Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

BFC Adventure

wyrusz z nami po przygodę

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


BFC Adventure, czyli aktywnie, z pasją, ale zawsze bezpiecznie i w rodzinnym gronie

  

Nasze wyjazdy sygnowane hasłem Adventure to prawdziwa gratka dla pasjonatów adrenaliny, niesztampowego zwiedzania świata, wszystkich tych, którzy od wakacji oczekują czegoś więcej niż hotelowe drinki z palemką. ;)
 

Jako sportowcy z zamiłowania i zawodu rzadko kiedy spędzamy czas wolny na słodkim nic nierobieniu. W okresie europejskiej zimy stawiamy na narciarstwo i snowboard, natomiast dla tych, którzy chcą wybrać się nieco dalej lub uciec od zimowej aury organizujemy wyprawy nurkowe, żeglarskie oraz off-roadowe. W zależności od charakteru grupy – męski wypad, aktywne rodzinne wakacje, pierwszy kontakt z nowym sportem – staramy się by wypoczynek z nami przebiegał w swobodnej, ale dającej poczucie bezpieczeństwa atmosferze.

 
Naszą domeną jest ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji aktywnych wyjazdów dla całych rodzin. W tym czasie nawiązaliśmy mnóstwo wartościowych relacji z pasjonatami różnych dyscyplin, z którymi wciąż współpracujemy, przygotowując coraz to ciekawsze propozycje wyjazdów w różne części świata.

 

Off Road

 
Jeśli zawsze marzyłeś o tym, aby przeżyć przygodę życia, to nasze off-roadowe wyprawy będą dla Ciebie idealne!

 

Nie interesuje nas zaliczenie kolejnych atrakcji, ale eksplorowanie nowych terenów w niewielkich grupach samodzielnych i ciekawych świata ludzi.
 

W wyprawach może wziąć udział każdy, bez względu na kondycję, wiek, płeć, religię i przekonania. To proste. Wsiądź z nami do terenówki, łódki, na rower, motocykl czy pieszo i razem rozpocznijmy niezapomnianą wyprawę bezdrożami tych cudownych kontynentów. Podziwiaj wspaniałe i niezmącone przez człowieka krajobrazy, pełne przebogatej roślinności i dzikich zwierząt. Odkrywaj niezwykłe plemiona, ich kulturę i obyczaje, ginące religie oraz piękne brzmiące języki.
  

Nasze trasy nie prowadzą typowymi turystycznymi szklakami jak większość oferowanych na rynku wycieczek. Dzięki dużemu doświadczeniu, także w off-roadzie i profesjonalnie przygotowanej wyprawie, możemy docierać do miejsc zarezerwowanych tylko dla wytrawnych podróżników.
 

Nasze programy projektujemy i układamy sami. Wszystkie nowe trasy są wcześniej przez nas osobiście sprawdzane i testowane. Sprawia to, że nasze wyprawy są autentyczne i pozbawione przypadkowych miejsc.
  

Mamy wiedzę i doświadczenie oraz umiejętności, aby zapewnić bezpieczeństwo w każdych warunkach. Wiemy, że miejsca, które odwiedzimy i sposób w jaki będziemy je poznawać, pozwolą Wam odpocząć od zgiełku europejskich miast, odnaleźć spokój i harmonię, a doznania te będą miały charakter autoterapeutyczny.
 

Każdą wyprawę prowadzi dwóch doświadczonych przewodników z Polski, dzięki temu możemy zadbać o bezpieczeństwo nawet w najtrudniejszych warunkach.

Off Road Łukasz Strugała

 

Nurkowanie


Wyjazdy nurkowe organizujemy na trzy podstawowe sposoby, w zależności od chęci i stopnia zaawansowania każdy może wybrać pakiet pod własne możliwości.

 

Nurkowanie Adam Leslie

„Chcę zacząć”, czyli pakiet dla początkujących. Dedykowany osobom aktywnym, zafascynowanym podwodnym światem. Nauczymy Was jak się ubrać, co warto mieć ze sobą, jak się zachowywać, aby każde zejście pod wodę było niezapomnianą i bezpieczną przygodą.
 

Aby „nie tracić czasu” na miejscu i do maksimum wykorzystać te cenne wakacyjne chwile proponujemy kurs stacjonarny jeszcze przed wyjazdem, zakończony egzaminem, co pozwoli na zwiększenie liczby nurkowań na miejscu i na pewno zwiększy poczucie pewności siebie.
 

Osobom, które w natłoku codziennych obowiązków nie znajdą czasu na odbycie takiego kursu proponujemy jego realizację już na miejscu, z mniejsza liczbą nurkowań w otwartym morzu.
 

„Już nurkuję”, czyli opcja dla bardziej lub mniej zaawansowanych uczestników. Umożliwimy Wam aż 10 zejść pod wodę i możliwość rozwinięcia dotychczasowych umiejętności, poszerzenie wiedzy czy zdobycie kolejnego stopnia PADI.
 

 

Jako firma stawiająca na rodzinność nie zapominamy o najmłodszych uczestnikach naszych wyjazdów.
 

Dla dzieci i młodzieży stworzymy osobną grupę. Tych najmłodszych będziemy oswajać z podwodnym światem ucząc snoreklingu, czyli pływania z maską, rurką i płetwami w miejscach gdzie warte podziwiania podwodne widoki znajdują się tuż pod powierzchnią. Starsze dzieciaki mogą już brać udział w szkoleniach PADI, razem z dorosłymi.

 

Żeglarstwo

 

 

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj."
 

Rejsy morskie z BFC to gwarancja niezapomnianych wakacji. Nowoczesne, wygodne jednostki, profesjonalni skipperzy, najpiękniejsze akweny, słońce, wiatr i fale. Żeglarskie wyprawy w bliższe i dalsze zakątki świata organizujemy od wielu lat, rodzinnie czy też klubowo, ale zawsze z pomysłem, dopracowanym programem i dbałością o wszystkie szczegóły.
 

Jeśli zastanawiasz się czy żeglarstwo jest dla Ciebie, odpowiadamy – JEST! Aby uczestniczyć w naszych rejsach nie musisz posiadać żadnego doświadczenia, wymagamy jedynie dobrego nastroju, ciekawości świata i chęci do wypoczywania ze wszystkich sił!

Żeglarstwo  Wojciech Danielak

 

więcej już wkrótce

Zadzwoń do nas

tel. 22 380 94 13 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE