Cavalese

Wyjazdy narciarskie Val di Fiemme

Jeden z największych regionów narciarskich w Dolomitach, oferujący ponad 110 km wspaniale przygotowanych tras o zróżnicowanej trudności. Położona na południe od przepięknego masywu Latemar i na zachód od Pale di San Martino dolina Fiemme słynie ze swojej gościnności, pysznej kuchni i przywiązania do tradycji

Na amatorów białego szaleństwa czeka tutaj aż pięć aren: Alpe Cermis, ze stokami stworzonymi dla początkujących narciarzy i najmłodszych adeptów narciarstwa, Ski Center Latemar (Obereggen, Pampeago, Predazzo), Alpe Lusia, Passo Lavaze i położone najbardziej na wschód Passo Rolle, ze wspaniałą panoramą na Pale di San Martino.

Nazwa Regionu

Val di Fiemme

Ośrodek narciarski

Val di Fiemme – Obereggen

trasy

140 km tras zjazdowych, 150 km tras biegowych

Wysokość

od 1000 m do 2250 m n.p.m

Nasi eksperci o regionie

Dla kogo? – dla ceniących różnorodność

„Val di Fiemme to idealny region dla wszystkich lubiących zróżnicowane trasy i częste zmiany otoczenia. Ośrodek polecamy szczególnie rodzinom z małymi dziećmi, zaczynającymi przygodę z narciarstwem, tutaj bowiem i najmłodszy, i rodzic znajdą ciekawe możliwości szusowania.

Szkolenia dla najmłodszych i początkujących prowadzimy na położonych najbliżej hotelu stokach Alpe Cermis. Jest to odizolowana od pozostałych tras góra, której ukształtowanie idealnie nadaje się do stawiania pierwszych kroków na nartach. Większość stoków to niebieskie, szerokie i puste nartostrady obsługiwane przez gondolę bardzo pomocny małym narciarzom tappeto, czyli taśmę po której maluchy bez problemu wjeżdżają na górę trasy. Tutaj też znajduje się słynny BFC-owy namiot, w którym codziennie odbywają się nasze apres ski.

Pozostałe areny to znane wszystkim miłośnikom narciarstwa – alpejskiego i klasycznego – Ski Center Latemar, w skład którego wchodzą Obereggen, Predazzo i Pampeago. Tutaj każdy znajdzie dla siebie idealną trasę, jest tu ich ponad 100 km! Świetna infrastruktura, spory obszar i doskonale przygotowane trasy gwarantują udany narciarski dzień. Z hotelu na stoki bez problemu można dojechać tu skibusem, a w wybrane dni zapraszamy na SKI SAFARI, podczas którego jeden z naszych instruktorów zabierze Was na narciarską wycieczkę po najlepszych trasach regionu.” – Łukasz Adamowicz


Bezpieczeństwo

Jakość

Zaufanie

Program

Skontaktuj się!

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania