Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Sportowe obozy dla dzieci i młodzieży

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

BoniFaCio Forest Camp

 
Obozy młodzieżowe BFC to tygodniowe pobyty na leśnej polanie w towarzystwie rówieśników i nasza wakacyjna oferta dla starszych dzieci i młodzieży.
 

Program oparty przede wszystkim na zajęciach sportowych, rozwijaniu nowych zainteresowań, w niewielkich grupach pod opieką profesjonalnych instruktorów i animatorek. Dyscyplina sportowa do wyboru, czyli nasz program poranny zmieniający zwyły obóz w: obozy tenisowe dla młodzieży, obozy jazdy konnej lub piłkarskie obozy sportowe, a do tego pyszna kuchnia hotelu BoniFaCio.

 

 


 

miasteczko BFC

Miasteczko namiotowe na terenie hotelu

Aktywności na świeżym powietrzu

Aktywności na świeżym powietrzu

Tylko 70 km od Warszawy

Tylko 70 km od Warszawy

Bonifacio Slow-food

Przepyszna kuchnia hotelu BoniFaCio

O ofercie

Lokalizacja

 • okolica hotelu BoniFaCio
 • 70 km od Warszawy
 • w samym środku lasu
 • miasteczko namiotowe (na terenie hotelu)

Dla kogo

 • Obozy dla dzieci przeznaczone dla dzieci w wieku 8-15 lat
 • Zajęcia z podziałem na grupy
 • Dyscyplina sportowa do wyboru

Termin i zakwaterowanie

 • tygodniowe turnusy
 • zakwaterowanie w namiotach z sypialniami 2 os.
 • infrastruktura hotelu BoniFacio
 • kuchnia serwowana przez hotel BoniFaCio

Program

Obóz młodzieżowy z bogatym programem popołudniowym m.in.:

pływanie, kajaki, rowery, zajęcia leśne, gry zespołowe

Dyscyplina główna do wyboru - program poranny:

tenis jazda konna piłka nożna

Wakacje na Mazowszu

czyli obozy sportowe dla młodzieży na polanie BoniFaCio. Na 10 hektarowej, pięknej, naturalnej polanie w środku ogromnego lasu kolejny raz znajdujemy ustronne miejsce dla naszego namiotowego miasteczka. Czas spędzamy tu w towarzystwie dzikiej przyrody i wielu gatunków leśnych zwierząt. Znamy leśne ścieżki, uroczyska i inne unikalne zakątki okolicznych lasów. Całe dnie spędzamy wśród rzecznych meandrów Wkry, podglądając żeremia bobrowe lub po prostu łowiąc ryby.

Postanowiliśmy nasze wspaniałe leśne życie pokazać dzieciom organizując obozy dla dzieci Camp BFC. W cichym zakątku polany rozstawiliśmy namioty i mając do dyspozycji spotrowe, restauracyjne i sanitarne zaplecze hotelu BoniFaCio proponujemy dzieciom warunki obozowe z nauką życia obozowego w tle.

Nasze sportowe obozy dla młodzieży charakteryzują się programem opartym o przedpołudniowe zajęcia sportowe z wykorzystaniem sportowej infrastruktury BoniFaCio (boiska, korty tenisowe, maneże konne) oraz popołudniowe leśne gry, zabawy i naukę lasu na wesoło. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać swoją ulubioną dyscyplinę sportu, korzystać z basenów hotelowych i wraz z naszymi instruktorami BFC zgłębiać jej tajniki tenisa, piłki noznej lub jazdy konnej..

W czasie wyjazdu spełnione będą wszelkie normy sanitarne i bezpieczeństwa. Teren jest całodobowo chroniony. Wielką zaletą jaką może zaoferować nasz obóz sportowy dla młodzieży jest świetna, zdrowa kuchnia slow food serwowana pod okiem szefa kuchni, Darka Ratuszniaka.

Poznaj szczegóły

Turnus I: 27.06 - 04.07.2021 (zakończone)

Turnus II: 04.07 - 11.07.2021 (zakończone)

Turnus III: 11.07 - 18.07.2021 (zakończone)

Turnus IV: 25.07 - 01.08.2021 (zakończone)

Turnus V:  15.08.2021 - 22.08.2021 (zakończone)

Turnus VI: 22.08 - 29.08.2021 (zakończone)

Cena: 1 999 zł/ os

Cena Klubowa: 1 899 zł/ os

 


 

Cena zawiera:

zakwaterowanie w dwuosobowych sypialniach namiotowych

wyżywienie - 3 posiłki (serwowane) dziennie w restauracji hotelu BoniFaCio; świadczenia rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu

leśne aktywności, kajaki, rowery

zajęcia z wybranej podczas zapisu dyscypliny: tenis, jazda konna, piłka nożna

zajęcia sportowe: basen, łucznictwo, gry zespołowe

całodobową opiekę kadry pedagogicznej

ubezpieczenie AXA: NNW 10 000 PLN

Cena nie zawiera:

dojazdu

Należy zabrać:

śpiwór i poduszkę/jasiek

ubiór sportowy na wszystkie warunki pogodowe

ubiór sportowy zależny od wybranej dyscypliny sportu


Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej karty zdrowia i oświadczeń zgodnie z regulaminem wyjazdu.

W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, dzieciom zostanie udostępniona na wyłaczność sala klubowa mieszcząca się na terenie hotelu BoniFaCio.
 

Bon turystyczny

Ramowy program obozu/ Kadra

Bonifacio Forest Camp to obóz młodzieżowy o charakterze sportowym, z programem nastawionym na aktywności na świeżym powietrzu, w niewielkich grupach pod opieką profesjonalnej kadry.

WSPÓLNY PROGRAM POPOŁUDNIOWY

Program dla wszystkich uczestników obozu; realizowany będzie z wykorzystaniem infrastruktury hotelowej oraz w pobliskich lasach. Uczestnicy będą mieli możliwość jazdy na rowerach, pływania na kajakach, nauki łucznictwa i pływania w basenie. Podczas zajęć leśnych, nauczą się podstawowych zasad jakimi należy się kierować w trakcie leśnych spacerów, a także jak przetrwać bez nowoczesnych pomocy.

 

Paulina Podleś - licencjonowany pedagog ze specjalnością edukacji pozaszkolnej oraz instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. Jej główną pasją i zawodem jest edukacja dzieci. Od kilku lat nieprzerwanie pracuje z dziećmi – jako edukatorka w kilku warszawskich instytucjach kultury oraz zarządza projektami animacyjnymi.
„W pracy ważne jest dla mnie wychowanie w szacunku do świata i drugiego człowieka, nauka krytycznego myślenia oraz pokazywanie dzieciom, że nauka wcale nie musi być nudna i tylko w szkolnej ławce. Wykorzystuję do tego metody pedagogiki zabawy oraz przygody - edukacja w ruchu, poprzez różnorodne sportowe aktywności, doświadczanie świata w naturalnym środowisku. Słucham dzieci i staram się odpowiadać na ich potrzeby – tworzę z nimi miłą, bezpieczną przestrzeń, w której każdy może się rozwijać i pracować nad sobą.”
Prywatnie ćwiczy wspinaczkę, pasjonuje się teatrem, a każde kilka dni wolnego najchętniej spędza w podróży do Włoch, zagłębiając się w kulturę i smaki

 

DYSCYPLINA SPORTOWA DO WYBORU, czyli nasz program poranny przekształcający zwykły obóz w: obozy tenisowe dla młodzieży, obozy jazdy konnej lub piłkarskie obozy sportowe.

 

JAZDA KONNA (3h dziennie przez 6 dni)

Jazdy odbywać się będę na terenie hotelu BoniFaCio. Hotel posiada własną stadninę koników polskich. Dzięki swojej spokojnej i łagodnej naturze, stanowią idealną rasę koni dla dzieci. Zajęcia jeździeckie poprowadzi:

Aleksandra Jarosiewicz - instruktor sportu, trener koni sportowych, była zawodniczka w jeździe sportowej, sędzia A,B,C; podyplomowo ukończyła hodowlę koni na Akademii Rolniczej we Wrocławiu, ma doświadczenie w pracy z końmi: filmowymi, teatralnymi, zaprzęgowymi, kaskaderskimi

Uczestnicy zajęć, poza szkoleniem jeździeckim zdobędą podstawową wiedzę z zakresu oporządzania koni, przygotowywania ich do jazdy, a także odpowiedniego zachowania podczas kontaktu ze zwierzętami. Pod koniec obozu odbędzie się egzamin i zawody jeździeckie.

 

PIŁKA NOŻNA (3h dziennie przez 6 dni)

Na terenie hotelu znajduje się pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, a także mniejsze boiska treningowe (trawiaste i ze sztuczną nawierzchnią). Trenują tutaj kluby polskiej Ekstraklasy, a także drużyny młodzieżowe reprezentacji Polski. Zajęcia będą odbywały się na boiskach wielofunkcyjnych, część treningów zostanie również przeprowadzona na pełnowymiarowym boisku.

Mateusz Leśniara - absolwent AWF, trener sportowy w klubie PTS Płońsk, specjalizujący się w piłce nożnej, ręcznej i siatkowej. Dyplomowany instruktor fitness. Na co dzień nauczycieli wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Pasjonat triathlonu i górskich wypraw.
Swoje programy szkoleniowe dostosowuje do wieku uczestników, dba o ich rozwój psychoruchowy i pomaga w odkrywaniu swoich talentów.

Zajęcia mają na celu poprawę techniki, wzrost wydolności, a przede wszystkim dobrą zabawę i naukę zdrowej rywalizacji w grupie.

  

 
TENIS ZIEMNY ( 3h dziennie przez 6 dni)

Do dyspozycji uczestników będą dwa/trzy profesjonalnie przygotowane korty.

Przed pierwszymi zajęciami uczestnicy zostaną podzieleni na grupy na podstawie umiejętności. Pod koniec obozu, dla dzieci zostaną zorganizowane zawody z nagrodami oraz test na tenisistę.

 

 

 

Zainteresowała Cię nasza propozycja?

Zadzwoń do nas

tel. 22 670 01 25 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Jak działamy/ Poznaj naszą ofertę