Informujemy, że strony BFC wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, Kliknij tutaj.

rozumiem, zamknij to okno
szukasz oferty? zadzwoń! 22 670 01 25 lub 22 741 04 05

GALA BFC 2015

GALA BFC 2015
Sobota,
2015-09-26

Nadchodzi śnieżna zima, ale jeszcze przed nią, kolejna, XXIV GALA BFC.

W tym roku wydarzenie to odbędzie się w jednej z Sal Stadionu Narodowego, który od wiosny jest nowym adresem naszego biura. Podczas Gali tradycyjnie przedstawimy naszą ofertę zimową na sezon 15/16 i spotkamy się wśród narciarskich przyjaciół w muzycznej , klubowej atmosferze. W programie świetna muzyka, włoski cooking live, wyśmienite trunki  oraz  liczne atrakcje i niespodzianki.

Coś dla ucha…

Tegoroczna Gala BFC, na przekór wspaniałej niemalże rodzinnej atmosferze,  będzie mocno nadęta, ale tylko muzycznie. Wydarzy się to za sprawą projektu Mocno Dęci, którego dźwięki towarzyszyć nam będą w tym roku. Mocno Dęci to projekt trzech muzyków i czterech instrumentów.

Akompaniować im będzie Seb Skalski – DJ, producent, kompozytor, remikser.

Coś dla podniebienia…

Za catering odpowiedzialni będą kucharze – szef kuchni hotelu Bonifacio oraz szef kuchni kilku włoskich hoteli, naszych tegorocznych Partnerów z Pinzolo. Włosko – polska ekipa dokona przed państwem prezentacji swojego kunsztu podczas „live cooking”, promując w ten sposób nasz nowy program we Włoszech - Food & Wine. Nie zabraknie również degustacji wina i innych znakomitych trunków.

 

                                                GORĄCO ZAPRASZAMY NASZYCH KLUBOWICZÓW

powrót do listy aktualności