Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Programy
Strona głównaWłochy NartyProgramy

Programy

Razem lecz Osobno ®

° Program Razem lecz Osobno® charakteryzuje się dbałością o rozrywkę dla Starszych i Młodszych uczestników. Każdy wyjazd kończy się zawodami narciarskimi z atrakcyjnymi nagrodami.
 

Dzięki starannie dobranej kadrze i programowi dla dzieci - rodzice mogą z pełną swobodą korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji, mając pewność, że dzieci są bezpieczne i naprawdę świetnie się bawią. Opiekę nad dziećmi sprawują animatorzy i instruktorzy BFC, którzy zarówno na stoku, jak i w hotelu stworzą maluchom przyjazną atmosferę, zadbają o moc zabaw i niezapomniane wrażenia.
 
° Dzieciom w ciągu dnia proponujemy profesjonalne i bezpieczne szkolenia na stoku pod okiem naszych instruktorów. Popołudnie to czas rozrywki, animacji, zabaw z autorskim programem Zająca BoniFaCego i Przyjaciół.
 

° Rodzice poza szkoleniem umiejętności narciarskich/ snowboardowych mogą w tym czasie korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji jak warsztaty, Ski Safari, Apres-ski albo po prostu zrelaksować się w centrum odnowy biologicznej.
 

Animacje Klubu BoniFaCego

Podczas zimowych wyjazdów rodzinnych dzięki Zajączkowi i jego Przyjaciołom (Sowa, Dzik, Jelonek, Wiewiórka) dzieciaki wspólny czas spędzą twórczo i aktywnie.

°  W ciągu dnia poznają tajniki jazdy na nartach pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, animatorów oraz Zająca BoniFaCego wraz z Przyjaciółmi.

°  Popołudniami i wieczorami organizujemy zabawy, a także zajęcia, które uczą i wyzwalają kreatywność.

 

Rodzice dzięki temu zyskują czas wolny od obowiązku opieki nad dziećmi.
 

Zimowe wyzwania w ciągu dnia to m.in.

  • Szkolenia narciarskie
  • Strefa animacji na stoku i w hotelu
  • Snow Show
  • Rodzinne zawody narciarskie z nagrodami

Kreatywne przygody popołudniami i wieczorem

  • Spektakle
  • Animacje z BoniFaCym i Przyjaciółmi
  • Podchody w poszukiwaniu Zająca
  • Leśne Disco czyli bal przebierańców

Fun & Snow ®

 

° Program specjalnie dla osób dorosłych i to tylko tych, którym nie wystarcza aktywność sportowa w ciągu dnia na stokach Dolomitów.
Adresaci tego programu po nartach, o zgrozo… chcą się bawić! Ta koncepcja wypoczynku z BFC oferuje atrakcje sportowe w ciągu dnia i atrakcyjne programy wieczorne uświetnione niejednokrotnie udziałem znanych i lubianych artystów polskiej sceny.