Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Chia

Chia

Miejscowość Chia położona jest w południowo-zachodniej części wyspy.
Od północy wybrzeże otaczają sosnowe lasy, gdzie przy odrobinie szczęścia można wypatrzeć dziką zwierzynę, zaś w głębi lądu znajduje się jeden z największych rezerwatów na Sardynii, Is Cannoneris – typowy przykład śródziemnomorskiej roślinności.
Od południa wietrzny przylądek Capo Spavimento. Miejsce bardzo popularne w sezonie letnim, idealny wybór na wakacje. Wybrzeże zachwyca turkusową barwą morza, platynowo-złocistym wybrzeżem z białym piaskiem oraz 30-metrową wysokością wydm. Plaże określane są mianem europejskich Karaibów. To również idealne miejsce na aktywny wypoczynek dla miłośników sportów: kitesurfingu czy windsurfingu.
Plaże w tym rejonie rozciągają się na długości 6 km.

W pobliżu:
● Wieża Parco Torre Chia
Nora
– miasto z rozległymi ruinami fenickiego miasta
Jazda konna
Rowery
Wysepka Sant’ Antioco

Aktywności sportowe w regionie

 

  • NURKOWANIE


Środowisko naturalne Sardynii stwarza idealne warunki do nurkowania. Podwodny teatr to tylko jedna z wielu propozycji aktywnego spędzenia czasu na wyspie. BFC poleca Centrum Nurkowe Fralomar, usytuowane na południo-zachodnim wybrzeżu Sardynii, znajdujące się w odległości 30 km od Cagliari.

To doświadczony zespół osób, porozumiewających się w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. W swojej ofercie szkoła posiada kursy międzynarodowe, TSA, CMAS, NADD, pełną gamę kursów technicznych – od początkującego do zaawansowanego (Nitrox), po bardziej dokładne i specjalistyczne (Rebreather). Koszty kursów technicznych obejmują: materiały edukacyjne, sprzęt, lekcje nurkowania wraz z teorią oraz zużyciem gazu.

Centrum Fralomar posiada najlepszy sprzęt do nurkowania na rynku, który jest okresowo odnawiany, tak, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Miejsce dysponuje 2 łódkami wyposażonymi w sprzęt do nurkowania. W pobliżu miejsca znajdują się hotele, B&B, hotele agroturystyczne. Szkoła oferuje różnorodne programy nauczania dostosowane do zainteresowanych. Program realizowany jest codziennie, 3 razy w ciągu dnia (1.05-30.10.2017).

 

 


  • JAZDA KONNA


To kolejna propozycja spędzenia aktywnych wakacji z BFC. Wycieczki konno szczególnie polecane w rejonie Chia – Domus di Maria, 45 km od Cagliari. Rejon zachwyca malowniczymi zatokami, odkrywającymi przepiękne krajobrazy i szlaki historyczne. Magiczne chwile w kontakcie z naturą zapewnione!

Niektóre z naszych propozycji:

Cala Cipolla (1 godzina), wzdłuż laguny Spartivento, gdzie mieszkają flamingi.

Faro Capo Spartivento (2 godziny), wycieczka z Cala Cipolla aż do latarni morskiej.

Nuraghe Riu Perdosu (3 godziny), jazda wdłuż magicznego wybrzeża Morza Śródziemnego, z podziwianiem nuraghe - od wybrzeża Chia do Tuerredda Malfatano Cape.

Trekking pomiędzy górami, lasami i wzdłuż plaży. Nocleg w namiotach, dodatkowo typowo sardyńska kolacja przy ognisku.
Alternatywą jest wizyta gospodarstwie agroturystycznym.


Poznaj pełną ofertę

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Snow Music Show

Snow Music Show

Niepowtarzalne wydarzenie we Włoszech! Już teraz zapraszamy Was na niezapomniany wypoczynek pełen muzyki i sportowych emocji. Przygotujcie się na wyjątkowe doświadczenie w sercu zabawy i narciarstwa - Madonna di Campiglio

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Oferta narciarska dla rodzin - niezapomniane ferie w słonecznych Dolomitach. Podczas naszych wyjazdów na ferie gwarantujemy nie tylko komfortowe zakwaterowanie i świetne warunki narciarskie, ale także pełen program rozrywek i szkolenia

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Narciarska Akademia Rodzinna

Narciarska Akademia Rodzinna

Wyjazdy na narty z dziećmi - idealne rozwiązanie dla całej rodziny! Pierwsze dziecko do 8 lat przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych GRATIS! W cenę pobytu dziecka wliczamy także wyżywienie, szkolenie narciarskie oraz bogaty program animacyjny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ