznaczone dla każdego. Chcesz jeździć sam na sam z instruktorem, a może masz ochotę przyjść z przyjaciółmi? 
Zapraszamy!

Cennik szkolenia indywidualne

 

  

PAKIETY

W pakiecie taniej i efektywniej! Stawiając pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie warto zapisać się od razu na kilka lekcji, co pozwoli zrobić szybsze postępy, a także zaoszczędzić.

Cennik szkolenia grupowe

Rezerwacja - szkoleń grupowych

 

Cennik zajęć grupowych

ZAJĘCIA GRUPOWE

Zapraszamy na naukę jazdy na nartach zarówno początkujących jak i doświadczonych narciarzy. Zajęcia odbywają się przez cały tydzień lub w weekendy, w kameralnych, maksymalnie 6-cio osobowych grupach z podzialem na wiek i umiejętności.

Zajęcia grupowe w okresie mazowieckich, będą prowadzone w stałych godzinach w tygodniu jak i w weekendy w godzinach 11:00-13:00 oraz 14:00-16:00.

Cena pakietu tygodniowego na jeden blok 2-godzinny przez 5 dni w tygodniu (pn.-pt.) wynosi 600 pln/za osobę.

Cena pakietu weekendowego na jeden blok 2-godzinny w dniach 11-12.02 (sb/nd) oraz 18-19.02 (sb/nd) wynosi 500 pln/za osobę.

Istnieje możliwość zapisania się kursanta na oba bloki godzinowe w danym dniu z uwzględnieniem wybranego poziomu nauczania.
Cena pakietu dotyczy jednego bloku godzinowego.

Cennik szkolenia grupowe

 

Rezerwacje przypisania do danej grupy szkoleniowej wymagają wpłaty zaliczki w wysokości 100 pln i będą potwierdzane na bieżąco, jak tylko grupa będzie mogła wystartować. Minimalna ilość osób w grupie to 3 osoby, maksymalna to 6 osób.
W sprawie potwierdzenia przypisania do grup, będziemy kontaktować się z wybranymi osobami telefonicznie.

Wymogiem zapisania się kursanta do grupy początkującej jest posiadanie podstawowych umiejętności bezpiecznego zatrzymywania się oraz samodzielnego wjazdu wyciągiem orczykowym! Jest to grupa początkująca (jeżdżąca).
Wszystkie osoby zaczynające przygodę z narciarstwem zapraszamy najpierw na 1-2 godz. zajęć indywidualnych z instruktorem.

W przerwie pomiędzy blokami szkoleniowymi zapraszamy oczywiście na gorącą czekoladę od BFC :-)

Oferta specjalna

WALENTYNKI

14 lutego (wtorek) - zapraszamy wszystkie pary na romantyczną randkę na nartach.

Specjalna cena dla par - 150 pln/godz./za parę

Na zakochanych czekają specjalne nagrody!

BFC Ski School - Szczęśliwice

 

Górka Szczęśliwicka

 

Przedstawiciele BFC aktywnie działają w Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN na rzecz unifikacji szkolenia kadr narciarskich w całej Europie. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość szkolenia, a dzięki naszemu doświadczeniu możemy wprowadzać alpejską jakość nawet… na stołeczny stok Szczęśliwice.
 

Od grudnia 2019 r. Górka Szczęśliwicka w Warszawie to miejsce, w które instruktorzy BFC zapraszają na lekcje indywidualne, pod ich skrzydłami można nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie, a także przygotować siebie lub dziecko na wyjazd narciarski, aby nie tracić cennych chwil na alpejskich stokach!
 

Górka Szczęśliwicka to także miejsce spotkań i od marca 2020 nasza nowa siedziba - wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek pytania dotyczące nauki narciarstwa, wyjazdów rodzinnych czy wahające się w wyborze oferty na zimowe ferie - zapraszamy na rozmowę.
 

Prowadzimy szkolenia narciarskie i snowboardowe na wszystkich poziomach zaawansowania - od lekcji dla maluchów stawiających pierwsze kroki narciarskie do sportowej jazdy na tyczkach i organizowanych w Alpach wycieczek skiturowych.
 

BFC Ski School powstało ponad 25 lat temu, a firma jako jedna z pierwszych w Polsce, organizowała wyjazdy rodzinne do Włoch z możliwością zapisu na szkolenia narciarskie podczas pobytu. Dziś specjalizujemy się w wyjazdach w Dolomity, jesteśmy liderem rynku oraz oficjalnym przedstawicielem regionu Trentino w Polsce, a przede wszystkim szkołą posiadającą licencję PZN i zrzeszającą instruktorów o najwyższych kwalifikacjach.
 

Zajęcia

Szczegóły

  • Oficjalna Szkoła Narciarsko-Snowboardowa na Górce Szczęśliwickiej
  • Lokalizacja: Warszawa, ul. Drawska 22
  • Licencjonowani instruktorzy SITN PZN
  • Zajęcia indywidualne i grupowe
  • Od pierwszych kroków po treningi sportowe
  • Godziny otwarcia:
       •  poniedziałek - piątek: 11:00 - 21:00
       •  sobota - niedziela: 10:00 - 20:00

Zapraszamy na Górkę Szczęśliwicką

Warszawa, ul. Drawska 22 // tel. 22 228 20 58 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Jak działamy/ co proponujemy

Poznaj wyjazdy z BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Bonifacio Forest Camp

Bonifacio Forest Camp

Tygodniowe pobyty na leśnej polanie w towarzystwie rówieśników i nasza wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży z programem opartym przede wszystkim o zajęcia sportowe i rozwijanie nowych zainteresowań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Weekend nad Wkrą

Weekend nad Wkrą

Zapraszamy wszystkich miłośników natury i aktywnego wypoczynku do skorzystania z wyjątkowego pakietu pobytowego obejmującego zarówno spływ kajakowy malowniczym Szlakiem rzeki Wkry, jak i błogi relaks w hotelowym SPA.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wakacje na wyciągnięcie ręki

Wakacje na wyciągnięcie ręki

Zaplanuj beztroskie i aktywne wakacje dla całej rodziny w hotelu otoczonym lasem pod Warszawą. Zadbaj o niepowtarzalną atmosferę wśród natury Mazowsza, w której znajdziesz swoją oazę spokoju. Zadbamy o Wasze wspomnienia, podniebienia i błogi relaks

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ