Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05

Jak rezerwować oferty BFC

W celu rezerwacji
prosimy o kontakt z biurem:
22 670 01 25

Po wybraniu oferty i potwierdzeniu przez pracownika BFC dostępnych miejsc na dany wyjazd i we wskazanej przez Państwa konfiguracji, zostaną Państwo poproszeni o podanie niezbędnych danych w celu prawidłowej kalkulacji oferty. Będą to:

  • wybrany wyjazd
  • wybrany hotel i standard pokoju
  • termin pobytu
  • typ transportu
  • szkolenie
  • wiek uczestników (dokładny)

Następnie zostanie wypisana umowa-zgłoszenie, którą wyślemy do Państwa za pośrednictwem maila z prośbą odesłanie  skanu lub zdjęcia podpisanego egzemlarza (róznież mailem).

Rezerwacja wyjazdu jest potwierdzona dopiero po odesłaniu podpisanej umowy i opłaceniu zaliczki w wysokości 30% wartości imprezy. Brak wpłaty zaliczki w wyznaczonym przez BFC terminie, oznacza automatyczną anulację zamówienia.

Pozostała kwota powinna wpłynąć na konto BFC nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. Brak wpłaty oznacza automatyczną rezygnację z udziału w wyjeździe zgodnie z Warunkami Uczestnictwa.

Po uregulowaniu wszystkich płatności, na okoo tydzień przed rozpoczęciem otrzymają Państwo mailem VOUCHER uprawniający do udziału w wyjeździe, a w późniejszym terminie tzw. "Informacje ważne". 

Zobacz Warunki Uczestnictwa

Zapraszamy do wyboru wyjazdu BFC - zawsze służymy radą i pomocą!

Zespół BFC