Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
BFC

Weekendy z BFC

zamień weekend w niezapomniane wakacje

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 
Jak zamienić zwykły weekend w niezapomniane wakacje?

 
W natłoku codziennych spraw i obowiązków trudno wygospodarować czas na organizację niesztampowego wypadu dla rodziny i przyjaciół. Ale nie oznacza to, że musicie spędzać sobotę w hipermarkecie, a niedzielę przed telewizorem. Z myślą o naszych Klubowiczach ruszamy w tym sezonie z ofertą krótkich wyjazdów, które pozwolą Wam naładować baterie na kolejne tygodnie.
 
Wolisz pół dnia przeleżeć na kanapie czy zaliczyć z synem rafting w Dolomitach..? No właśnie
 
Weekendy z BFC będą oznaczać krótkie wyjazdy o ciekawym programie dla klubowiczów i sympatyków klubu, w kameralnych grupach, z gwarancją dobrego towarzystwa. Oferta bardzo wszechstronna – od pobytów w naszym podwarszawskim Hotelu BoniFaCio przez wyjazdy na różne wydarzenia sportowo-kulturalne, do krótkich tematycznych tripów w różne zakątki Europy.

  

 
 

Wśród naszych programów znalazły się m.in:

 
 

Daddy&Me (Tata i ja) – wyjazdy dedykowane wszystkim zapracowanym ojcom, którzy chcieliby spędzić wartościowy czas ze swoimi dziećmi. W programie dużo wspólnych aktywności np. zajęcia survivalowe.
 
Mummy&Me (Mama i ja) – dedykowana mamom i ich pociechom. Niech mamy zapomną o codziennych obowiązkach w pracy i w domu i zrobią sobie mini wakacje w towarzystwie swojego szkraba.
 
Adventure – wyjazd dla wszystkich na różnorakie przygody. Z rodziną, ze znajomymi, czy solo – dawka adrenaliny gwarantowana, bo w programie będzie a to rafting, a to trekking…
 
BoniFaCio – wyjazdy do hotelu BoniFaCio na specjalne programy dla Klubowiczów BFC.

  

  
 

Slow Food – wyjazdy kulinarne. Aby pysznie zjeść oraz odkrywać smaki i tajemnice różnych regionalnych kuchni.
 
Wine Trip – wyjazdy dla miłośników „trunku bogów”. By zdobywać podstawową wiedzę enologiczną, a przede wszystkim degustować wino u źródeł, czyli w winnicy, z której pochodzi.
 
Theme – wyjazdy tematyczne. By w weekend zrobić coś zupełnie nowego, być może odkrywać nowe pasje (np. kurs fotograficzny)
 
Cultural – wyjazdy na wydarzenie kulturalne (np. do najsłynniejszej sceny operowej świata – mediolańskiej La Scali)
 
Sport Events – wyjazdy na wydarzenia sportowe, czyli taki weekend, w którym mecz ulubionej drużyny oglądasz na żywo, a nie przed telewizorem.

   

  

Aktualna oferta

Family Sport Camp

Hotel Bonifacio 3 noce/4dni. Dzieci do 3 lat gratis !

Wyjątkowa propozycja dla rodzin, które preferują aktywny wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody. Autorski program letniego campu może być znakomitym uzupełnieniem tegorocznych wakacyjnych planów naszych Gości. 

Jeżeli zależy Państwu na wydłużeniu/ skróceniu pobytu lub zakwaterowaniu w innych dniach tygodnia niż proponowane prosiy o konktakt.

Oferta dostępna w terminach między 14 lipca a 12 sierpnia 2018 roku (czw-niedz)

zobacz więcej

BFC Adventure Weekend

Bovec 20-23.09.2018

ZAPRASZAMY NA WEEKEND PEŁEN PRZYGÓD DO SŁOWENII! PRZED WAMI DUŻA DAWKA ADRENALINY W PRZEPIĘKNEJ SCENERII ALP JULIJSKICH.
W programie proponujemy: rafting górskim potokiem, canyoning, czyli spacer, wspinaczka, pływanie, skakanie w kanionie rwącej rzeki, trekking i zdobycie szczytu Kanin, zipline, czyli prawie 4 km zjazdów na tyrolkach oraz hydrospeed, a także rajd rowerowy po malowniczej dolinie Soczy z widokiem na Kanin i Triglav.

zobacz więcej

Wielki Piknik Rodzinny

Najważniejsze wydarzenie BFC Club tej jesieni!

Letni sezon zakończymy 23 września Wielkim Piknikiem Rodzinnym, na którym nie zabraknie atrakcji zarówno dla najmłodszych, trochę starszych, jak i tych młodych… duchem.

Szczegóły niebawem, ale już teraz warto zaznaczyć sobie tę datę w kalendarzu.

zobacz więcej

Więcej już wkrótce...