Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05

Wypoczynek z dzieckiem

Pomysły na rodzinne wakacje w Polsce

Wypoczynek z dzieckiem
Niedziela,
2018-07-22

Aktywne wczasy z dziećmi w Polsce - jak spędzić lato pod Warszawą

Szukasz pomysłu na wypoczynek z dzieckiem w Polsce? A może interesują Cię wakacje rodzinne? Sprawdź naszą propozycję na aktywne wczasy dla całych rodzin! Wykorzystaj każdą wolą chwilę, każdy wolny weekend i zamieniaj je na niezwykłe, familijne wakacje.

Aktywny wypoczynek - nad morzem czy pod Warszawą? Najczęściej wakacje w Polsce kojarzą się z wypoczynkiem nad morzem. A co zrobić, jeśli z różnych przyczyn lato musimy spędzić w Warszawie lub jej okolicach? Jak, pozostając na Mazowszu, delektować się rodzinnym relaksem nad basenem, jak mieć naturę na wyciągnięcie ręki - pływać kajakiem, rowerem przemierzać klimatyczne łąki i wioski, a na grzbiecie konia zapuszczać się w nieznane masowej turystyce lasy? Odpowiedź jest prosta - udać się do położonego godzinę drogi od Warszawy hotelu BoniFaCio Spa & Sport Resort. Tutaj jasło czynny wypoczynek nabiera nowego znaczenia. Znajdziemy tu m.in. pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej, siatkówki i badmintona, korty tenisowe i pełne zaplecze do odnowy biologicznej - w zakresie sportu nie ma tu rozwiązań na pół gwizdka. Lokalizacja BoniFaCio i oferta hotelu zachęca do aktywności na świeżym powietrzu - trawiaste place, leśne trasy biegowe, szlaki kajakowe, rowerowe i stacjonujące koło hotelu koniki polskie chętne by zabrać gości na przejażdżkę nad Wkrę. Do tego odkryty 25-metrowy basen, w którym po zakończonym treningu można obserwować zachód słońca, delektując się panującą tu ciszą. Bo lokalizacja BoniFaCio to też odpowiedź, gdzie udać się na spokojne wakacje w Polsce. Blisko Warszawy, ale wśród łąk i lasów. Bez promenad, deptaków, sklepów i tłumów. Hotel leży na zagubionej wśród mazowieckich łąk i lasów polanie. Żeby być blisko natury, jak najwięcej przebywać na świeżym powietrzu i korzystać ze sportowych aktywności. Infrastruktura wewnątrz budynku sprawia, że nawet w przypadku niepogody nie znajdzie się wymówek - od 18-metrowego krytego basenu z przeciwprądem i sprzętem do waterpolo, przez siłownię z wysokiej jakości sprzętem technogym do sali fitness, w której realizowane są różnorodne zajęcia dla dorosłych i dzieci.

Należący do grupy BFC hotel podsuwa pomysł na wakacje z dziećmi w Polsce. To, co zdaje się być największym atutem BoniFaCio to pakiety specjalne oraz oferta dla rodzin z dziećmi. A w wakacje jest w czym wybierać. Wśród letnich ofert króluje Family Sport Camp - czterodniowy pakiet z pełnym atrakcji programem. Całodniowy blok zajęć dla dzieci, aktywności dla rodziców, a także wspólny czas, by całą rodziną zagrać w podchody, czy też obserwować gwiazdy, biesiadując wieczorem przy ognisku. Co ciekawe, na taki obóz można przyjechać w dowolnym terminie wakacji - dokładne daty wyznaczają klienci. BoniFacio udowadnia, że nawet krótki urlop nie musi oznaczać, że nie można spędzić super ciekawego i aktywnego czasu z dzieciakami. Wystarczą 4 dni (3 noce) i szybki wypad pod Warszawę, aby przenieść się do świata sportu i zabawy. Realizowany tu program Zająca Bonifacego sprawia, że nawet wakacje z 2-3 latkiem są niezwykle atrakcyjne dla całej rodziny.

Na jakie fajne miejsca i atrakcje dodatkowe można tu liczyć? W bezpośredniej okolicy BoniFaCio znajduje się wiele atrakcji turystycznych, idealnych na krótkie wypady. Do najciekawszych należą: gromadzące pamiątki związane z historią rodziny Krasińskich Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Muzeum Szlachty Polskiej oraz ruiny zamku w Ciechanowie, kilkusetletnie modrzewiowe kościółki w Sarbiewie, Królewie i Malużynie należące do szlaku drewnianej architektury sakralnej, Muzeum Wsi Polskiej w Sierpcu, Izba Pamiątkowa Guzikarstwa w Sochocinie oraz Twierdza Modlin, z leżącym na terenie tej fortecy najdłuższym budynkiem koszarowym w Europie.

Nie ma już szukania wymówek - wakacje są od tego, by czerpać z lata pełnymi garściami! Nawet jeśli spędza się je pozostając na Mazowszu.

powrót do listy aktualności