Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Narciarskie Dni Polskie

Prestiżowy wyjazd dla wymagających Klientów

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Niezwykłe miejsce na klubowy wyjazd na narty !!!

BFC SKI School - profesjonalne i bezpieczne szkolenia narciarskie

Ekskluzywny hotel wyróżniający się elegancją i wysokim standardem

Koncerty polskich gwiazd na żywo, tematyczne imprezy wieczorne

Testy nart Rossignol, treningi na tyczkach

Program Razem lecz Osobno® - atrakcje dla dzieci i dorsosłych

Aperes Ski Food&Wine

Oferta

Wyjazd

 • Sprawdzone prestiżowe miejsce
 • BFC Ski School
 • Dwa terminy wyjazdu
 • Region Madonna di Campiglio
 • Hotel Golf ****

Dla dorosłych

 • Apres-ski Food & Wine
 • Video Coaching
 • Testy nart
 • Treningi na tyczkach
 • Zawody narciarskie z nagrodami

Dla dzieci

 • Klub Zająca BoniFaCego i Przyjaciół
 • Strefa animacji na stoku i w hotelu
 • Zimowe wyzwania w ciągu dnia
 • Kreatywne przygody popołudniami i wieczorem
 • Zawody narciarskie z nagrodami

Dodatkowe atrakcje

 • Wieczorna impreza tematyczna - Bal przebierańców
 • Koncert Gwiazdy polskiej sceny muzycznej
 • Warsztaty z marką Clarins

Dodatkowe informacje/ Galeria

Najważniejszy wyjazd BFC w sezonie!

° Szkolenia narciarskie BFC Ski School, warsztaty, karnawałowe bale przebierańców, koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej, Apres-ski Food&Wine, treningi regeneracyjne po nartach oraz program Razem lecz Osobno ® - czyli atrakcje dla dzieci i dorosłych.

° Dzieciom w ciągu dnia proponujemy profesjonalne i bezpieczne szkolenia na stoku pod okiem naszych instruktorów. Popołudnie to czas rozrywki, animacji, zabaw z autorskim programem Zająca BoniFaCego i Przyjaciół.

° Rodzice poza szkoleniem umiejętności narciarskich/ snowboardowych mogą w tym czasie korzystać z przygotowanych dla atrakcji albo po prostu relaksować się w centrum odnowy biologicznej.

Program BFC wspierają – Clarins i Technogym.

Koncerty na żywo

MALOGRANIE  (08.02-15.02.2020)

 
   

Wydarzenie, które zapada w pamięć na zawsze. Spotkanie malarstwa z muzyką. Dwóch oddzielnych procesów twórczych, które w rezultacie tworzą całość. Oddziałują na siebie. W końcu spotkanie dwóch bliskich sobie ludzi, malarki Magdaleny Jankowskiej oraz Michała Sołtana, muzyka.
 
Artyści zabierają odbiorcę w swój intymny świat, do którego, do niedawna, tylko oni mieli dostęp. Performans, na końcu którego powstaje nowy obraz oraz muzyka. Częściowo zaplanowany, częściowo improwizowany. Twórcy wzajemnie się inspirują, a okoliczności powstania dzieła nadają mu wyjątkową wartość.
 

Malogranie

MAGDALENA "Malena" JANKOWSKA, malarka, muralistka i performerka. Stypendystka Marszałka Województwa Pomorskiego, oraz Prezydenta Miasta Sopotu. Obecnie mieszka w Warszawie i Sopocie. Ukończyła studia na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu.
 

Artystka maluje obrazy olejne i akrylowe na płótnie, oraz realizuje swoje projekty w malarstwie ściennym. Autorka murali „Mewy Origami” w Sopocie i „Chłopiec portowy” w Gdańsku.
 

MICHAŁ SOŁTAN, gitarzysta, kompozytor, wokalista. Multiinstrumentalista, edukator i performer. Absolwent Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Nagrał 5 autorskich albumów. Jego charyzma i talent zostały docenione w telewizyjnym show "Must Be The Music 9". W ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu transmitowanego przez TVP1, zaśpiewał swoją autorską piosenkę "Dzieje się" z płyty "MaloGranie"
 

Wydał dwie płyty ze swoim jazzowym zespołem Imagination Quartet, które zdobyły uznanie również poza granicami kraju. Koncertował m.in. w Chinach, Danii, Niemczech.
Jedną z cech, która z całą pewnością wyróżnia występy Michała, jest bardzo pozytywny kontakt z publicznością i ogromna dawka energii płynąca zarówno ze sceny, jak i widowni. 
 
 

  

 

  


  

GRZEGORZ HYŻY (15.02-22.02.2020)

  
 

Grzegorz Hyży

Grzegorz Hyży

 

Wokalista, kompozytor, autor tekstów i producent.
 

Doskonałe poczucie rytmu, niepokojąco hipnotyzujący wokal, a przede wszystkim jasno określony pomysł na własną twórczość – to wszystko sprawia, że Grzegorz Hyży debiutuje w sposób, w jaki nie powstydziłby się nie jeden bardziej doświadczony artysta.
 

Premiera debiutanckiego albumu „Z całych sił“ miała miejsce 27 maja 2014 roku. Od tamtego momentu światło dzienne ujrzało 5 singli, wszystkie podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami (ok 30 milionów odtworzeń klipów na youtube).
 

Niezwykłą wrażliwość Grzegorza podkreślają także niebanalne polskie teksty, które oprócz samego wokalisty napisali m.in. Wojciech Łuszczykiewicz, Kamil Durski, czy wreszcie Karolina Kozak. Historią opowiedzianą na tym albumie jest niespokojna podróż przez rozmaite emocje...
 

„Na chwilę” , „Wstaję” „Pusty dom” „Zagadka” czy "Pod wiatr" pozwoliły Artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym.
 

Razem z zespołem zagrali ponad 250 koncertów, 2 trasy klubowe, wystąpił na największych festiwalach w Polsce; Sopot Festiwal, Festiwal w Opolu, Festiwal Top of the Top, Super Hit Festiwal. Artysta nie zwalnia tempa i z powodzeniem tworzy hity: „Podatek od miłości“ w duecie z Kayah (Platyna w 2018) oraz „Pech, to nie grzech“, promujące filmy o tych samych tytułach

 

Jeśli zainteresowała Cię propozycja

Hotel Golf Madonna di Campiglio ****

Niezapomniany wyjazd z programem na najwyższym poziomie

Położenie: Madonna di Campiglio/ Ski Area Campiglio; doskonale usytuowany - na stoku, najlepsze w Europie tereny narciarskie dla dorosłych.
Obiekt: we włoskim stylu, odnowa biologiczna z widokiem na góry, bezpieczne stoki dla dzieci pod hotelem
Termin: 08.02 - 15.02.2020 // 15.02 - 22.02.2020

Cena od: 727 €/os dorosłą + Skipass 272 €

zobacz więcej

Jak działamy/ co proponujemy

Zapraszamy do rezerwacji

Zadzwoń do nas

tel. 22 670 01 25 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE