Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Sportowe obozy dla dzieci i młodzieży

czyli letnie wyjazdy z BFC

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Bonifacio Forest Camp


Obozy młodzieżowe BFC to tygodniowe pobyty na leśnej polanie w towarzystwie rówieśników i nasza wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży.

Bonifacio Forest Camp to obóz z programem opartym przede wszystkim o zajęcia sportowe i rozwijanie nowych zainteresowań, w niewielkich grupach pod opieką profesjonalnych instruktorów i wychowawców.

Nasze obozy dla dzieci to trzy bloki zajęć:
dyscyplina sportowa do wyboru, czyli nasz program poranny z tenisem lub  jazdą konną
bogaty program popołudniowy w tym m.in.: pływanie, kajaki, zajęcia surwiwalowe w leśne lub gry zespołowe
specjalnie przygotowany program wieczorny i zagadki detektywistyczne :)
a do tego doskonała infrastruktura i obfite bufety w Hotelu BoniFaCio SPA & Sport Resort****.
 

Obozy BFC
 

Program

OBOZY SPORTOWE DLA MŁODZIEŻY - DYSCYPLINA DO WYBORU

Nasz program poranny to dobry wybór, niezależnie od wyboru dyscypliny - jazdy konnej czy tenisa ziemnego.  Zajęcia sportowe odbywają się w blokach trzygodzinnych przez 6 dni.
 

Obozy BFC_2022
 
 

Na obozy tenisowe zapraszamy zarówno początkujących i średniozaawansowanych  młodych graczy. Treningi odbywają się na codziennie przygotowywanych kortach pod okiem profesjonalnych instruktorów. Zajęcia odbywają się na dwóch kortach równocześnie. Treningi zakończone są turniejem, w którym każdy uczestnik znajdzie dla siebie godnego rywala.

Obozy jazdy konnej to autorski program BFC; nasze stado koników polskich to idealni towarzysze dla młodych jeźdźców. Każdym konikiem zajmuje się maksymalnie dwoje uczestników. Do ich codziennych zadań należy: przygotowanie konia do zajęć, dbanie o jego otoczenie, zapewnienie mu rozrywki i komfortu smakołykami.  Następnie – w zależności od posiadanego doświadczenia jeźdźca – dzieciaki będą podejmować pierwsze próby w dosiadaniu koników lub szlifować swoje umiejętności na ujeżdżalni bądź podczas terenowej jazdy po okolicznych lasach i łąkach.
 

WSPÓLNY PROGRAM POPOŁUDNIOWY

Program dla wszystkich uczestników obozu; realizowany będzie z wykorzystaniem infrastruktury hotelowej oraz pobliskich lasów. Uczestnicy będą mieli możliwość m. in.: pływania w kajakach, nauki łucznictwa czy poznania technik przetrwania. Program popołudniowy poza zajęciami sportowymi i rekreacją nastawiony jest w dużej mierze na edukację przyrodniczą. Od wielu lat w naszym hotelu BoniFaCio korzystamy z walorów, jakie niewątpliwe posiada okolica – piękne mazowieckie lasy, pradolina Wkry i pobliskie łąki i pola, to idealne miejsca do zaszczepienia w dzieciach miłości do polskiej przyrody.
 

Ramowy program dnia-Bonifacio Forest Camp

 

ZAKWATEROWANIE

Dedykowane naszym uczestnikom miasteczko namiotowe na terenie Hotelu BoniFaCio****.

Obozy BFC zakwaterowanie

 
Specjalne, bezpieczne, sferyczne namioty glampingowe o powierzchni ok. 40 m2 wyposażone są w ogrzewanie i wentylację oraz drewniane podłogi, wyłożone wykładziną. Na uczestników czekają piętrowe łóżka z pościelą oraz szafki na odzież i przedmioty osobiste.

Na terenie obozu znajdują się prysznice oraz toalety, do dyspozycji dzieci pozostają również łazienki na terenie samego hotelu, z których będzie można dowolnie oraz przy okazji zajęć na basenie.

Teren miasteczka Bonifacio Forest Camp jest oświetlony oraz zabezpieczony monitoringiem; kadra obozowa mieszka w jednym z namiotów w obozowisku, dlatego dzieci są pod stałą opieką instruktorów i wychowawców. Na wypadek niepogody dysponujemy kreatywnym programem zastępczym realizowanym w namiocie zaaranżowanym na świetlicę, a także w  salach animacyjnych w naszym hotelu.

 

MAPA OBOZOWISKA

Mapa obozowiska

O ofercie

Lokalizacja

 • okolice hotelu BoniFaCio
 • 70 km od Warszawy
 • w samym środku lasu
 • miasteczko namiotowe (na terenie hotelu)

Dla kogo

 • dla dzieci w wieku 8-14 lat;
 •  miłośników jazdy konnej
 •  pasjonatów tenisa ziemnego
 •  amatorów świeżego powietrza

Termin i zakwaterowanie

 • tygodniowe turnusy przez całe wakacje
 • zakwaterowanie w 5os.namiotach sferycznych
 • infrastruktura i obfite bufety hotelu BoniFacio

Program

obóz młodzieżowy z bogatym programem m.in.:

pływanie, kajaki, zajęcia terenowe i gry zespołowe

dyscyplina główna do wyboru:

tenis jazda konna  taniec

Poznaj szczegóły

Turnus I: 23.06 - 30.06.2024 - grupa 10 - 16 lat

Turnus II: 30.06 - 07.07.2024 - grupa do 10 lat

Turnus III: 07.07 - 14.07.2024 - grupa 10 - 16 lat

Turnus IV: 14.07 - 21.07.2024 - grupa do 10 lat

Turnus V: 21.07 - 28.07.2024 - grupa 10 - 16 lat

Turnus VI: 28.07 - 04.08.2024 - grupa do 10 lat

Turnus VII: 04.08 - 11.08.2024 - grupa 10 - 16 lat

Turnus VIII: 11.08 - 18.08.2024 - grupa do 10 lat

Cena: 2 649 zł/os

Cena z Kartą Klubową: 2 499 zł/os


Cena zawiera:

zakwaterowanie w 5-osobowych namiotach sferycznych
 

wyżywienie - 3 posiłki (w formie bufetu) dziennie w restauracji hotelu BoniFaCio oraz podwieczorek w formie poczęstunku na terenie obozu; woda do dyspozycji uczestników przez całą dobę; świadczenia rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu
 

zajęcia z wybranej podczas zapisu dyscypliny: tenis, jazda konna, taniec
 

zajęcia sportowe i program wieczorny
 

całodobową opiekę kadry pedagogicznej
 

ubezpieczenie AXA: NNW 10 000 PLN

Cena nie zawiera:

dojazdu
 

Należy zabrać:

ubiór sportowy na wszystkie warunki pogodowe, latarkę (czołówkę)
 

ubiór sportowy zależny od wybranej dyscypliny sportu, dla uczestników obozu jeździeckiego obowiązkowo toczek, dla uczestników obozu tenisowego własna rakieta
 

warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej karty zdrowia
i oświadczeń zgodnie z regulaminem wyjazdu.>>pobierz>>
 

 


 

Zainteresowała Cię nasza propozycja?

Zadzwoń do nas

tel. 22 670 01 25 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Poznaj wyjazdy BFC

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Bonifacio Forest Camp

Bonifacio Forest Camp

Tygodniowe pobyty na leśnej polanie w towarzystwie rówieśników i nasza wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży. Obóz z programem opartym przede wszystkim o zajęcia sportowe i rozwijanie nowych zainteresowań pod opieką profesjonalnych instruktorów i wychowawców

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ