Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Cagliari
Strona głównaSardyniaCagliari

Cagliari

Cagliari – stolica wyspy ulokowana nad samym, sardyńskim wybrzeżu przyciąga bliskością nienaruszonej, naturalnej przyrody. W bliskiej odległości od miasta znajdują się górskie parki narodowe, w których żyje mnóstwo gatunków dzikich zwierząt oraz niezwykle rzadko spotykana roślinność. Okoliczne plaże to głównie Poetto, Maddalena Beach i rejony Chia oraz Villasimius

  • Rzymski amfiteatr zbudowany na przełomie I i II w. n.e. - miejsce walk gladiatorów, obecnie uznawany za jedną z najciekawszych atrakcji miasta. To tu odbywają się letnie koncerty i spektakle.
  • Narodowe Muzeum Archeologiczne będące historią Sardynii w pigułce, z kolekcją eksponatów sięgających czasów pre-nuragijskich, fenickich, rzymskich, na bizantyjskich kończąc.
  • Stare Miasto zwane Castello z pięknymi widokami, zwłaszcza z wieży Pancrazio i Wieży Słonia.
  • Katedra św. Marii z XIII wieku położona w historycznym centrum miasta przy Piazza Palazzo, zbudowana w stylu gotycko-romańskim.
  • Zamek San Miguel z 1325 r., - do chwili obecnej zachowały się trzy wieże i ściany kurtynowe obiektu. Jego wewnętrzną część wykorzystuje się na różnego rodzaju imprezy kulturalne.

Przykładowa propozycja zakwaterowania

Hotel Regina Margherita ****

Cena od: 455 €/os. dorosłą/tydz
Położenie: Zabytkowe centrum Cagliari

Hotel znajduje się w centrum miasta, co zapewnia urokliwą, niepowtarzalną atmosferę – zaraz po wyjściu z obiektu. W odległości 10 minut spacerem znajdują się sklepiki i bary, lokalne tawerny katedra i Port. Od hotelu prowadzi najsłynniejsza promenada (ulica Roma).
Wszystkie pomieszczenia są przystosowane do wymogów niemal każdego gościa, zapewniając przytulną i kameralną atmosferę.
Śniadania serwowane w wyrafinowanym bistro, zwiększającym każdego dnia ofertę o tradycyjne, regionalne menu oraz bar otwarty do późna z pewnością uprzyjemnią pobyt.

Jeśli zainteresowała Cię oferta

Zadzwoń do nas

tel. 22 380 94 12 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Narciarskie Dni Polskie

Narciarskie Dni Polskie

Niezapomniany wyjazd z programem na najwyższym poziomie. Koncerty polskich gwiazd na żywo, tematyczne imprezy wieczorne. Świetnie usytuowany hotel, bezpieczne stoki dla dzieci i najlepsze w Europie tereny narciarskie dla dorosłych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ferie Zimowe

Ferie Zimowe

Zorganizowane tygodniowe turnusy, realizowane we wszystkich terminach polskich ferii to czas dla całej rodziny! Szeroka oferta hoteli, bogaty program Razem lecz Osobno® sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Narciarska Akademia Malucha

Narciarska Akademia Malucha

Oferta przygotowana z myślą o rodzicach z małymi dziećmi W tym roku postawiliśmy na dwa spawdzone miejsca i hotele z doskonałą infastrukturą. Pierwsze dziecko do 8 lat - GRATIS (pobyt, wyżywienie, szkolenie, program animacyjny) !!!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Sardynia Południowa

Sardynia Południowa

Druga, co do wielkości włoska wyspa położona na Morzu Śródziemnym, świat różnorodnych krajobrazów, majestatycznych klifów, niczym nieskażonej przyrody i lokalnej tradycji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ