Arabba – Marmolada

Wyjazdy narciarskie Sellaronda

Prawdziwa gratka dla miłośników narciarstwa i gór. Sella Ronda to narciarska wycieczka przez cztery doliny, wokół masywu Sella. W ciągu jednego dnia można szusować po trasach w dolinach Val Gardena, Alta Badia, Val di Fassa oraz w Arabbie, które oferują ponad 480 km tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Zacząć można w dowolnym miejscu, a pętle są dwie – zgodnie ze wskazówkami zegara i odwrotnie.

Będąc w Arabbie warto zboczyć trochę z trasy pętli i zdobyć najwyższy szczyt Dolomitów, czyli słynną Marmoladę, wznoszącą się na 3342 m n.p.m. Widoki i emocje płynące ze zjazdu ponad 12 kilometrową trasą z powrotem w doliny są niezapomniane..

Nazwa Regionu

Sellaronda

Ośrodek narciarski

Marmolada – Arabba

trasy

63 km tras zjazdowych oraz 7,5 km tras biegowych

Wysokość

od 1602 do 2950 m n.p.m.

Nasi eksperci o regionie:

Dla kogo? – dla miłośników wycieczek narciarskich

„Stoki Arabby to gratka dla bardziej zaawansowanych narciarzy, ale dzięki naszej znajomości regionu jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie trasy dla uczestników na każdym poziomie. Ośrodek wchodzi w skład słynnego szlaku Sella Ronda, czyli ponad 400 km pętli tras wokół masywu Sella. Skipass wliczony w cenę wyjazdu umożliwia jazdę po trasach w samej Arabbie, a także zdobycie Królowej Dolomitów, czyli Marmolady. Stamtąd mamy do dyspozycji ponad 12 km nartostradę, którą z powrotem zjedziemy do doliny. Rozszerzenie skipassu gwarantuje dostęp do ponad 400 km tras o zróżnicowanym poziomie trudności, jednak znowu – tego ośrodka nie polecamy na pierwsze narciarskie próby; tras jest tu tyle, a widoki tak oszałamiające, że lepiej poczekać aż będziemy w stanie w pełni wykorzystać potencjał tego regionu. Najmłodszych adeptów narciarstwa i tych odważnych początkujących zabieramy spod hotelu do pobliskiej Arabby, gdzie działa jedyny w regionie dywanik, który obsługuje bezpieczną niebieską trasę idealną na początek narciarskiej przygody. Bardziej zaawansowani dojeżdżają tam wyciągiem praktycznie spod hotelu.” – Filip Szpot

Hotel Grifone ****

Ferie Gold

Komfort i wypoczynek w najlepszym wydaniu!

Położenie: Passo Campolongo/Arabba-Marmolada w samym sercu Dolomitów, przy stoku – możliwość zjazdu na nartach do hotelu.
Obiekt: W cichym i słonecznym miejscu; bardzo ładne centrum odnowy biologicznej, duzy basen, doskonała kuchnia i hotelowa winnica.
Termin:

Cena od:  €/os dorosłą + Skipass €

Skontaktuj się!

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Bezpieczeństwo

Jakość

Zaufanie

Program