Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05
Cagliari
Strona głównaSardyniaCagliari

Cagliari

Cagliari – stolica wyspy ulokowana nad samym, sardyńskim wybrzeżu przyciąga bliskością nienaruszonej, naturalnej przyrody. W bliskiej odległości od miasta znajdują się górskie parki narodowe, w których żyje mnóstwo gatunków dzikich zwierząt oraz niezwykle rzadko spotykana roślinność. Okoliczne plaże to głównie Poetto, Maddalena Beach i rejony Chia oraz Villasimius

  • Rzymski amfiteatr zbudowany na przełomie I i II w. n.e. - miejsce walk gladiatorów, obecnie uznawany za jedną z najciekawszych atrakcji miasta. To tu odbywają się letnie koncerty i spektakle.
  • Narodowe Muzeum Archeologiczne będące historią Sardynii w pigułce, z kolekcją eksponatów sięgających czasów pre-nuragijskich, fenickich, rzymskich, na bizantyjskich kończąc.
  • Stare Miasto zwane Castello z pięknymi widokami, zwłaszcza z wieży Pancrazio i Wieży Słonia.
  • Katedra św. Marii z XIII wieku położona w historycznym centrum miasta przy Piazza Palazzo, zbudowana w stylu gotycko-romańskim.
  • Zamek San Miguel z 1325 r., - do chwili obecnej zachowały się trzy wieże i ściany kurtynowe obiektu. Jego wewnętrzną część wykorzystuje się na różnego rodzaju imprezy kulturalne.

Jeśli zainteresowała Cię oferta

Zadzwoń do nas

tel. 22 380 94 12 lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości!!!

Wiosenny Wyjazd Rodzinny

Wiosenny Wyjazd Rodzinny

Oferta dla rodzin - perfekcyjnie dopracowany program szkoleń i atrakcji dla wszystkich, czyli zorganizowany wyjazd narciarski na najwyższym poziomie.Dodatkowo pierwsze dziecko do 12 roku życia, grupowe szkolenie narciarskie otrzymuje GRATIS

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Narciarstwo w Słońcu

Narciarstwo w Słońcu

Wyjazd w Dolomity na zakończenie sezonu dla dorosłych ze szkoleniem narciarskim GRATIS. Program popołudniowy nastawiony jest na dobrą zabawę, smaczną kuchnię i relaks w hotelowym Wellness.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Narciarska Akademia Malucha

Narciarska Akademia Malucha

Wyjazdy na narty z dziećmi - idealne rozwiązanie dla całej rodziny! Pierwsze dziecko do 8 lat przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych GRATIS! W cenę pobytu dziecka wliczamy także wyżywienie, szkolenie narciarskie oraz bogaty program animacyjny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wstąp do Klubu BFC

Wstąp do Klubu BFC

BFC CLUB jest klubem stworzonym dla rodzin lubiących ciekawy i aktywny wypoczynek. Wstępując do klubu otrzymujesz Katę Klubową, unikalne ubezpieczenie oraz specjalne dodatkowe zniżki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Klub Zająca BoniFaCego

Klub Zająca BoniFaCego

Zapraszamy dzieci do całorocznej zabawy z Zającem BoniFaCym i jego Przyjaciółmi. Zabawa trwa cały rok, a na koniec… na każdego uczestnika czeka Wielka Gala Dziecięca z zabawą z nagrodami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Incentive

BFC Incentive

To integracja, motywacja, a także niezapomniane przeżycia. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów Incentive, od strategii i konceptu kreatywnego, przez logistykę i egzekucję, do follow up po ewaluację projektu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKI Incentive

SKI Incentive

Jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Narciarskiego i największym organizatorem zorganizowanych wyjazdów narciarskich dla firm. Projektujemy zagraniczne wyjazdy zimowe aby nagradzać, integrować i motywować.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BFC Special Events

BFC Special Events

Poprzez eventy pomagamy naszym Klientom realizować ich cele w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Budujemy wizerunek firm, marek i pracodawców. Integrujemy i motywujemy uczestników spotkań wzbudzając pozytywne emocje, które procentują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BoniFaCio Spa & Sport Resort

BoniFaCio Spa & Sport Resort

Przepiękny, nowoczesny hotel położony w malowniczej dolinie Wkry, ok. 70 km od Warszawy. Miejsce magiczne, gdzie można się zrelaksować, pracować nad tężyzną fizyczną lub delektować otaczającym krajobrazem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ