Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Lato
Strona głównaLato

Lato

 
Pełne aktywności na świeżym powietrzu wakacyjne wyjazdy

 
Słyniemy z organizowania zimowych ferii dla rodzin, ale jako zapaleni sportowcy swoje pasje realizujemy również w cieplejszych miesiącach i dzięki temu, w oparciu o bogaty, pełny atrakcji program dla starszych i młodszych udało nam się przygotować letnią propozycję dla każdego.

Mając bogate doświadczenie w organizowaniu wyjazdów aktywnych, nastawionych na rozsądny wypoczynek, łączących sport, relaks i rozrywkę wierzymy, że warto poświęcić chociaż część letnich wakacji na wyjazd z Grupą BFC.

Ciekawe destynacje, opieka profesjonalnej kadry, dopracowane programy, różne opcje zakwaterowania – to podstawa naszej oferty.

Na naszą letnią ofertę składają się trzy propozycje – tygodniowe rejsy żeglarskie na luksusowych katamaranach, sportowe obozy młodzieżowe z zakwaterowaniem w namiotach oraz pełne atrakcji pobyty w naszym podwarszawskim Hotelu BoniFaCio. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wszystkie nasze propozycje bazują na aktywnościach na świeżym powietrzu w niewielkich grupach lub rodzinnie.

Oferta wakacyjna BFC

Jak działamy

Zainteresowała Cię nasza propozycja?

Zapraszamy do kontaktu

e-mail: rezerwacje@bfc.pl

lub telefon: (22) 670 01 25