Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Dla firm
Strona głównaDla firm

Dla firm

JESTEŚMY ARCHITEKTAMI WRAŻEŃ

wierzymy, że u źródła każdego zaangażowania jest uczucie. W ramach wyjazdu Incentive stwarzamy warunki do miłego i aktywnego spędzania czasu, pogłębienia relacji z pracownikami i klientami poprzez możliwość nieformalnej wymiany poglądów i stworzenie przyjaznego środowiska dla działalności firmy.

zobacz więcej

JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ POLSKIEGO ZWIĄZKU NARCIARSKIEGO

i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować. Wyjazdy narciarskie dla firm to codzienne zajęcia narciarskie na stoku prowadzone przez doświadczonych instruktorów, pracujących w naszej szkole narciarskiej.

zobacz więcej

TO CO WIDZISZ NIE ZAWSZE JEST TYM CZEGO DOŚWIADCZASZ, ALE TO CZEGO DOŚWIADCZASZ ZAWSZE JEST TYM CO CZUJESZ.

Nasza specjalizacja to eventy B2B i imprezy wewnętrze adresowane do pracowników takie jak gale, konferencje i bankiety. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez dla firm od strategii i konceptu kreatywnego przez projektowanie eventu i planowanie do logistyki i egzekucji. Współpracujemy z najlepszymi scenografami i twórcami AV. Mamy sprawdzonych dostawców w zakresie sceno-techniki, multimediów, zabezpieczeń i poligrafii.

zobacz więcej

Zadzwoń do nas

tel. 22 380 94 14 .. do 17 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE