Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Special Events
Strona głównaDla firmSpecial Events

Special Events

 

BFC w Polsce czyli „szyBko, eFektywnie, inspirująCo”
 

Korzystamy z pomysłów jakie zdobyliśmy na całym świecie aby Twoje kolejne spotkanie w Polsce zaskoczyło, Ciebie i uczestników


Poprzez EVENTY pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. W ramach eventów projektujemy i realizujemy niezapomniane doświadczenia spójne z DNA marek i w zgodzie z wartościami firm naszych klientów..


Nie marnuj szansy, stwórz ją!

Nasza specjalizacja:

  • Jubileusze
     
  • Gale Konferencje
     
  • Pikniki Premium
     
  • Team Building

 


TO CO WIDZISZ NIE ZAWSZE JEST TYM CZEGO DOŚWIADCZASZ, ALE TO CZEGO DOŚWIADCZASZ ZAWSZE JEST TYM CO CZUJESZ.

Nasza specjalizacja to eventy B2B i imprezy wewnętrze adresowane do pracowników takie jak gale, konferencje i bankiety. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez dla firm od strategii i konceptu kreatywnego przez projektowanie eventu i planowanie do logistyki i egzekucji. Współpracujemy z najlepszymi scenografami i twórcami AV. Mamy sprawdzonych dostawców w zakresie sceno-techniki, multimediów, zabezpieczeń i poligrafii.

zobacz więcej