Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Lato 2020
Strona głównaLato 2020

Lato 2020

 
Pełne aktywności na świeżym powietrzu wakacyjne wyjazdy w Polsce

 
Rajdy rowerowe, konne przejażdżki, spływy kajakowe, rejsy na Mazurach, a dla najmłodszych półkolonie i obozy w naszym podwarszawskim hotelu BoniFaCio to tegoroczna oferta BFC na sezon letni.

W obliczu zamkniętych granic Polski przygotowaliśmy program oparty o atrakcje mazowieckich lasów i rzek, pełne aktywności sportowej. Spragnieni słońca i naturalnych przestrzeni będziemy mogli w tych szczególnych czasach zadbać o swoje zdrowie i ODPORNOŚĆ.

Mając bogate doświadczenie w organizowaniu wyjazdów aktywnych, nastawionych na rozsądny wypoczynek, łączących sport, relaks i rozrywkę wierzymy, że warto poświęcić chociaż część letnich wakacji na wyjazd z Grupą BFC.

Oferta podzielona jest na cztery kategorie – tygodniowe rejsy żeglarskie, obozy młodzieżowe, półkolonie i kilkudniowe wyjazdy sportowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wszystkie nasze propozycje bazują na aktywnościach na świeżym powietrzu w niewielkich grupach lub rodzinnie.

  

Oferta wakacyjna BFC

Jak działamy