Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Klubowicze z Karaibów

czyli listopadowe żeglowanie z BFC

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zapraszamy na listopadowe żeglowanie z BFC

Przedstawiamy wyjątkową, klubową ofertę wakacji w pełnym słońcu w środku polskiej jesieni 2021. Tuż przed tym jak po raz kolejny hucznie otworzymy sezon w Madonnie di Campiglio, zabieramy Was w jeden z najbardziej rajskich regionów – Karaiby.

Morze Karaibskie to akwen szczególnie ceniony przez żeglarzy, zarówno amatorów, jak i doświadczonych kapitanów. Stosunkowo silne, ale stabilne wiatry wiejące od listopada do maja pozwalają na przyjemną i bezpieczną żeglugę między wyspami. Ciepła, krystaliczna woda zachęca do kąpieli i nurkowania. Zielone, urzekające swoją urodą wyspy oferują niezapomniane widoki, a przybrzeżne restauracje i bary kuszą pyszną, egzotyczną kuchnią i drinkami z palemką, które można sączyć w cieniu prawdziwej palmy.

Nad programem i atrakcjami podobnie jak w czerwcu czuwać będzie sam szef BFC - Maciej Szpot, który razem z załogą wyruszy z Wami w rejs :) !!!

Proponowany program wyjazdu

Lazurowe niebo, turkusowa woda, pełne słońce, złote plaże… żaden opis nie odda piękna krajobrazu karaibskich wysp, to po prostu trzeba zobaczyć. Karaiby najlepiej zwiedzać z pokładu jachtu, dlatego nasza oferta to wyjątkowy, klubowy rejs luksusowym katamaranem.

Dzień 1 - 2 Le Marin - St. Lucia: Soufriere - Sugar Beach Resort

Wypłynięcie w południe i dopłynięcie na wieczór. Zwiedzanie od rana drugiego dnia. Zakupy na targu (w tym świeże ryby). Wycieczka do wulkanu i ogrodu botanicznego Diamond Falls Botanical Gardens. Dla chętnych alternatywnie wejście na Petit Piton (wyjście wcześnie rano). Lunch w Soufriere i popołudniowe przemieszczenie się na boję przy Sugar Beach Resort - Spacer plażą. Zachód słońca na kotwicowisku i kolacja w restauracji hotelowej. Postój na boi.

Dzień 3 Sugar Beach Resort (St. Lucia) - Chateaubelair (St. Vincent) - Port Elizabeth (Bequa)

Wschód słońca na morzu. Lunch i kąpiel przy Chateaubelair (St. Vincent). Port Elizabeth (Bequa): Spacer do punktu widokowego Old Fort, plażowanie, lunch w nabrzeżnej restauracji zakup pamiątek.

Dzień 4 Port Elizabeth (Bequa) - Salt Whistle Bay (Maryeau)

Wieczorne wejście do "pocztówkowego' Salt Whistle Bay na wyspie Maryeau. Plażowanie, foto-spot "wyślizgana palma". Ewentualna możliwość oglądania windsurferów na nawietrznej plaży. Wieczorny spacer do kościoła katolickiego (Church of the Immaculate Conception) w widokiem na Tobago Cays, drink w rastafańskim Bob Robert Bar i kolacja z owoców morza w lokalnym barze na nabrzeżu. Postój na boi lub kotwicy.

Dzień 5 Salt Whistle Bay (Maryeau) - Tobago Cays

Plażowanie, plażowanie, plażowanie, snorkelowanie z żółwiami, podglądanie jaszczurek, wyprawa na rafę, kolacja - "lobstery" u Kojaka. Postój na boi.

Dzień 6 Tobago Cays - Palm Island - Clifton Harbour (Union)

Kąpiel, postój (możliwy lunch) przy Palm Island Resort. Union: zakupy spożywcze, pamiątki, spacer, oglądanie kitesurferów "w akcji". Postój w marinie.

Dzień 7 Clifton Harbour (Union) - Britannia Bay (Mustique) Le Marin - St. Lucia: Soufriere - Sugar Beach Resort

Poranna kawa i lody w Embassy Bar, samochodowa wycieczka po wyspie ze zwiedzaniem posiadłości. Dla chętnych kąpiel w rozfalowanej Macaroni Beach. Lunch w kultowym Basil's Bar, więcej: oraz dłuższy spacer z plażowaniem obok kotwicowiska. Postój na boi. Kolacja i możliwa muzyka na żywo w Basil's Bar.

Dzień 8 Britannia Bay (Mustique) - Wallilabou (St. Vincent)

Wieczorne wejście do Wallilabou. Oglądanie pamiątek po planie filmowym "Piraci z Karaibów" Romana Polańskiego, wizyta w "kultowym" barze "U Antka". Postój na kotwicy.

Dzień 9 Wallilabou (St. Vincent) - Rodney Bay (St. Lucia)

Postój na kotwicy lub w marinie. Po południu: spacer po wsi Gros Islet i Parku przy Pigeon Island. Dla chętnych skutery wodne.

Dzień 10 Rodney Bay (St. Lucia) - Le Marin (Martynika)

Wczesne wyjście i zwrot jachtu o godz. 09:00 w Le Marin

Karaiby z BFC 

 

Cena zawiera:

miejsce w dwuosobowej kajucie z łazienką

opiekę profesjonalnego skippera

ubezpieczenie KL i NNW

realizację rejsu i programu

pościel i ręczniki

składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 

Cena nie zawiera:

dojazdu

wyżywienia

opłat portowych i administracyjnych

paliwa

sprzątania końcowego

ubezpieczenia kaucji za jacht
 

 
* Koszty wyżywienia, paliwa, lokalnych opłat administracyjnych i opłat portowych załoga pokrywa ze wspólnej kasy jachtu ok. 150 EUR/os. Jest to kwota orientacyjna i może być zmienna w zależności od miejsca postoju jachtu, warunków podczas żeglugi oraz liczby uczestników. Składkę jachtową załoga pokrywa w dniu zaokrętowania (skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu).

Rejsy mają charakter rekreacyjny, nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie.

Zainteresowała Cię nasza propozycja?

Zadzwoń do nas

tel. 22 670 01 25 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE