Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Sportowe obozy dla dzieci i młodzieży

czyli letnie wyjazdy z BFC

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Bonifacio Forest Camp


Obozy młodzieżowe BFC to tygodniowe pobyty na leśnej polanie w towarzystwie rówieśników i nasza wakacyjna oferta dla starszych dzieci i młodzieży.

Bonifacio Forest Camp to obóz młodzieżowy z programem opartym przede wszystkim o zajęcia sportowe i rozwijanie nowych zainteresowań, w niewielkich grupach pod opieką profesjonalnych instruktorów i animatorek.

Nasze obozy dla dzieci to dwa bloki zajęć: dyscyplina sportowa do wyboru, czyli nasz program poranny oraz bogaty program popołudniowy w tym m.in.: pływanie, kajaki, rowery, zajęcia leśne lub gry zespołowe, a do tego doskonała infrastruktura i obfite bufety w hotelu Hotelu BoniFaCio SPA & Sport Resort****.
 

Obozy BFC
 

O ofercie

Lokalizacja

 • okolica hotelu BoniFaCio
 • 70 km od Warszawy
 • w samym środku lasu
 • miasteczko namiotowe (na terenie hotelu)

Dla kogo

 • Obozy dla dzieci przeznaczone dla dzieci w wieku 8-14 lat
 • Zajęcia z podziałem na grupy
 • Dyscyplina sportowa do wyboru

Termin i zakwaterowanie

 • tygodniowe turnusy
 • zakwaterowanie w namiotach sferycznych
 • infrastruktura hotelu BoniFacio
 • obfite bufety w hotelu BoniFaCio

Program

Obóz młodzieżowy z bogatym programem popołudniowym m.in.:

pływanie, kajaki, rowery, zajęcia leśne, gry zespołowe

Dyscyplina główna do wyboru - program poranny:

tenis jazda konna 

Program

OBOZY SPORTOWE DLA MŁODZIEŻY - DYSCYPLINA DO WYBORU

Nasz program poranny przekształcający zwykły obóz w: obozy tenisowe dla młodzieży lub obozy jazdy konnej. Zajęcia odbywają się w blokach po 3h przez 6 dni.
 

Obozy BFC_2022

 
Na obozy tenisowe zapraszamy początkujących i średniozaawansowanych małych graczy. Treningi odbywają się na świetnie przygotowanych kortach pod okiem profesjonalnego instruktora, w podziale na grupy na poziomie początkującym lub średniozaawansowanym; zajęcia mają charakter rekreacyjny, stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę i ruch na świeżym powietrzu niż na przygotowania do wielkiego szlema

Obozy jazdy konnej to autorski program BFC; nasze stado koników polskich to idealni towarzysze dla małych jeźdźców. Każdym konikiem zajmuje się maksymalnie dwóch uczestników, a ich zadaniami są przygotowanie konika do zajęć, dbanie o jego otoczenie, na pewno będzie też okazja, żeby samodzielnie spróbowali nakarmić zwierzę, a następnie – w zależności od posiadanego doświadczenia – dzieciaki będą podejmować pierwsze próby w dosiadaniu koników, szlifować swoje umiejętności na padoku lub podczas terenowej jazdy po okolicznych lasach i łąkach.
 


 

WSPÓLNY PROGRAM POPOŁUDNIOWY

Program dla wszystkich uczestników obozu; realizowany będzie z wykorzystaniem infrastruktury hotelowej oraz w pobliskich lasach. Uczestnicy będą mieli możliwość jazdy na rowerach, pływania na kajakach, nauki łucznictwa czy pływania w basenie. Wieczory to czas na ognisko i dalsze zabawy na terenie obozu. Podczas zajęć leśnych, nauczą się podstawowych zasad jakimi należy się kierować w trakcie leśnych wędówek, a także jak przetrwać bez nowoczesnych pomocy.

Obozy BFC Program popołudniowy

 
Program popołudniowy poza zajęciami sportowymi i rekreacją nastawiony jest w dużej mierze na edukację przyrodniczą. Od wielu lat w naszym hotelu BoniFaCio korzystamy z walorów, jakie niewątpliwe posiada okolica – piękne mazowieckie lasy, pradolina Wkry i pobliskie łąki i pola, to idealne miejsca do zaszczepienia w dzieciach miłości do polskiej przyrody.

Obozy BFC Program popołudniowy

Podczas tygodniowego pobytu dzieci dowiedzą się jak powstają mrowiska i dlaczego nie można w nie wsadzać kija, także poznają budowę ula i docenią ciężką pszczelą pracę przy produkcji miodu. Na otaczających hotel terenach poznają typową dla tych regionów szatę roślinną, czyli kwietną łąkę, będącą domem dla wielu pożytecznych owadów oraz aleję drzew polskich, w koronach których schronienie znajduje wiele rodzimych gatunków ptaków. Tutaj też odbywa się nasza słynna Gra Leśna, dzięki której dzieciaki na pewno zagną Was z wiedzy o polskich ptakach i ich zwyczajach.

 

ZAKWATEROWANIE

Dedykowane naszym uczestnikom miasteczko namiotowe na terenie Hotelu BoniFaCio.

Obozy BFC zakwaterowanie

 
Specjalne sferyczne namioty o powierzchni 36 m2 wyposażone są w ogrzewanie i wentylację oraz drewniane podłogi, wyłożone wykładziną. Na uczestników czekają piętrowe łóżka z pościelą oraz szafeczki na odzież i przedmioty osobiste.

Na terenie obozu znajdują się sanitariaty – umywalki oraz toalety, do dyspozycji dzieci pozostają również prysznice na terenie samego hotelu, z których będzie można korzystać dwa razy dziennie, przy okazji zajęć na basenie.

Teren miasteczka Bonifacio Forest Camp jest oświetlony oraz zabezpieczony monitoringiem; kadra obozowa mieszka w jednym z namiotów, więc dzieci są pod stałą opieką instruktorów i animatorek. Na wypadek niepogody na terenie obozu znajduje się namiot zaaranżowany na świetlicę, do dyspozycji są również sale animacyjne w hotelu.

Poznaj szczegóły

Turnus I: 25.06 - 02.07.2023

Turnus II: 02.07 - 09.07.2023

Turnus III: 09.07 - 16.07.2023

Turnus IV: 16.07 - 23.07.2023

Turnus V: 23.07 - 30.07.2023

Turnus VI: 30.07 - 06.08.2023

Turnus VII: 06.08 - 13.08.2023

Cena: 2 799 zł/os 

Oferta First minute do 31.03.2023: 2 599 zł/os


Cena zawiera:

zakwaterowanie w 5-osobowych namiotach sferycznych
 

wyżywienie - 3 posiłki (w formie bufetu) dziennie w restauracji hotelu BoniFaCio oraz podwieczorek w formie poczęstunku na terenie obozu; woda do dyspozycji uczestników przez całą dobę świadczenia rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu
 

pakiet edukacyjny Las i Natura
 

zajęcia z wybranej podczas zapisu dyscypliny: tenis, jazda konna
 

zajęcia sportowe: basen, kajaki, rowery gry zespołowe
 

całodobową opiekę kadry pedagogicznej
 

ubezpieczenie AXA: NNW 10 000 PLN

Cena nie zawiera:

dojazdu
 

Należy zabrać:

ubiór sportowy na wszystkie warunki pogodowe, latarkę (czołówkę)
 

ubiór sportowy zależny od wybranej dyscypliny sportu, dla uczestników obozu jeździeckiego obowiązkowo toczek, dla uczestników obozu tenisowego własna rakieta
 

warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej karty zdrowia i oświadczeń zgodnie z regulaminem wyjazdu.
 

Ramowy plan dnia ☑


 

Zainteresowała Cię nasza propozycja?

Zadzwoń do nas

tel. 22 670 01 25 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj wyjazdy BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Bonifacio Forest Camp

Bonifacio Forest Camp

Tygodniowe pobyty na leśnej polanie w towarzystwie rówieśników i nasza wakacyjna oferta dla starszych dzieci i młodzieży z programem opartym przede wszystkim o zajęcia sportowe i rozwijanie nowych zainteresowań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wielkanoc w Pradolinie Wkry

Wielkanoc w Pradolinie Wkry

Zaplanuj niezapomniane święta pod Warszawą pełne bliskości i beztroski. . Wybierz sprawdzony sposób na Wielkanoc w malowniczej, wiosennej scenerii Pradoliny Wkry, zaledwie 70 km od Warszawy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Czerwcowy weekend nad Wkrą

Czerwcowy weekend nad Wkrą

Długi weekend pod Warszawą w kameralnym Hotelu, bogaty o rodzinne atrakcje, spływy kajakowe malowniczo wijącą się Wkrą, pikniki na łonie natury czy przejażdżki rowerowe. A do tego znakomita kuchnia Slow Food Darka Ratuszniaka

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ